İFTAR HABERLERİ

Dünyagöz Ailesi İftarda Buluştu

dunyagoz-ailesi-iftarda-bulustu Maltepe’de bulunan Barbun Restaurant’ta gerçekleştrilen iftar yemeğine Dünyagöz çalışanları ve davetliler katılım gösterdi.

MHP Sancaktepe'nin geleneksel sokak iftarına yoğun katılım

mhp-sancaktepenin-geleneksel-sokak-iftarina-yogun-katilim MHP Sancaktepe, geleneksel sokak iftarını yoğun katılımla gerçekleştirdi

CHP SANCAKTEPE'NİN İFTARINA YOĞUN KATILIM

chp-sancaktepenin-iftarina-yogun-katilim- Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sarıgazi'de halk iftarı düzenledi.

MHP Sancaktepe, sandık başında görev alacak partililere iftar verdi

mhp-sancaktepe-sandik-basinda-gorev-alacak-partililere-iftar-verdi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı 24 Haziran seçimlerinde sandık başında görev alacak partililere iftar daveti verdi.

MHP Sancaktepe, iftar programı düzenledi

mhp-sancaktepe-iftar-programi-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, düzenlediği iftar programı ile Sancaktepe ilçesinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, iş adamları, esnaf ve Muhtarlarla bir araya geldi.

Sancaktepe’de Kastamonulular Kas-Der iftarında buluştu

sancaktepede-kastamonulular-kas-der-iftarinda-bulustu Sancaktepe’de Kastamonulular Kas-Der iftarında buluştu

Sancaktepe’de Şehit ve Gazi Aileleri Kaymakamlığın düzenlediği iftarda buluştu

sancaktepede-sehit-ve-gazi-aileleri-kaymakamligin-duzenledigi-iftarda-bulustu Sancaktepe Kaymakamlığı,Ramazan ayı nedeniyle Şehit ve Gazi Ailelerine iftar verdi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, iftar çadırında yemek dağıttı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-iftar-cadirinda-yemek-dagitti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesine kurulan iftara çadırında yemek dağıttı.

Sarıgazi'de veliler Anadolu lisesi istediler

sarigazide-veliler-anadolu-lisesi-istediler Sarıgazi Demokrasi Caddesinde yer sofrası kuran veliler iftar verdiler. Demokrasi Caddesinde buluşan veliler oruçlarını oluşturdukları yer sofrasında açtılar.

Sancaktepe Belediyesi'nin düzenlediği iftarda Sancaktepeliler buluştu

sancaktepe-belediyesinin-duzenledigi-iftarda-sancaktepeliler-bulustu Sancaktepe Belediyesi tarafından, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar organizasyonunda, Sancaktepe protokolü ve sivil toplum kuruluşları bir araya geldi.

Sancaktepe’de MHP İlçe Başkanlığı sokak iftarı düzenledi

sancaktepede-mhp-ilce-baskanligi-sokak-iftari-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Sancaktepe Şubesi birlikte düzenledikleri sokak iftarına katılım yüksek oldu.

Sancaktepe’de Kastamonulular iftar sofrasında bir araya geldi

sancaktepede-kastamonulular-iftar-sofrasinda-bir-araya-geldi Sancaktepe’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan KAS-DER Sancaktepe Şubesi, düzenlediği iftar programı ile Kastamonulular iftarda buluştu.

Yozgatlılar Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayındaki İftarda Buluştu

yozgatlilar-umraniye-belediyesi-nikh-sarayindaki-iftarda-bulustu Ümraniye Belediyesinin düzenlediği hemşehri iftarlarının yirmi üçüncüsü; Yozgatlıların katılımlarıyla gerçekleşti.

Baz Yapı İnşaat'ın geleneksel iftarına katılım yüksek oldu

baz-yapi-insaatin-geleneksel-iftarina-katilim-yuksek-oldu Baz Yapı İnşaat geleneksel hale getirdiği iftar davetine katılım yüksek oldu.

Çekmeköy'de sarı lacivert iftar

cekmekoyde-sari-lacivert-iftar Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği Çekmeköy şubesinin sokak iftarında yüzlerce kişi bir araya geldi.

Yücel Evsen ‘den geleneksel iftar

yucel-evsen-den-geleneksel-iftar- Yücel Evsen ‘in Birlik Grup İnşaat ve Akar Yapı Malzemeleri olarak Çekmeköy 7 tepe tesislerinde verdiği iftar davetine katılım yüksek oldu.

Sancaktepe'de Emniyet Müdürlüğü Şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verdi

sancaktepede-emniyet-mudurlugu-sehit-aileleri-ve-gaziler-onuruna-iftar-verdi Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verdi. Sancaktepe Bervaze tesislerinde verilen iftara çok sayıda davetli katıldı.

BEM-BİR-SEN üyeleri Niyazi Karakoç'un iftar davetinde buluştu

bem-bir-sen-uyeleri-niyazi-karakocun-iftar-davetinde-bulustu Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Alper’in de katıldığını , Bem-Bir-Sen İstanbul 7 No’lu Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel ramazan iftarında teşkilat mensuplarından bir

Sancaktepe’de iftar coşkusu tüm hızıyla devam ediyor

sancaktepede-iftar-coskusu-tum-hiziyla-devam-ediyor Ramazan süresince düzenlenen iftar programları ve sunulan şenlikler Sancaktepe’nin her mahallesinde yapılmaya devam ediyor. Ramazanın manevi havasını hissetme ve Sancaktepeli hemşerilerin birbirleri ile

Başbakan Yıldırım’dan Sancaktepe’deki aileye iftar ziyareti

basbakan-yildirimdan-sancaktepedeki-aileye-iftar-ziyareti Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ilçede ikamet eden Harun Körpe ve ailesini Sancaktepe’deki evlerinde ziyaret etti.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ