İBB HABERLERİ

İBB YENİ DÖNEMDE DE TAM KAPASİTEYLE ULAŞIM HİZMETİ VERECEK

ibb-yeni-donemde-de-tam-kapasiteyle-ulasim-hizmeti-verecek İBB, her gün milyonlarca İstanbullunun kullandığı toplu ulaşım araçlarında güvenli mesafenin korumak için yeni dönemde de tam kapasiteyle ulaşım hizmeti verecek.

İMAMOĞLU, OTOGARDAKİ 1 YILLIK DEĞİŞİMİ YERİNDE İNCELEDİ

imamoglu-otogardaki-1-yillik-degisimi-yerinde-inceledi İBB, 9 Eylül 2019’da devir aldığı Büyük İstanbul Otogarı’nı baştan aşağı yeniledi. Kullananların korkulu rüyası haline gelen otogar, yeni İBB yönetiminin 1 yıllık çalışması sonucu kabuk

​İBB’DEN, COVİD ÖNLEMLİ DEPREM TATBİKATI

ibbden-covid-onlemli-deprem-tatbikati İBB, depreme hazırlık seferberliğini, farkındalık eğitimleri ve geniş çaplı deprem tatbikatlarıyla sürdürüyor.

​İBB, HIRSIZLARIN MAĞDUR ETTİĞİ ENGELLİ KADININ YARDIMINA KOŞTU

ibb-hirsizlarin-magdur-ettigi-engelli-kadinin-yardimina-kostu İBB, ihtiyaç duyduğu anda İstanbullunun yanında olmaya devam ediyor.

​İBB İSTANBUL’UN HER KÖŞESİNDE COVİD-19 EĞİTİMİ VERİYOR

ibb-istanbulun-her-kosesinde-covid-19-egitimi-veriyor İBB, pandemiye karşı mücadelesinde yeni bir çalışmanın daha başlangıcını yaptı

BAŞKAN İMAMOĞLU ZAFER BAYRAMI İÇİN TAKSİM’DEYDİ

baskan-imamoglu-zafer-bayrami-icin-taksimdeydi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98’nci yıl kutlamaları için Taksim Atatürk Anıtı’nda düzenlenen resmi törene katıldı.

İMAMOĞLU: “BİZ, BÜTÜN İNANÇLARIN BELEDİYE BAŞKANI’YIZ”

imamoglu-biz-butun-inanclarin-belediye-baskaniyiz İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Muharrem ayının 10’ncu gününde Alevi vatandaşlarla bir araya geldi.

İBB 30 AĞUSTOS’U SOSYAL MESAFELİ ETKİNLİKLERLE KUTLAYACAK

ibb-30-agustosu-sosyal-mesafeli-etkinliklerle-kutlayacak İBB, milli mücadelenin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı, pandemi sürecine uygun şekilde kutlayacak

BAŞKAN İMAMOĞLU: “DÜNYADA İKİ KITAYI BİRLEŞTİREN BAŞKA BİR YARIŞ YOK”

baskan-imamoglu-dunyada-iki-kitayi-birlestiren-baska-bir-yaris-yok İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) desteği ile 32'inci kez düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın startının verilmesi ardından değerlendirmelerde bulundu.

TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI SANAL KOŞUSU START ALIYOR

turkiyenin-en-kapsamli-sanal-kosusu-start-aliyor Sınırlı sayıda sporcuyla 20 Eylül’de start alacak olan Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu, Türkiye’nin en kapsamlı sanal koşusuna dönüşecek.

İstanbul’da “Roman Havası” Esecek

istanbulda-roman-havasi-esecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı’nın pandemi sürecinde çalışamayan sanatçıları desteklemek amacıyla düzenlediği program çerçevesinde İstanbul’da “Roman

ANNE İSTANBULKART UYGULAMASINA 40 BİN BAŞVURU

anne-istanbulkart-uygulamasina-40-bin-basvuru İBB tarafından hayata geçirilen Anne İstanbulkart uygulamasına 1 ayda 40 bini aşkın başvuru yapıldı.

İMAMOĞLU’NDAN KARAGÜMRÜKSPOR’A TEBRİK ZİYARETİ

-imamoglundan-karagumrukspora-tebrik-ziyareti İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, zorlu bir sezonun ardından TFF 1. Lig’den Süper Lig’e çıkıp, İstanbul’un 6’ncı temsilcisi olmaya hak kazanan Karagümrükspor’a tebrik ziyaretinde bulundu.

O-1 YOLU UZUNÇAYIR KAVŞAĞI’NDA 3 GECE ÇALIŞMA YAPILACAK

o-1-yolu-uzuncayir-kavsaginda-3-gece-calisma-yapilacak Kadıköy Fikirtepe Kavşağı inşaatına hız veren İBB, çelik köprülerde betonarme tabliye çalışmasına başlıyor.

İMAMOĞLU, AFET SONRASI GEÇİCİ BARINMA ALANLARINI TANITTI

imamoglu-afet-sonrasi-gecici-barinma-alanlarini-tanitti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, kurumun, Ataşehir ve Topkapı’da hizmete aldığı “Afet Sonrası Geçici Barınma Alanları”nı kamuoyuna tanıttı.

DEPREM PARKLARI İMAMOĞLU’NUN KATILIMIYLA AÇILACAK

deprem-parklari-imamoglunun-katilimiyla-acilacak İstanbul’da kentin her iki yakası, ilk deprem parklarına kavuşuyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla 17 Ağustos’ta Ataşehir Deniz Gezmiş ve Topkapı’da deprem parkları kente

BAŞKAN İMAMOĞLU,“HACIBEKTAŞ’TA BULUNMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

baskan-imamogluhacibektasta-bulunmaktan-onur-duyuyorum İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'ne katılmak için geldiği ilçede,

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU, SANCAKTEPE MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

ibb-baskani-imamoglu-sancaktepe-muhtarlar-dernegini-ziyaret-etti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sancaktepe Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

İmamoğlu, Sancaktepe'de İstihdam ofisini açtı

imamoglu-sancaktepede-istihdam-ofisini-acti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Küçükçekmece, Şişli ve Kartal’ın ardından dördüncü istihdam ofisini Sancaktepe’de açtı.

İBB Kurban Bayram’ında yüzleri güldürecek

ibb-kurban-bayraminda-yuzleri-guldurecek- İhtiyaç sahibi ailelerin yüzünü, “Askıda Fatura”, “Anne Bebek Paketi”, “Aile Destek Paketi” yardımlaşma kampanyaları ile güldüren İBB, yeni bir toplumsal dayanışma örneğini daha hayata

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ