HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ HABERLERİ

İYİ Parti Sancaktepe Sokak Hayvanlarını unutmadı

-iyi-parti-sancaktepe-sokak-hayvanlarini-unutmadi İYİ Parti Sancaktepe Sokak Hayvanlarını unutmadı

CHP Ümraniye'den Dünya Hayvanlarını Koruma Günü açıklaması

chp-umraniyeden-dunya-hayvanlarini-koruma-gunu-aciklamasi CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü nedeniyle ilçe binası önünde basın açıklaması yaptı.

HAYATI DEĞİŞEN 20 KÖPEKLE “SATIN ALMA SAHİPLEN” MESAJI VERDİLER

hayati-degisen-20-kopekle-satin-alma-sahiplen-mesaji-verdiler Kadıköy Hayvan Dostları Platformu’nun kuruluşunun 20’inci yılı, 20 yıl boyunca Kadıköy Belediyesi’nin Ataşehir’de bulunan Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nden köpek sahiplenen hayvanseverlerin

Dünya Hayvanları Koruma Günü için yepyeni bir şarkı bestelediler

dunya-hayvanlari-koruma-gunu-icin-yepyeni-bir-sarki-bestelediler İstanbul Veteriner Hekimler Odası ile PROCNE Kadın Korosu ve gönüllü müzisyenler işbirliğinde 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir şarkı bestelendi ve klip çekildi.

BAŞKAN KESİMOĞLU ‘’DÜNYAYI KURTARACAK OLAN SEVGİDİR’’

baskan-kesimoglu-dunyayi-kurtaracak-olan-sevgidir Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ile alakalı bir açıklama yaptı.

Orman yangınlarından hayvanlar da büyük zarar görüyor

orman-yanginlarindan-hayvanlar-da-buyuk-zarar-goruyor Dünya üzerinde yok olma tehdidi altında bulunan hayvan türlerine dikkat çekmek üzere Dünya Hayvanları Koruma Federasyonu'nun 1931 yılında Floransa'da ilan ettiği Hayvanları Koruma Günü her yıl 4 Ekim’de

Hayvanları Koruma Günü'nde 230 STK'dan Ortak Çağrı: Avcılık Yasaklansın

hayvanlari-koruma-gununde-230-stkdan-ortak-cagri-avcilik-yasaklansin 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde bir araya gelerek ortak bir açıklama yapan 230 sivil toplum kuruluşu, yaban hayvanlarını öldürmenin spor, turizm, hobi ya da ihale konusu olamayacağını ve

HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ BARINAKTA KUTLANDI

hayvanlari-koruma-gunu-barinakta-kutlandi Dünya Hayvanları Koruma Günü Kadıköy Belediyesi’nin Ataşehir’de bulunan Geçici Hayvan Bakımevi’nde düzenlenen bir etkinlikle kutlandı.

AYVALIK'TA 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

ayvalikta-4-ekim-hayvanlari-koruma-gunu Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliğinde tam gün etkinlik düzenlendi.

Hayvana şiddet uygulayana zorunlu ıslah!

hayvana-siddet-uygulayana-zorunlu-islah- Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu kişilerin tedaviye değil, zorunlu ıslaha yani rehabilitasyona ihtiyaçları olduğunun altını çizdi.

MİNİKLER SEVİMLİ DOSTLARINI ZİYARET ETTİ

minikler-sevimli-dostlarini-ziyaret-etti Aliağa Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevi, Hayvanları Koruma Günü’nde Özel Atlıkarınca Gündüz Bakımevi öğrencilerini ağırladı.

Hayvanseverler 4 Ekim'de Ataşehir’de biraraya geliyor

hayvanseverler-4-ekimde-atasehirde-biraraya-geliyor 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde hayvanseverler Ataşehir’de biraraya geliyor.

Hayvanları Koruma Günü kutlandı

hayvanlari-koruma-gunu-kutlandi Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’nde düzenlene programla Dünya Hayvanları Koruma Günü kutlandı

Kadıköy Belediyesi, Hayvanları Koruma Günü’nü etkinliklerle kutluyor.

kadikoy-belediyesi-hayvanlari-koruma-gununu-etkinliklerle-kutluyor- Kadıköy Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nü iki farklı etkinlikle kutluyor.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kutlama Mesajı

4-ekim-hayvanlar-koruma-gn-kutlama-mesaj Kırklareli Beleidye Başkanı Av. Cavit Çağlayan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle yaptığı açıklamada `Birlikte yaşadığımız canlılara karşı daha duyarlı olup, onlara her zaman sevgiyle

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ