HAKAN YILMAZ HABERLERİ

MHP Sancaktepe, Sancaktepe Bayburtla dostça 5-5

mhp-sancaktepe-sancaktepe-bayburtla-dostca-5-5 Sancaktepe ilçesinde bir ilk, içinde iddiası olmayan, ödülü olmayan, bir tepsi baklavası olmayan ama adı dostluk olan bir maç oynandı.

MHP Sancaktepe Emek Cemevi’nde lokmalarını paylaştı

mhp-sancaktepe-emek-cemevinde-lokmalarini-paylasti Muharrem ayı orucu, ilçede bulunan tüm Cemevleri’nde olduğu gibi Sancaktepe Emek Cemevi’nde de lokmalar canlarla paylaşıldı.

Hakan Yılmaz’ın Kurban Bayramı mesajı

hakan-yilmazin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen iş adamlarından biri olan Mali Müşavir Hakan Yılmaz, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Hakan Yılmaz’ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

hakan-yilmazin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Hakan Yılmaz’ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Sancaktepeli Milletvekili Adayı Hakan Yılmaz Seçmene teşekkür etti

sancaktepeli-milletvekili-adayi-hakan-yilmaz-secmene-tesekkur-etti MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Sancaktepeli Hakan Yılmaz seçmene teşekkür etti.

Milletvekili Adayı Hakan Yılmaz’ın Ramazan Bayramı mesajı

milletvekili-adayi-hakan-yilmazin-ramazan-bayrami-mesaji MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Yılmaz, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı. Hakan Yılmaz mesajında tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

MHP Sancaktepe, sandık başında görev alacak partililere iftar verdi

mhp-sancaktepe-sandik-basinda-gorev-alacak-partililere-iftar-verdi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı 24 Haziran seçimlerinde sandık başında görev alacak partililere iftar daveti verdi.

MHP Sancaktepe, iftar programı düzenledi

mhp-sancaktepe-iftar-programi-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, düzenlediği iftar programı ile Sancaktepe ilçesinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, iş adamları, esnaf ve Muhtarlarla bir araya geldi.

Sancaktepeli Hakan Yılmaz İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili Adayı

sancaktepeli-hakan-yilmaz-istanbul-1-bolgeden-milletvekili-adayi- Sancaktepeli Hakan Yılmaz MHP İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili Adayı oldu.

Sancaktepeli MHP Milletvekili Aday Adayları “Bu sefer MHP “dedi

sancaktepeli-mhp-milletvekili-aday-adaylari-bu-sefer-mhp-dedi Sancaktepe ilçesinden 3 kişi İstanbul 1. Bölge Milletvekilliği için MHP’den Aday Adayı oldu. 24 Haziranda geçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27 . Dönem Milletvekilliği seçimleri için İlçe

HAKAN YILMAZ’DAN YENİ SİNEMA FİLMİ GELİYOR

hakan-yilmazdan-yeni-sinema-filmi-geliyor Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Akasya Kültür Sanat’da oynağı ‘’Yetersiz Bakiye’’ oyunu öncesi film müjdesi verdi.

MHP Sancaktepe'den Kaymakam Adnan Çakıroğlu'na nezaket ziyareti

mhp-sancaktepeden-kaymakam-adnan-cakirogluna-nezaket-ziyareti Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Hakan Yılmaz'ın Yeni Yıl Mesajı

hakan-yilmazin-yeni-yil-mesaji System Yapı inşaat firmasının Genel Müdürü Hakan Yılmaz, yeni yıl mesajı yayınladı.

Hakan Yılmaz’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

hakan-yilmazin-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji System Yapı inşaat firmasının Genel Müdürü Hakan Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hakan Yılmaz’ın Ramazan Bayramı mesajı

hakan-yilmazin-ramazan-bayrami-mesaji System Yapı inşaat firmasının Genel Müdürü Hakan Yılmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe’de Emrah Danacıoğlu güven tazeledi

mhp-sancaktepede-emrah-danacioglu-guven-tazeledi MHP Sancaktepe İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresini Samandıra Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

MHP Milletvekili Yönter, Sancaktepe’de vatandaşı dinledi

mhp-milletvekili-yonter-sancaktepede-vatandasi-dinledi Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, MHP Sancaktepe ilçe başkanlığını ziyaret etti, ardından Veysel Karani Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Hakan Yılmaz’ın yeni yıl mesajı

hakan-yilmazin-yeni-yil-mesaji System Yapı inşaat firmasının Genel Müdürü Hakan Yılmaz, yeni yıl mesajı yayınladı

MHP Sancaktepe'den Kaymakam Çakıroğlu'na hayırlı olsun ziyareti

mhp-sancaktepeden-kaymakam-cakirogluna-hayirli-olsun-ziyareti MHP Sancaktepe ilçe yönetimi Kaymakam Adnan Çakıroğlu'nu makamında ziyaret etti.

Sancaktepe'de System Yapı var

sancaktepede-system-yapi-var System Yapı inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren anlayış ile çalışan ender firmalardan biri.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar