HÜSEYİN AYDOĞDU HABERLERİ

Hüseyin Aydoğdu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümünü kutladı.

Sancaktepe’de Okul Öncesi Oyunları etkinliği düzenlendi

sancaktepede-okul-oncesi-oyunlari-etkinligi-duzenlendi Sancaktepe’de Okul Öncesi Oyunları etkinliği düzenlendi

Sancaktepe'de Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Karma Sergisi düzenledi

sancaktepede-halk-egitim-merkezi-yil-sonu-karma-sergisi-duzenledi Sancaktepe Halk eğitim Merkezi tarafından Yıl Sonu Karma Sergisi Açılışı ve Okuma - Yazma Kursları Sertifika töreni düzenlendi.

Sancaktepe'de Yeryüzündeki Yıldızlar Projesi'nin kapanış programı yapıldı

sancaktepede-yeryuzundeki-yildizlar-projesinin-kapanis-programi-yapildi Sancaktepe'de Yeryüzündeki Yıldızlar Projesi'nin kapanış programı yapıldı

“Better Elektro World” projesinin kapanış programı Sancaktepe’de yapıldı

better-elektro-world-projesinin-kapanis-programi-sancaktepede-yapildi “Better Elektro World” projesinin kapanış programı Sancaktepe’de yapıldı

Sancaktepe’de 23 Nisan coşkuyla kutlandı

sancaktepede-23-nisan-coskuyla-kutlandi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe’de de gerçekleşen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü, Buse Özdemir oldu

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-buse-ozdemir-oldu Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, koltuğu devretti

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-23-nisan-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama mesajı yayımladı.

Sancaktepe'de Bilim Şenliği düzenlendi

sancaktepede--bilim-senligi-duzenlendi Sancaktepe, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bilim Şenliği'ne Ünlü Türk Bilim adamı El- Cezeri İsmi verildi.

Sancaktepe'de 2. Geleneksel Halk Oyunları Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

sancaktepede-2-geleneksel-halk-oyunlari-yarismasinda-oduller-sahiplerini-buldu Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve Öğrencilerin Kıyasıya Yarıştığı “2. Geleneksel Halk Oyunları Yarışması” ödül töreni Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Avrupa’dan gelen öğretmenler, Sancaktepe’nin misafiri oldu

avrupadan-gelen-ogretmenler-sancaktepenin-misafiri-oldu İspanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve İtalya’dan gelen öğretmen grupları proje ortağı olan Sabedin Türker İlkokulu’nun misafiri oldular.

Sancaktepe'de Nevruz Bayramı, Coşkuyla Kutlandı

sancaktepede-nevruz-bayrami-coskuyla-kutlandi Türk Dünyası'nın büyük bir coşkuyla kutladığı, Türk halkların ortak bayramı olan ve baharın gelişini simgeleyen Nevruz, Sancaktepe’de de coşkuyla kutlandı.

Sancaktepe’de İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü programı düzenlendi

sancaktepede-istikll-marsinin-kabulu-ve-mehmet-akif-ersoyu-anma-gunu-programi-duzenlendi Sancaktepe’de, İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yıl Dönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Dolayısı ile Bir Kutlama Programı Düzenlendi

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Okul Kantinlerini Denetledi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-okul-kantinlerini-denetledi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Osmangazi İlkokulu’nu ziyaret ederek, okul kantininde incelemelerde bulundu

Sancaktepe’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

sancaktepede--8-mart-dunya-kadinlar-gunu Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Özel BİLFEN Kolejinde kutlama programı düzenlendi.

Sancaktepe’li öğrenciler “ Haydi Sen de Oyna “ dedi

sancaktepeli-ogrenciler--haydi-sen-de-oyna--dedi Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu E-Twinning proje ortaklığı kapsamında gerçekleştirdiği bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Projenin adı “ Haydi Sen de Oyna”

Sancaktepe’de öğrenciler ilk dönem karnelerini aldı

sancaktepede-ogrenciler-ilk-donem-karnelerini-aldi 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi ile öğrenciler ve veliler karne heyecanı yaşadı. Tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe İlçesinde de 81 583 öğrenci karnelerini alarak yarı yıl

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sancaktepe'de Okuma Yazma Seferberliği değerlendirme toplantısı yapıldı

sancaktepede-okuma-yazma-seferberligi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe ilçesinde Okuma Yazma Seferberliği kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmaların değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun Yeni Yıl Mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun Yeni Yıl Mesajı

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ