GEYİK İNŞAAT HABERLERİ

Cemal Geyik’in Kurban Bayramı mesajı

cemal-geyikin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesinin sevilen işadamlarından biri olan Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Cemal Geyik’in Ramazan Bayramı mesajı

cemal-geyikin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen işadamı Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu başkanı Cemal Geyik Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cemal Geyik'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

cemal-geyikin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Geyik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını bir mesajla kutladı.

Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

cemal-geyikin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen işadamlarından biri olan Geyik İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cemal Geyik’in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

cemal-geyikin-18-mart-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-gunu-mesaji Cemal Geyik’in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

Cemal Geyik’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

cemal-geyikin-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen isimlerinden biri olan Cemal Geyik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cemal Geyik’in yeni yıl mesajı

cemal-geyikin-yeni-yil-mesaji Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 2018 yılının tüm insanlık için huzur ve bereket getirmesini diledi.

Cemal Geyik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

cemal-geyikin-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Cemal Geyik mesajında Öğretmenler Günü’nü tebrik etti.

Cemal Geyik'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

cemal-geyikin-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen İşadamı Cemal Geyik Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

Yüzlerce Sancaktepeli Geyik Ailesinin acısını paylaştı

yuzlerce-sancaktepeli-geyik-ailesinin-acisini-paylasti Sancaktepe ilçesinin sevilen ismi olan İş Adamı Cemal Geyik ve Geyik Ailesinin acı gününde dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Cemal Geyik’in Ramazan Bayramı mesajı

cemal-geyikin-ramazan-bayrami-mesaji Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu başkanı Cemal Geyik Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cemal Geyik’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

cemal-geyikin--19-mayis--ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Cemal Geyik’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Cemal Geyik’in Anneler Günü Mesajı

cemal-geyikin-anneler-gunu-mesaji Cemal Geyik’in Anneler Günü Mesajı

Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

cemal-geyikin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Cemal Geyik’in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

cemal-geyikin-18-mart-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-gunu-mesaji Cemal Geyik’in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

Cemal Geyik, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı yayınladı

cemal-geyik-3-aralik-dunya-engelliler-gunu-mesaji-yayinladi Cemal Geyik mesajında tüm engelli vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum dedi.

Cemal Geyik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

cemal-geyikin-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Cemal Geyik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Cemal Geyik’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

cemal-geyikin-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-mesaji Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

Cemal Geyik’in Kurban Bayramı mesajı

cemal-geyikin-kurban-bayrami-mesaji Geyik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik Kurban Bayramı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Cemal Geyik, Ramazan Bayramınızı tebrik ederim

cemal-geyik-ramazan-bayraminizi-tebrik-ederim Sancaktepeli İşadamı Geyik İnşaat’ın Yönetim kurulu Başkanı Cemal Geyik, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ