GAZZE HABERLERİ

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

Sancaktepe Müftülüğü Gazze yararına kermes düzenledi

sancaktepe-muftulugu-gazze-yararina-kermes-duzenledi Sancaktepe İlçe Müftülüğü Gazze yararına Sancaktepe Müftülüğü Bahçesinde kermes düzenledi.

BAŞİSKELE MECLİSİ HUZUR HAKLARINI GAZZE’YE BAĞIŞLADI

basiskele-meclisi-huzur-haklarini-gazzeye-bagisladi Başiskele Belediyesi Ağustos Ayı meclis toplantısı belediye konferans salonunda yapıldı

Marmara’dan Gazze Seferberliği

marmaradan-gazze-seferberligi Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İsrail tarafından soykırıma tabi tutulan Gazze’deki Filistinlilere yardım için seferberlik başlattıklarını söyledi.

BEYKOZ DUALARIYLA GAZZE’NİN YANINDA

beykoz-dualariyla-gazzenin-yaninda- Eller, masum insanlara yönelik saldırıların ve katliamların durması için semaya kalkacak.

EMRE ERMİŞ KONSERİ’NDE GAZZE UNUTULMADI

emre-ermis-konserinde-gazze-unutulmadi Tasavvuf müziğinin güçlü sesi Emre Ermiş, Kağıthane Belediyesi’nin düzenlediği Hasbahçe’de Ramazan Etkinlikleri kapsamında ilahi – tasavvufi konseri verdi.

Dualarımız Gazze ve Filistin İçin

-dualarimiz-gazze-ve-filistin-icin Türkiye, İsrail'in katliam yaptığı Gazze'ye sessiz kalmadı. Gazze için 3 günlük yas ilan edildi. Sultangazililer, Ramazan Etkinlik alanına bu sefer Filistin halkının acısını paylaşmak için geliyor.

Sancaktepe'de Gazze için basın açıklaması yapıldı

sancaktepede-gazze-icin-basin-aciklamasi-yapildi Sancaktepe'de Anadolu Gençlik Derneği önce Gazze için Gıyabi Cenaze namazı kıldı ardından basın açıklaması yaptı.

Sancaktepe’de Gazze’de ölen kardeşlerimiz için cenaze namazı kılındı

sancaktepede--gazzede-olen-kardeslerimiz-icin-cenaze-namazi-kilindi Türkiye'nin birçok kentinde olduğu gibi Sancaktepe’de İsrail’in saldırısı sonucu Gazze'de ölenler için Hz.Ebubekir Camisi’nde cuma namazı sonrası gıyabi cenaze namazı kılınarak dua edildi.

Başkan`ın Gazze`den konuğu vardı

bakann-gazzeden-konuu-vard Başkan Karaosmanoğlu, Filistin`in Gazze şeridinde yer alan Cebaliye`nin belediye başkanı Jude`yi misafir etti

İsrail`in Gazze Saldırısı,TVNET ekranlarında.

srailin-gazze-saldrstvnet-ekranlarnda TVNET ekranlarında İsrail`in Gazze Saldırısı, Konuşmak Lazım/ Pazar/14.00

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ