GÜRSEL TEKİN HABERLERİ

CHP SANCAKTEPE'NİN İFTARINA YOĞUN KATILIM

chp-sancaktepenin-iftarina-yogun-katilim- Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sarıgazi'de halk iftarı düzenledi.

İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin;“ Ardahanlılar Ticarette ve siyasette önemli mesafe aldı”

istanbul-milletvekili-gursel-tekin-ardahanlilar-ticarette-ve-siyasette-onemli-mesafe-aldi Sancaktepe Ardahan İl Derneği’nin düzenlediği Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz gecesi 1001 düğün salonunda düzenlendi. Geceye bir çok siyasetçi, işadamı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri

Sancaktepe Ardahan İl Derneği Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenledi

sancaktepe-ardahan-il-dernegi-ardahanin-kurtulusu-ve-kaz-gecesi-duzenledi Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Salon 1001’de Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenledi.

CHP Sancaktepe’den Kars-Ardahan-Iğdır derneklerine ziyaret

chp-sancaktepeden-kars-ardahan-igdir-derneklerine-ziyaret CHP Sancaktepe İlçe örgütü, Sancaktepe Kars-Ardahan-Iğdır Derneği, Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Yenidoğan Kars –Ardahan – Iğdır Dernek ziyaretleri ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi

CHP İstanbul Milletvekilleri Sancaktepelilerle buluştu

chp-istanbul-milletvekilleri-sancaktepelilerle-bulustu CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Halk vekilleri ile buluşuyor başlığı altında Sancaktepe Genco Erkal Kültür Merkezi’nde bir etkinlik düzenledi.

Düzenlenen ihalenin iptalini istediler

duzenlenen-ihalenin-iptalini-istediler Sancaktepe’de belediyesi önünde CHP ilçe teşkilatı protesto düzenledi.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ