GÖZ SAĞLIĞI HABERLERİ

GÖZ SAĞLIĞINIZI İHMAL ETMEYİN

goz-sagliginizi-ihmal-etmeyin Dünyagöz Pendik ve Sultanbeyli bölge direktörü Özlem Uysal, Dünyagöz’ün Pandemi sürecinde, T.C. Sağlık Bakanlığının ve Dünya Sağlık örgütünün COVID-19 önlemleri kapsamında ilerlediklerini ve

GÖZ SAĞLIĞI İLE İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN 12 YANLIŞ

goz-sagligi-ile-ilgili-dogru-bilinen-12-yanlis Gözler vücutta en hassas ve en önemli organlardan biri olarak kabul ediliyor.

BEBEĞİNİZİN GÖZLERİ SÜREKLİ KIZARIP ÇAPAKLANIYOR MU?

bebeginizin-gozleri-surekli-kizarip-capaklaniyor-mu Anne-babalar dikkat! Yeni doğan bebeğinizin gözlerinde sık sık sulanma, kızarıklık ve çapaklanma mı oluyor? Sizleri telaşa düşüren bu şikayetlerin sebebi gözyaşı kanal tıkanıklığı olabilir.

Kozmetik ürünleri denerken göz sağlığınızdan olmayın!

kozmetik-urunleri-denerken-goz-sagliginizdan-olmayin Test Ürünleri Bulaşıcı Hastalıklara Davetiye Çıkartıyor

Gözlerinizden Gelen Uyarıları Hafife Almayın!

gozlerinizden-gelen-uyarilari-hafife-almayin Gözlerimiz, beynimizin uzantısı ve dış dünyaya açılan penceremizdir.

Bedava ve ücretsiz kelimeleri ile başlayan kampanyalara temkinli yaklaşın

bedava-ve-ucretsiz-kelimeleri-ile-baslayan-kampanyalara-temkinli-yaklasin Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Öğretim Üyesi Fatih Atmaca uyarıyor: “‘Ücretsiz’ yapılan bir ameliyatta kaliteli ekipman kullanılabilir mi?

Dünyagöz Sultanbeyli, göz sağlığına dikkat çekiyor

dunyagoz-sultanbeyli-goz-sagligina-dikkat-cekiyor- Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçe sakinlerine yoğun hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Sultanbeyli'de göz sağlığına dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerde bulunuyor.

Dijital Ekran Gözünüzü Yoruyor!

dijital-ekran-gozunuzu-yoruyor Dijital ekranların artık yaşamımızın vazgeçilmezi olduğu bir gerçek. Telefon, tablet ve bilgisayar karşısında geçirdiğimiz zaman arttıkça bu tür ekranların kullanımına bağlı gelişebilen sağlık

Gebelikte Göz Sağlığının Şifreleri

gebelikte-goz-sagliginin-sifreleri Hamilelik dönemi, çocuk sahibi olan her kadının hayatında çok önemli bir yere sahiptir.

Mete Gazoz Göz Sağlığını Okan Üniversitesi Hastanesi’ne emanet etti!

mete-gazoz-goz-sagligini-okan-universitesi-hastanesine-emanet-etti- Okan Üniversitesi Hastanesi Milli Okçu Mete Gazoz’un Sağlık Sponsoru!

Göz sağlığı için 10 pratik bilgi

goz-sagligi-icin-10-pratik-bilgi Göz sağlığı bütün hayat kalitesini etkileyen ve son derece önemli bir durum. Ama gözlerimizle ilgili ne kadar bilgiye sahibiz? Göz sağlığımız için nelere dikkat ediyoruz?

Glokom belirti vermeden kör edebilir

glokom-belirti-vermeden-kor-edebilir Toplumda göz tansiyonu ile karasu hastalığı olarak bilinen ve tüm dünyada en önemli körlük nedenlerinden biri olan glokom, görme sinirinin ilerleyici hasarıyla karakterize bir hastalık

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ