FOTOĞRAF HABERLERİ

“TRAKYA’DA HAYATIN ENERJİSİ” FOTOĞRAF KARELERİNDEN YANSIYACAK

trakyada-hayatin-enerjisi--fotograf-karelerinden-yansiyacak İlk kez bu yıl organize edilen yarışmaya katılımcılar, 12 Ekim 2018, Cuma günü saat 23.00’a kadar başvurularını yapabilecekler.

"ŞEHRİN IŞIKLARI" DÜNYAYA AÇILIYOR

sehrin-isiklari-dunyaya-aciliyor-- UEDAŞ’ın büyük ilgi gören Fotoğraf Yarışması ‘Şehrin Işıkları’ na başvurular başladı.

Bisanthe Photo’da geri sayım başladı

bisanthe-photoda-geri-sayim-basladi Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve 6-9 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Bisanthe Photo Uluslararası Fotoğraf Festivali ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf yarışmasının ödül töreni gerçekleşti

uluslararasi-guler-ertan-fotograf-yarismasinin-odul-toreni-gerceklesti 1123 kişinin katıldığı fotoğraf yarışmasında dünyanın dört bir yanından objektiflere yansımış toplam 8267 fotoğraf yer aldı.

Dünyanın en iyi fotoğrafları Büyükçekmece’de sergilendi

dunyanin-en-iyi-fotograflari-buyukcekmecede-sergilendi Büyükçekmece Belediyesi’nin Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen “9’uncu Uluslararası Güler Ertan

“FOTOĞRAFIN DE HALİ” YARIŞMASININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

fotografin-de-hali-yarismasinin-kazananlari-belli-oldu Kadıköy Belediyesi’nin zihinsel engelli bireylerin katılımına açık olarak düzenlediği ‘çevre’ temalı ulusal fotoğraf yarışması sona erdi.

Sancaktepeli öğrenciler çalışmaları ile takdir topluyor

sancaktepeli-ogrenciler-calismalari-ile-takdir-topluyor- 75. Yıl Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Grafik ve Fotoğraf bölümü öğrencileri, çalışmalarını açtıkları sergi tanıttılar.

Sancaktepe’de Öğretmenlerden fotoğraf sergisi

sancaktepede-ogretmenlerden-fotograf-sergisi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu öğretmenlerinin talebi üzerine Halk Eğitim Merkezinin açtığı kurs programında bir araya gelen fotoğraf çekmesini seven 9 öğretmen kurs bitiminin sonunda çektikleri

Engelleri Aşarak Dünyaca Ünlü Fotoğrafçı Oldu

engelleri-asarak-dunyaca-unlu-fotografci-oldu Ahmed Zulkarnain… Doğuştan engelli Endonezyalı fotoğrafçının yaşam hikayesi daha başlamadan bir poşette son bulacakken şimdilerde Japonya, Hindistan ve Türkiye gibi dünyanın birçok ülkesinde insanlara

Uluslararası Fotoğraf Festivali Başlıyor

uluslararasi-fotograf-festivali-basliyor Zeytinburnu Uluslararası Fotoğraf Festivali (Z FotoFest), 19 Ocak Cuma günü saat 19.30’da başlıyor.

TARİHE TANIKLIK EDEN BİNALAR!

tarihe-taniklik-eden-binalar Çağdaş Türk mimarisinin son 10 yılı fotoğraflarla belgelendi.

Sancaktepe ilçesinde ışıl ışıl gelinlikler Parıltı’dan

sancaktepe-ilcesinde-isil-isil-gelinlikler-pariltidan Sancaktepe İlçesinde yeni açılan Parıltı Sancaktepe Gelinlik modası adlı işletme, her genç kızın rüyasını süsleyen gelinlikleri ve abiye kıyafetleri ile hizmet veriyor.

Sancaktepe Belediye Meclisi'nden son fotoğraf

sancaktepe-belediye-meclisinden-son-fotograf Sancaktepe Belediye Meclisi'nden son fotoğraf

“Hepimizin Antarktika’sı” sergisi Maltepe’de açıldı

hepimizin-antarktikasi-sergisi-maltepede-acildi- Maltepe Belediyesi, 2012 yılından bu yana dünyayı gezen “Hepimizin Antarktikası: Muhteşem Güneyden Görüntüler” isimli fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.

Sancaktepe’de bir ilk, Makro Fotoğraf Sergisi Kent Life’de açıldı

sancaktepede-bir-ilk-makro-fotograf-sergisi-kent-lifede-acildi Sancaktepe’de ilk defa Makro Fotoğraf Sergisi Kent Life sitesinde açıldı.

AK Parti Sancaktepe Kadın Kollarından Fotoğraf sergisi

ak-parti-sancaktepe-kadin-kollarindan-fotograf-sergisi AK Parti Sancaktepe Kadın kolları 15 Temmuz konulu fotoğraf Sergisi düzenledi

Sancaktepe’de Makro Fotoğraf Sergisi

sancaktepede-makro-fotograf-sergisi Sancaktepe’de 75. DMO Mesleki ve Teknik Lisesi fotoğraf sınıfı öğrencileri ellerindeki imkanları kullanarak makro fotoğraf çalışması yaptı.

Büyükçekmece Belediyesi 7. Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

buyukcekmece-belediyesi-7-uluslararasi-fotograf-yarismasi-sonuclandi 3 kategoride 9 binden fazla eserin yarıştığı fotoğraf yarışmasında altın madalyalar Vietnam, Çek Cumhuriyeti ve Çinli fotoğrafçılara gitti.

Annem ve Ben Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

annem-ve-ben-fotograf-yarismasi-basvurulari-basladi Daha önce sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği yarışmalarla yerel ve ulusal basında ses getiren Süleymanpaşa Belediyesi, fotoğraf yarışmalarına bir yenisini daha eklerken yarışma konusu olarak Anneler

Beykoz'da En İyi Fotoğrafçılar Ödüllendirildi

beykozda-en-iyi-fotografcilar-odullendirildi- Beykoz Belediyesi tarafından 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet turu kapsamında düzenlenen “52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu- Beykoz Etabı” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ