EYÜP SULTAN MAHALLESİ HABERLERİ

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, yağmurun ardından geçmiş olsun dedi

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yegin-yagmurun-ardindan-gecmis-olsun-dedi Sancaktepe’de aşırı yağan yağmurun ardından CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, evlerini ve iş yerlerini su basan vatandaşlarla görüştü ve geçmiş olsun dedi.

Muharrem Kızılot'un Ramazan Bayramı mesajı

muharrem-kizilotun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarı Muharrem Kızılot, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bereketli sofraların bu seferki adresi Eyüp Sultan Mahallesi

bereketli-sofralarin-bu-seferki-adresi-eyup-sultan-mahallesi Ramazan süresince düzenlenen iftar masaları ve ardından sunulan şenlikler Sancaktepe’nin her mahallesinde yapılmaya devam ediyor.

Muhtar Kızılot; Sancaktepe’nin merkezi Eyüp Sultan Mahallesi

muhtar-kizilot-sancaktepenin-merkezi-eyup-sultan-mahallesi Sancaktepe İlçesinin 19 Mahallesinden biri olan Eyüp Sultan Mahallesi, Sancaktepe İlçesinin Kültür etkinliklerinin yükünü çeken bir mahalle olarak da biliniyor.

Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarından duyuru

sancaktepe-eyup-sultan-mahallesi-muhtarindan-duyuru- Sancaktepe ilçesi Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarı Muharrem Kızılot, muhtarlığa gelen tebligatlarla ilgili sosyal medya hesabından bir duyuru yaptı.

Başkan Erdem, mahalle sakinleri ile iftar yaptı

baskan-erdem-mahalle-sakinleri-ile-iftar-yapti Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, mahalle sakinleri ile iftar yaptı

Sancaktepe’de yeni Emniyet Amirliği binasının temeli atıldı

sancaktepede-yeni-emniyet-amirligi-binasinin-temeli-atildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesinde, İlçe Emniyet Amirliği hizmet binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Başkan Erdem ile “Sabah Kent Buluşması” Eyüp Sultan Mahallesi’nde devam etti

baskan-erdem-ile-sabah-kent-bulusmasi-eyup-sultan-mahallesinde-devam-etti Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Cuma günleri “ Sabah Kent Buluşmaları” adlı program kapsamında Sancaktepelilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarı Muharrem Kızılot

eyup-sultan-mahallesi-muhtari-muharrem-kizilot Muharrem Kızılot Eyüp Sultan Mahallesinin yeni Muhtarı oldu.

Sancaktepe'de Eyüp Sultan Mahallesi’ne Olimpik tesis açılışı yapıldı

sancaktepede-eyup-sultan-mahallesine-olimpik-tesis-acilisi-yapildi Sancaktepe ilçesinde hizmete giren Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Sancaktepe’de spor karşılaşmaları, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yaşatılmasının yanı sıra Uluslararası yarışmalarında

İbrahim Özkan, Eyüp Sultan Mahallesinde ziyaretlerde bulundu

ibrahim-ozkan-eyup-sultan-mahallesinde-ziyaretlerde-bulundu MHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Özkan ,Eyüp Sultan Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe’de ,Ramazan’ın ilk Mahalle İftarı yapıldı

sancaktepede-ramazanin-ilk-mahalle-iftari-yapildi Sancaktepe’de ,Ramazan’ın ilk Mahalle İftarı yapıldı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ