EYÜP SULTAN MAHALLESİ HABERLERİ

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, yağmurun ardından geçmiş olsun dedi

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yegin-yagmurun-ardindan-gecmis-olsun-dedi Sancaktepe’de aşırı yağan yağmurun ardından CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, evlerini ve iş yerlerini su basan vatandaşlarla görüştü ve geçmiş olsun dedi.

Muharrem Kızılot'un Ramazan Bayramı mesajı

muharrem-kizilotun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarı Muharrem Kızılot, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bereketli sofraların bu seferki adresi Eyüp Sultan Mahallesi

bereketli-sofralarin-bu-seferki-adresi-eyup-sultan-mahallesi Ramazan süresince düzenlenen iftar masaları ve ardından sunulan şenlikler Sancaktepe’nin her mahallesinde yapılmaya devam ediyor.

Muhtar Kızılot; Sancaktepe’nin merkezi Eyüp Sultan Mahallesi

muhtar-kizilot-sancaktepenin-merkezi-eyup-sultan-mahallesi Sancaktepe İlçesinin 19 Mahallesinden biri olan Eyüp Sultan Mahallesi, Sancaktepe İlçesinin Kültür etkinliklerinin yükünü çeken bir mahalle olarak da biliniyor.

Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarından duyuru

sancaktepe-eyup-sultan-mahallesi-muhtarindan-duyuru- Sancaktepe ilçesi Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarı Muharrem Kızılot, muhtarlığa gelen tebligatlarla ilgili sosyal medya hesabından bir duyuru yaptı.

Başkan Erdem, mahalle sakinleri ile iftar yaptı

baskan-erdem-mahalle-sakinleri-ile-iftar-yapti Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, mahalle sakinleri ile iftar yaptı

Sancaktepe’de yeni Emniyet Amirliği binasının temeli atıldı

sancaktepede-yeni-emniyet-amirligi-binasinin-temeli-atildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesinde, İlçe Emniyet Amirliği hizmet binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Başkan Erdem ile “Sabah Kent Buluşması” Eyüp Sultan Mahallesi’nde devam etti

baskan-erdem-ile-sabah-kent-bulusmasi-eyup-sultan-mahallesinde-devam-etti Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Cuma günleri “ Sabah Kent Buluşmaları” adlı program kapsamında Sancaktepelilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Eyüp Sultan Mahallesi Muhtarı Muharrem Kızılot

eyup-sultan-mahallesi-muhtari-muharrem-kizilot Muharrem Kızılot Eyüp Sultan Mahallesinin yeni Muhtarı oldu.

Sancaktepe'de Eyüp Sultan Mahallesi’ne Olimpik tesis açılışı yapıldı

sancaktepede-eyup-sultan-mahallesine-olimpik-tesis-acilisi-yapildi Sancaktepe ilçesinde hizmete giren Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Sancaktepe’de spor karşılaşmaları, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yaşatılmasının yanı sıra Uluslararası yarışmalarında

İbrahim Özkan, Eyüp Sultan Mahallesinde ziyaretlerde bulundu

ibrahim-ozkan-eyup-sultan-mahallesinde-ziyaretlerde-bulundu MHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Özkan ,Eyüp Sultan Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe’de ,Ramazan’ın ilk Mahalle İftarı yapıldı

sancaktepede-ramazanin-ilk-mahalle-iftari-yapildi Sancaktepe’de ,Ramazan’ın ilk Mahalle İftarı yapıldı

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar