ERCAN ÖZTÜRK HABERLERİ

Ercan Öztürk'ün Kurban Bayramı mesajı

ercan-ozturkun-kurban-bayrami-mesaji Ercan Öztürk'ün Kurban Bayramı mesajı

Ercan Öztürk’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

ercan-ozturkun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Ercan Öztürk’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Ercan Öztürk’ün Ramazan Bayramı mesajı

ercan-ozturkun-ramazan-bayrami-mesaji Ercan Öztürk’ün Ramazan Bayramı mesajı

Ercan Öztürk’ün Anneler Günü mesajı

ercan-ozturkun-anneler-gunu-mesaji Bölgenin tanınmış Siyasetçi ve İş Adamlarından biri olan Ökem İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Öztürk, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ercan Öztürk’ün Cumhuriyet Bayramı mesajı

ercan-ozturkun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Ökem İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Öztürk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı

Ercan Öztürk'ün, yeni Hicri yıl mesajı

ercan-ozturkun-yeni-hicri-yil-mesaji Ökem İnşaatın Yönetim Kurulu BaşkanıErcan Öztürk, yeni Hicri Yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP’li Aday Adayı Ercan Öztürk, dur durak bilmiyor

mhpli-aday-adayi-ercan-ozturk-dur-durak-bilmiyor MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, Kadın Kolları ile kahvaltıda bir araya geldi

Ercan Öztürk, STK'lara önem verdiğini söyledi

ercan-ozturk-stklara-onem-verdigini-soyledi- MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, STK'lara önem verdiğini ve "STK'lar, toplumsal tepkinin dinamiği ve demokrasinin emniyet kilidir" dedi.

Ercan Öztürk, MHP İlçe Başkanları ile bir araya geldi

ercan-ozturk-mhp-ilce-baskanlari-ile-bir-araya-geldi MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, MHP ilçe Başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.

MHP İstanbul Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, ORDEF’e teşekkür

mhp-istanbul-milletvekili-aday-adayi--ercan-ozturk-ordefe-tesekkur- Sancaktepe ilçesinin tanıdığı bir isim olan MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, ORDEF’e teşekkür etti.

Ercan Öztürk ‘ün 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

ercan-ozturk-un-18-mart-canakkale-zaferi-mesaji MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, Kadınlar Günü’nü kutladı

milletvekili-aday-adayi-ercan-ozturk-kadinlar-gununu-kutladi MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ercan Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yayınladığı bir mesajla kutladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ