ENEZ HABERLERİ

ENEZ'DE AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ

enezde-acik-havada-sinema-keyfi Enez'de, Edirne Valiliği ve Enez İlçe Kaymakamlığı tarafından, açık havada sinema organizasyonu düzenlendi.

Enez'de belediye dron ile ilaçlama yapıyor

enezde-belediye-dron-ile-ilaclama-yapiyor Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, bir ay önce yaptığı açıklama ile Enez'de dronla ilaçlama yapılacağına dair bilgi vermişti.

Tekirdağ Protokolü ve Vatandaşlar Bayramlaştı

tekirdag-protokolu-ve-vatandaslar-bayramlasti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılarak Tekirdağ protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

GENÇ PEDALLAR KUŞ CENNETİ GALA GÖLÜ’NÜ KEŞFEDİYOR

genc-pedallar-kus-cenneti-gala-golunu-kesfediyor Enez Çok Programlı Anadolu Lisesi, bir projeye daha imza attı.

Enez'de festivalin ilk günü renkli geçti

enezde-festivalin-ilk-gunu-renkli-gecti 24. Enez Av ve Balık Festivali, 18.30'da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Enez’de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri

enezde-denizcilik-ve-kabotaj-haftasi-etkinlikleri Kabotaj ve Denizcilik Haftası nedeniyle Enez’de etkinlik düzenlendi.

Küçükayasofyaspor, Enez'de kampa girdi

kucukayasofyaspor-enezde-kampa-girdi Yeni sezona iddialı giren ,Birinci Amatör Lig takımlarından Küçükayasofyaspor,Teknik Direktör Erol Ömer PEKER yönetiminde ,Enez Vakıf Motel’de Kamp yapıyor.

Enez'de bir turna

enezde-bir-turna Sayıları giderek azalan ve ülkemizde ender görülen kuşlardan, türkülere konu olan; gurbetin, göçün simgesi bir turna, Enez'in konuğuydu.

Enez Kaplan "Tekirdağ Ekonomisini canlandırmalıyız"

enez-kaplan-tekirdag-ekonomisini-canlandirmaliyiz Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan Tekirdağ'da ekonomi seferberliği başlatılarak esnaf ve üreticiye can suyu olacak acil eylemler üzerine birlikte hareket edilmesi gerektiğini

Enez Akşamları Türkülerle Şenlendi

enez-aksamlari-turkulerle-senlendi Gece de sanatçılar misafir edildikleri “Vakıf Motel” de verdikleri konserle Enez sahilini şarkı ve türküleriyle şenlendirdi.

Lokantacılar Odasından MHP Tekirdağ İl Başkanlığına ziyaret

lokantacilar-odasindan-mhp-tekirdag-il-baskanligina-ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığına seçilen Enez Kaplan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri Lokantacılar Odası ile devam etti.

MHP Tekirdağ İl Başkanlığından taziye

mhp-tekirdag-il-baskanligindan-taziye MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan Merkez Valisi Ayhan Çevik ve Ersin Bilmeç'in kız kardeşi Erhan Bilmeç Yılmaz vefatIarı dolayısıyla bir taziye mesajı yayımladı.

MHP TEKİRDAĞ İL BAŞKANLIĞI YÜRÜTME KURULU BELİRLENDİ

mhp-tekirdag-il-baskanligi-yurutme-kurulu-belirlendi Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı yürütme kurulu Salı günü (15.07) yapılan toplantıyla belirlendi.

Ahmet Çayır’dan 10 Ocak açıklaması

ahmet-cayirdan-10-ocak-aciklamasi Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak tüm gazetecilerin gazeteciler gününü kutlarım.

Başkan Çayır’dan 10 Aralık Dünya ,İnsan Hakları Günü açıklaması

baskan--cayirdan-10-aralik-dunya-insan-haklari-gunu-aciklamasi Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır,insan haklarının kişiyi hür, onurlu ve özgür şekilde yaşatacak kurallar bütünü olduğunu bildirdi.

Çayır’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü açıklaması

cayirdan-3-aralik-dunya-engelliler-gunu-aciklamasi Enez Belediye Başkanı Çayır’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü açıklaması

Başkan Çayır'ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

baskan-cayirin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır yaptığı bir açıklama ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 90.yıldönümünü kutladı.

Enez ve Dedeağaç Kardeş Belediye olma yolunda

enez-ve-dedeagac-kardes-belediye-olma-yolunda Enez Belediyesi ve Yunanistan’ın Dedeağaç Belediyesi arasında Kardeş Belediye çalışmaları için 22 Ekim 2013 Salı günü Dedeağaç’a bir dizi ziyaret gerçekleştirilecek.

Çayır, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutladı…

cayir-1-ekim-dunya-yaslilar-gununu-kutladi Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Çayır, Gaziler Günü’nü kutladı…

cayir-gaziler-gununu-kutladi Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir yazılı bir açıklama yayınladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ