EMRAH DANACIOĞLU HABERLERİ

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Ramazan Ayı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-ramazan-ayi-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

MHP Sancaktepe, Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi

mhp-sancaktepe-birlik-ve-beraberlik-gecesi-duzenledi Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Samandıra Kültür Merkezi’nde Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun Anneler Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-anneler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepeli MHP Milletvekili Aday Adayları “Bu sefer MHP “dedi

sancaktepeli-mhp-milletvekili-aday-adaylari-bu-sefer-mhp-dedi Sancaktepe ilçesinden 3 kişi İstanbul 1. Bölge Milletvekilliği için MHP’den Aday Adayı oldu. 24 Haziranda geçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27 . Dönem Milletvekilliği seçimleri için İlçe

Emrah Danacıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayınladığı bir mesajla kutladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Danacıoğlu’nun Erken Seçim açıklaması

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-danacioglunun-erken-secim-aciklamasi Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçim hakkında yaptığı değerlendirmede “Unutmayınız ki; ne istiyorsak Türk

Emrah Danacıoğlu’nun 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

emrah-danacioglunun-18-mart-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı yayınladı.

Kas-Der Sancaktepe Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı

kas-der-sancaktepe-subesi-olagan-genel-kurul-toplantisini-yapti Kas-Der Sancaktepe Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı

MHP Sancaktepe'den Kaymakam Adnan Çakıroğlu'na nezaket ziyareti

mhp-sancaktepeden-kaymakam-adnan-cakirogluna-nezaket-ziyareti Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Emrah Danacıoğlu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

emrah-danacioglunun-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Ardanlılar buluşmaya hazırlanıyor

sancaktepede-ardanlilar-bulusmaya-hazirlaniyor Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenliyor

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun yeni yıl mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-yeni-yil-mesaji- MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu yeni yıl mesajı yayınladı.

Kudüs’ün Başkent ilan edilmesine Sancaktepe’de büyük tepki

kudusun-baskent-ilan-edilmesine-sancaktepede-buyuk-tepki ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması,Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Sancaktepe’de de protesto edildi.

Emrah Danacıoğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

emrah-danacioglunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe'de UGADER 1. Yılını kutladı

sancaktepede-ugader-1-yilini-kutladi Kısa adı UGADER olan Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği, kuruluşunun birinci yılını Mustafa Öncel Kültür Merkezinde düzenlediği etkinlikle kutladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe, Yenidoğan’da Bölge Temsilciliği açtı

mhp-sancaktepe-yenidoganda-bolge-temsilciligi-acti MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Yenidoğan Bölge Temsilciliğinin açılışını gerçekleştirdi.

MHP Sancaktepe Yenidoğan’da Bölge Temsilciliği açıyor

mhp-sancaktepe-yenidoganda-bolge-temsilciligi-aciyor MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Yenidoğan’da bölge temsilciliği açılışı yapılacağını duyurdu. Emrah Danacıoğlu duyurusunda Sancaktepelileri açılışa davet etti.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ