EMEK MAHALLESİ HABERLERİ

Sancaktepe ‘de 3 binden fazla öğrenci ilgi bekliyor

sancaktepe-de-3-binden-fazla-ogrenci-ilgi-bekliyor- Sancaktepe ilçesinde bulunan ve bir kampüsü andıran yan yana bulunan okulların ulaşım sorunu var.

Tebrikler Muhtar Murat Bilikli ve azalarına

tebrikler-muhtar-murat-bilikli-ve-azalarina- Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli ve Azaları çok güzel çalışmalar imza atıyor

Sanaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli oldu

sanaktepe-emek-mahallesi-muhtari-murat-bilikli-oldu Sanaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli oldu

Sancaktepe’de Sokak Kedilerine Kedi Evi Projesi ile Yuvalar Yapıldı

sancaktepede-sokak-kedilerine-kedi-evi-projesi-ile-yuvalar-yapildi Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, çocukların sevgili muhtar abisi oldu.

Muhtar Murat Bilikli, Emek Mahallesi sakinlerinin isteklerini dile getiriyor

muhtar-murat-bilikli-emek-mahallesi-sakinlerinin-isteklerini-dile-getiriyor Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli sorunları tespit ediyor, çözüm bulabilmek için yoğun çaba harcıyor

Muhtar Murat Bilikli çalışmaları ile ilgili video hazırladı

muhtar-murat-bilikli-calismalari-ile-ilgili-video-hazirladi Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Murat Bilikli çalışmaları hakkında video hazırladı.

Sancaktepe’de Kuşlara Bir Damla Umut oldular

sancaktepede-kuslara-bir-damla-umut-oldular Sancaktepe İlçesinde minik öğrencilerin gerçekleştirdiği Kuşlara Bir Damla Umut projesi Muhtarlık bahçesinde hayat buldu.

Sancaktepeli Muhtarın jesti stadyumda alkışlandı

sancaktepeli-muhtarin-jesti--stadyumda-alkislandi Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Emek Mahallesinde bulunan Sarıgazi stadyumunda oynanan İl Dernekleri arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasına katıldı.

İki mahallede daha Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

iki-mahallede-daha-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sarıgazi Mahallesi ve Emek Mahallesi'nde Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sancaktepe Emek Cemevi Kurban ve Aşure Lokmasını paylaştı

sancaktepe-emek-cemevi-kurban-ve-asure-lokmasini-paylasti Sancaktepe Emek Cemevi Kurban ve Aşure Lokmasını paylaştı

Tebrikler Sancaktepe Kent Life

tebrikler-sancaktepe-kent-life Tebrikler Sancaktepe Kent Life

MHP Sancaktepe Emek Cemevi’nde lokmalarını paylaştı

mhp-sancaktepe-emek-cemevinde-lokmalarini-paylasti Muharrem ayı orucu, ilçede bulunan tüm Cemevleri’nde olduğu gibi Sancaktepe Emek Cemevi’nde de lokmalar canlarla paylaşıldı.

Muhtar Murat Bilikli’nin Kurban Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-kurban-bayrami-mesaji Emek Mahalle Muhtarı Murat Bilikli, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Muhtar Murat Bilikli’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe’de goller yağmur altında atıldı

sancaktepede-goller-yagmur-altinda-atildi Sancakte Emek Mahallesinde dostluk maçı için bir araya gelen 90’lı yılların gençleri Ulukent Gençlik ile Adapark Dostluk maçını Sarıgazi Stadyumunda oynadılar.

Muhtar Murat Bilikli’nin yeni yıl mesajı

muhtar-murat-biliklinin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Emek Mahalle Muhtarı Murat Bilikli’nin yeni yıl mesajı

Murat Bilikli’nin Ramazan Bayramı mesajı

murat-biliklinin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Murat Bilikli’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

murat-biliklinin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Muhtar Murat Bilikli’nin Anneler Günü mesajı

muhtar-murat-biliklinin-anneler-gunu-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli Anneler Günü mesajı yayınladı. Muhtar Bilikli, yayınladığı mesajla Anneler Gününü kutladı.

Muhtar Murat Bilikli'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Emek Mahalle Muhtarı Murat Bilikli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ