EDİRNE HABERLERİ

Enez'de festivalin ilk günü renkli geçti

enezde-festivalin-ilk-gunu-renkli-gecti 24. Enez Av ve Balık Festivali, 18.30'da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Enez’de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri

enezde-denizcilik-ve-kabotaj-haftasi-etkinlikleri Kabotaj ve Denizcilik Haftası nedeniyle Enez’de etkinlik düzenlendi.

Bazı problemleri çözmek için #BilmekYetmez

bazi-problemleri-cozmek-icin-bilmekyetmez TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL TEMA Vakfı’nın 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde ülke çapında yürüttüğü doğa eğitimi kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü açıklaması

veteriner-isleri-mudurlugunden-4-nisan-dunya-sokak-hayvanlari-gunu-aciklamasi Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü ile ilgili açıklama yaptı.

Fidan Dikme Olimpiyatları’nda Dünya ikincisi oldular

fidan-dikme-olimpiyatlarinda-dunya-ikincisi-oldular Edirne Yüksel Yeşil İlkokulu Yavru TEMA öğrencileri Fidan Dikme Olimpiyatları’nda Dünya ikincisi oldu

THK KEŞAN ŞUBESİ’NDEN BAŞKAN ÖZCAN’A NEZAKET ZİYARETİ…

thk-kesan-subesinden-baskan-ozcana-nezaket-ziyareti THK (Türk Hava Kurumu) Keşan Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, 13 Mart 2018 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Keşan Belediyesi sokak hayvanları için “Bayat Ekmek Kumbaraları” yerleştiriyor

kesan-belediyesi-sokak-hayvanlari-icin-bayat-ekmek-kumbaralari-yerlestiriyor Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sahipsiz sokak hayvanları ile ilgili yürüttüğü çalışmalarına yenilerini ekliyor.

Köylüyüm ama ineklerim bile kültürlü

koyluyum-ama-ineklerim-bile-kulturlu Sıra dışı okur olarak bilinen ve hayvancılık yaparken okuduğu kitaplarla tanınan Bedriye Berber Engin Lüleburgaz’da gerçekleştirilen “Aykırı Sohbetler” söyleşisinde “köylüyüm ama benim

Özcan basın mensuplarının ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’ nü kutladı

ozcan-basin-mensuplarinin--calisan-gazeteciler-gunu-nu-kutladi Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’ nedeniyle basın açıklama yaptı.

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nden 10 Ocak Açıklaması…

yerel-basin-birligi-edirne-subesinden-10-ocak-aciklamasi Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Şube Başkanı Erdoğan Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak, tüm gazetecilerin 10

TEMA Vakfı 2017 yılının çevre olaylarını açıkladı

tema-vakfi-2017-yilinin-cevre-olaylarini-acikladi TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL , 2017 yılının çevre açısından iyi ve kötü olayları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ULUSLARARASI KEŞAN SANAT BULUŞMASI’NIN AÇILIŞI 11 ARALIK’TA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

uluslararasi-kesan-sanat-bulusmasinin-acilisi-11-aralikta-gerceklestirilecek Keşan Belediyesi ile Trakya Ressamlar Derneği’nin Uluslararası Keşan Sanat Buluşması 11-12 Aralık’ta 2017’de gerçekleşecek.

Altın Karınca'dan Edirne Belediyesi'ne ödül

altin-karincadan-edirne-belediyesine-odul Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 7.'si düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’nde Edirne Belediyesi’ne bir ödül daha geldi.

XV. ULUSLAR ARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

xv-uluslar-arasi-acik-satranc-turnuvasinda-oduller-sahiplerini-buldu- Turnuvada 1. liği Gürcistan’dan Sanikidze Tornike, 2.liği Türkmenistan’dan Annaberdiev Meilis, 3.lüğü de Azarbeycan’dan Rasulov Vugar kazandı.

Gaytancıoğlu’dan Keşan Belediye Başkan Vekili Ersoylu’ya Ziyaret…

gaytanciogludan-kesan-belediye-baskan-vekili-ersoyluya-ziyaret Gaytancıoğlu’dan Keşan Belediye Başkan Vekili Ersoylu’ya Ziyaret…

Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Bosna Hersek’te

havsa-belediyesi-halk-oyunlari-ekibi-bosna-hersekte Halk Oyunları ekibimiz bu kez bayrağımızı Bosna Hersek’te dalgalandıracak.

Keşan Belediyesi Spor Tesisleri yeni sezona hazırlanıyor

kesan-belediyesi-spor-tesisleri-yeni-sezona-hazirlaniyor Keşan Belediyesi Spor Tesisleri yoğun geçen sezon sonrası yeni sezon için hazırlıklara devam ediliyor.

Keşan Belediyesi’nde Yeni Uygulama

kesan-belediyesinde-yeni-uygulama Keşan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, bundan böyle doğum günü olan personelin doğum gününü kutlayacak.

Zabıtadan Yumurta Satıcılarına Denetim

zabitadan-yumurta-saticilarina-denetim Zabıta Müdürlüğü ekipleri yumurta satışı yapan işyerlerini denetledi.

Zabıtadan Dilenci Denetimi

zabitadan-dilenci-denetimi Keşan Zabıta Müdürlüğü ekipleri,dilencilere denetim yaptı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ