EDEV HABERLERİ

Sancaktepe’de çalışmaya engel yok dediler stant açtılar

sancaktepede-calismaya-engel-yok-dediler-stant-actilar Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe’de bulunan Engelli Dinlenme Merkezi (EDEV) ile birlikte gerçekleştirilen projede engellilerin yüzlerini güldürdü

Kaymakam Çakıroğlu İlçede devam projeleri inceledi

kaymakam-cakiroglu--ilcede-devam-projeleri-inceledi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediye Başkanlığı ortaklığı ve İstanbul Kalkınma Ajansı Desteği ile gerçekleştirilen Sancaktepe Engelli Dinlenme Evi

Sancaktepe EDEV Engelliler Günü programı düzenledi

sancaktepe-edev-engelliler-gunu-programi-duzenledi Faaliyetleri ve projeleriyle engelsiz bir ilçe oluşturmayı amaçlayan Sancaktepe Belediyesi, Samandıra Kültür Merkezi’nde ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne' özel bir etkinlik gerçekleştirdi.

Sancaktepe’de Engelliler Günü etkinliği

sancaktepede-engelliler-gunu-etkinligi Sancaktepe’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Samandıra Kültür Mekezi’nde bir program düzenlendi. Düzenlenen programa Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’de katıldı.

Dünya Down Sendromlular Günü’nde Sancaktepe'de anlamlı program

dunya-down-sendromlular-gununde-sancaktepede-anlamli-program Sancaktepe Belediyesi Engelli Dinlenme evi (EDEV) ve Sancaktepe Üniversiteliler Platformu (SANÜP) down sendromlu çocuklarla ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla bir programı düzenledi.

Sancaktepe'de EDEV, Psikolojik Destek konulu seminer düzenledi

sancaktepede-edev--psikolojik-destek-konulu-seminer-duzenledi EDEV tarafından düzenlenen “Engelli ve Ailelerine Yönelik Psikolojik Destek” konulu seminer gerçekleşti

Başkan Erdem’den anlamlı ziyaret

baskan-erdemden--anlamli-ziyaret Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, ilçe sınırları içinde hizmet veren EDEV (Engelli Dinlenme Evi) ve İSEM (İstanbul Engelliler Merkezi) ziyaret ederek burada hizmet alan engelli vatandaşlarımızla bir

Sancaktepe’de EDEV'e eleştiri

sancaktepede-edeve-elestiri- Sancaktepe’de EDEV'e eleştiri

Sancaktepe'de eğitimde engeller kalkıyor

sancaktepede-egitimde-engeller-kalkiyor Sancaktepe Belediyesi ilçe sınırlarında ikamet eden engelli bireylerin eğitim hakkından yaralanması konusunda destek vermeye devam ediyor.

EDEV’in seminerinde duygu dolu dakikalar yaşandı

edevin-seminerinde-duygu-dolu-dakikalar-yasandi Kısa adı EDEV olan Sancaktepe Engelliler Dinlenme Evi’nin düzenlediği “ Kabullenme ve İyileştirme” konulu seminer Samandıra Kültür Merkezinde düzenlendi.

EDEV’den Abant gezisi

edevden-abant-gezisi Abant Tabiat Parkı’na düzenlenen geziye katılanlar gün boyu doğal ortamın keyfini çıkarttılar

Sancaktepe’de EDEV piknik düzenledi

sancaktepede-edev-piknik-duzenledi Sancaktepe’de EDEV piknik düzenledi

Sancaktepe Kaymakamlığından 15 adet tekerlekli sandalye hediye

sancaktepe-kaymakamligindan-15-adet-tekerlekli-sandalye-hediye Sancaktepe Kaymakamlığından 15 adet akülü ve tekerlekli sandalye hediye edildi.

Sancaktepe’de ,İstanbul’un İlk Engelli Dinlenme Evi açıldı

sancaktepede-istanbulun-ilk-engelli-dinlenme-evi--acildi Sancaktepe’de “İstanbul’un İlk Engelli Dinlenme Evi” açıldı

Sancaktepe’de Dinlenme Evi “EDEV” açılıyor

-sancaktepede-dinlenme-evi-edev-aciliyor Sancaktepe’de Dinlenme Evi “EDEV” açılıyor

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ