DERNEKLER HABERLERİ

AHEF YAŞAMINI YİTİREN SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARINI UNUTMADI

ahef-yasamini-yitiren-saglik-calisanlarinin--cocuklarini-unutmadi Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu AHEF, vefat eden sağlık çalışanlarının çocuklarına sahip çıkan Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV)’in "Emanetiniz Emanetimizdir" projesini destekliyor.

İbrahim Uçar Zile Dernekler Federasyonu'na adaylığını açıkladı

-ibrahim-ucar-zile-dernekler-federasyonuna-adayligini-acikladi İbrahim Uçar Zile Dernekler Federasyonu'na adaylığını açıkladı

“TOKAT İLİ DERNEKLER FEDERASYONU’NDA ‘BİRLİK’ ZAMANI..”

tokat-ili-dernekler-federasyonunda-birlik-zamani İlhan Bayram; “Gençliğimiz var yüreğimize yar, artık bu gömlek bize dar. Ayrıştıran değil, birleştiren, ‘Biz’ anlayışını egemen kılan yönetim modeliyle TOKDEF’i STK’lar arasında bir marka

Sancaktepe’de bir birinden güzel projelere imza atıyorlar

sancaktepede-bir-birinden-guzel-projelere-imza-atiyorlar Sancaktepe ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan SİYAD Sancaktepe Şubesi ilçe de fark yaratan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu soruyor : PANDEMİ BİTTİ Mİ?

aile-hekimleri-dernekleri-federasyonu-soruyor--pandemi-bitti-mi AHEF Basın Yayın Medya Komisyonu Üyesi, Aile Hekim Dr. Canan Tanrıver, pandemi döneminin sona ermediğini hatırlatarak “Covid-19 tehlikesi sona ermiş gibi davranamayız

Aile Hekimleri: "Lütfen Randevu Alın ! "

aile-hekimleri-lutfen-randevu-alin-- Aile Sağlık Merkezlerine giden hastaların güvenliği, bekleme sürelerinin kısaltılması ve daha nitelikli bir muayene için Aile Sağlık Merkezlerinden randevu alınması gerekiyor.

Aile Hekimleri Kenelere Karşı Uyarıyor

aile-hekimleri-kenelere-karsi-uyariyor Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF), mevsim itibari ile kenelere karşı dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekerek kırsal alanlara gidenleri veya tarım alanında çalışanları uyarıyor.

İbrahim Başer’in Ramazan Bayramı mesajı

ibrahim-baserin-ramazan-bayrami-mesaji Nevşehir Kozaklı Karasenir Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı İbrahim Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

VATANI KORUMAK ÇOCUKLARI KORUMAKLA BAŞLAR

vatani-korumak-cocuklari-korumakla-baslar Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu çocuklarımızın değerine ve aşının önemine dikkat çekiyor.

Ordu Gürgentepe Akören Derneği, Sancaktepe’de Burs Gecesi Düzenledi

ordu-gurgentepe-akoren-dernegi-sancaktepede-burs-gecesi-duzenledi Ordu Gürgentepe Akören Derneği, Sancaktepe İlçesinde ilk defa Burs Gecesi düzenledi. Müzik, eğitim ve kültürün bir arada olduğu coşkulu geçen bir gecede burs için gereken ilgiyi davetliler gösterdi.

Başkan Döğücü, “Sancaktepe’de tüm seslere kulak vermeye devam edeceğiz”

baskan-dogucu-sancaktepede-tum-seslere-kulak-vermeye-devam-edecegiz Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe ilçesinde tüm seslere kulak verip, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Akif Hamzaçebi “ İstanbul’u hak ettiği yönetime kavuşturacağız “

akif-hamzacebi--istanbulu-hak-ettigi-yonetime-kavusturacagiz-- Kısa adı TOKDEF olan Tokat İli Dernekler Federasyonu Sancaktepe Kadir Topbaş Kültür merkezinde Gençlik Kurultayı düzenledi.

Halil Bakan, Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformunda

halil-bakan-sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformunda Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun etkinliklerinde yer alacağını söyledi.

Ordu Dernekleri Federasyonu'nun hedefi 3 milyon turisti Ordu'da ağırlamak

ordu-dernekleri-federasyonunun-hedefi-3-milyon-turisti-orduda-agirlamak Ordu Dernekleri Federasyonu ve Türkiye Gezginler Kulübü tarafından, Ordu’nun kültür ve turizmini tanıtmak amacıyla, İstanbul Armada Otel’de düzenlenen Ordu Gecesi’ne dünya pazarlarına sunduğu

Sancaktepe'de Halil Bakan TOKDEF başkanı oldu

sancaktepede-halil-bakan-tokdef-baskani-oldu Kısa adı TOKDEF olan Tokat İli Dernekler Federasyonu yeni başkan ve yönetimini seçti.

CHP Sancaktepe’den Kars-Ardahan-Iğdır derneklerine ziyaret

chp-sancaktepeden-kars-ardahan-igdir-derneklerine-ziyaret CHP Sancaktepe İlçe örgütü, Sancaktepe Kars-Ardahan-Iğdır Derneği, Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Yenidoğan Kars –Ardahan – Iğdır Dernek ziyaretleri ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi

Sancaktepe’de Ardahanlılar Gece düzenliyor

sancaktepede-ardahanlilar--gece-duzenliyor Sancaktepe’de Ardahanlılar Gece düzenliyor

Sancaktepe Sinoplular derneklerinden Kaymakam Çakıroğlu'na ziyaret

sancaktepe-sinoplular-derneklerinden-kaymakam-cakirogluna-ziyaret Sancaktepe Sinoplular İl ve İlçe Dernekleri Kaymakam Adnan Çakıroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan İsmail Erdem, STK dernekleri yöneticileri ile bir araya geldi

baskan-ismail-erdem-stk-dernekleri-yoneticileri-ile-bir-araya-geldi Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 15 Temmuz gecesi yaşanan, başta Türk milletinin milli iradesine ve tüm evrensel değerlere kasteden darbe girişimi sonrasında ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum

MALATYA KÜLTÜRÜ BURSA’DA TANITILIYOR

malatya--kulturu-bursada-tanitiliyor Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Anadolu Günleri” başladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ