CHP SANCAKTEPE HABERLERİ

CHP Sancaktepe’den Sancaktepe’de bulunan Cemevleri ziyareti

chp-sancaktepeden-sancaktepede-bulunan-cemevleri-ziyareti CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Sevgi Aksu, İlçe Yöneticileri, CHP Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri Durmuş Şahin ve Gülüzar Bektaş’ın da katıldığı Sancaktepe ilçesinde bulunan Cemevlerine bir dizi

ÖZGEN NAMA GAZETECİLERLE BULUŞTU

ozgen-nama-gazetecilerle-bulustu Program Merkezdenhaber.com haber sitesi ve Gazete Belediye´nin gazetecilere hazırladığı onur belgelerinin verildiği kahvaltıda CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama Gazetecilerle buluştu.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama’nın yeni yıl mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-ozgen-namanin-yeni-yil-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama’nın yeni yıl mesajı

Özgen Nama, “Sancaktepe’de yeni bir sayfa açmak için biz hazırız”

ozgen-nama-sancaktepede-yeni-bir-sayfa-acmak-icin-biz-haziriz- CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama,CHP Sancaktepe İlçe Örgütü ile düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.

Alper Yeğin’den Sancaktepe Belediye Meclisi’ne çağrı

alper-yeginden-sancaktepe-belediye-meclisine-cagri Öneri, Sancaktepe Belediye Meclis üyesi ve CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Alper Yeğin’den geldi.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Yılmaz Baydar, otobüste halkın içinde

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-yilmaz-baydar-otobuste-halkin-icinde CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Yılmaz Baydar, otobüste halkın içinde

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç'ın Öğretmenler Günü Mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-ogretmenler-gunu-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de CHP’li 3 Belediye Meclis Üyesi yeniden aday adayı

sancaktepede-chpli-3-belediye-meclis-uyesi-yeniden-aday-adayi- Sancaktepe’de CHP’li 3 Belediye Meclis Üyesi yeniden aday adayı

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç'ın Mevlit Kandili mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-mevlit-kandili-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç'ın Mevlit Kandili mesajı

CHP’li Erol Kamış, Sancaktepe’de sevgi kazansın

chpli-erol-kamis-sancaktepede-sevgi-kazansin CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Erol Kamış, Sancaktepe ilçesinde sevgi kazansın istiyorum dedi.

CHP’li Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, çay ve simit parasına siyaset yapacağım

chpli-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkic-cay-ve-simit-parasina-siyaset-yapacagim CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Merkezinde yaptığı basın açıklamasında alışılmışın dışında ezber bozan tavrı ile dikkat çekti.

ÖZGEN NAMA: DEĞİŞİMİ SANCAKTEPE’DEN BAŞLATACAĞIZ

ozgen-nama-degisimi-sancaktepeden-baslatacagiz Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama, Sancaktepe CHP İlçe Başkanlığında yüzlerce kişinin katıldığı coşkulu bir kalabalık karşısında aday adayı olduğunu açıkladı.

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Belgüzar Öztürk’ün Cumhuriyet Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-cumhuriyet-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

ÖZGEN NAMA, HAYALLERİNİZİ ZORLAYIN, BAŞKA BİR SANCAKTEPE MÜMKÜN..

ozgen-nama-hayallerinizi-zorlayin-baska-bir-sancaktepe-mumkun CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı başvurusu yapan Özgen Nama, niçin aday olduğunu açıkladı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday adayı Muharrem Dalkıç'ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-cumhuriyet-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Ali Duman’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

ali-dumanin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Ali Duman, Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümünü bir mesajla kutladı.

Muharrem Dalkıç, Kızılay Sancaktepe Şubesi’ni ziyaret etti

muharrem-dalkic-kizilay-sancaktepe-subesini-ziyaret-etti CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, Sancaktepe Kızılay Şubesine nezaket ziyaretin de bulundu.

CHP Sancaktepe’de birlik beraberlik mesajları

chp-sancaktepede-birlik-beraberlik-mesajlari CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığında ilçe yöneticileri ve üyeleri ile bir arada, kısa süren sohbette birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Sancaktepe'de Belediye Meclis üyesi Aday Adayı oldu

sancaktepede-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu CHP Sancaktepe'de Belediye Meclis üyesi Aday Adayı oldu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ