CHP SANCAKTEPE HABERLERİ

Belgüzar Öztürk’ün Kurban Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, yağmurun ardından geçmiş olsun dedi

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yegin-yagmurun-ardindan-gecmis-olsun-dedi Sancaktepe’de aşırı yağan yağmurun ardından CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, evlerini ve iş yerlerini su basan vatandaşlarla görüştü ve geçmiş olsun dedi.

CHP Sancaktepe 24 Temmuz Basın Bayramı Günü’nü unutmadı

chp-sancaktepe-24-temmuz-basin-bayrami-gununu-unutmadi CHP Sancaktepe İlçe Bakanı Alper Yeğin 24 Temmuz Basın Bayramı Günü dolayısıyla bölgenin yerel basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Sancaktepe’ye Bayramlaşmaya geliyor

cumhurbaskani-adayi-muharrem-ince-sancaktepeye-bayramlasmaya-geliyor Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Sancaktepe’ye Bayramlaşmaya geliyor

CHP SANCAKTEPE'NİN İFTARINA YOĞUN KATILIM

chp-sancaktepenin-iftarina-yogun-katilim- Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sarıgazi'de halk iftarı düzenledi.

CHP Sancaktepe’de yoğun seçim temposu

chp-sancaktepede-yogun-secim-temposu CHP Sancaktepe İlçe Örgütü 24 Haziran seçimlerine yoğun bir çalışma temposu ile hazırlanıyor

CHP Milletvekili Adayı Kabaoğlu Sancaktepe'yi ziyaret etti

chp-milletvekili-adayi-kabaoglu-sancaktepeyi-ziyaret-etti CHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. İbrahim Kabaoğlu Sancaktepe'yi ziyaret etti

Sancaktepeli Dr. Gazi Karakurt 1. Bölgeden Milletvekili adayı

sancaktepeli-dr-gazi-karakurt-1-bolgeden-milletvekili-adayi DR.Gazi Karakurt İstanbul 1. Bölgeden CHP Milletvekili adayı oldu.

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

Sancaktepeli Dr. Gazi Karakurt “ Sesinizi duyurmak için yetki istiyorum” dedi

sancaktepeli-dr-gazi-karakurt---sesinizi-duyurmak-icin-yetki-istiyorum-dedi CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday adayı olan Dr. Gazi Karakurt aday adayı olduğunu düzenlediği bir kahvaltı programında dostları ile paylaştı.

Belgüzar Öztürk'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını yayınladığı bir mesajla kutladı.

Belgüzar Öztürk’ün 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

belguzar-ozturkun-18-mart-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Belgüzar Öztürk’ün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü mesajı

belguzar-ozturkun-8-mart-dunya-emekci--kadinlar-gunu-mesaji 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk bir mesaj yayınladı

İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin;“ Ardahanlılar Ticarette ve siyasette önemli mesafe aldı”

istanbul-milletvekili-gursel-tekin-ardahanlilar-ticarette-ve-siyasette-onemli-mesafe-aldi Sancaktepe Ardahan İl Derneği’nin düzenlediği Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz gecesi 1001 düğün salonunda düzenlendi. Geceye bir çok siyasetçi, işadamı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri

Sancaktepe’de Ardanlılar buluşmaya hazırlanıyor

sancaktepede-ardanlilar-bulusmaya-hazirlaniyor Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenliyor

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in yeni yıl mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yeginin-yeni-yil-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in yeni yıl mesajı

CHP Sancaktepe’de Alper Yeğin yeniden başkan seçildi

chp-sancaktepede-alper-yegin-yeniden-baskan-secildi CHP Sancaktepe’de Alper Yeğin yeniden başkan seçildi

CHP Sancaktepe’de Ersoy Soyer adaylıktan çekildiğini açıkladı

chp-sancaktepede-ersoy-soyer-adayliktan-cekildigini-acikladi CHP Sancaktepe’de Ersoy Soyer adaylıktan çekildiğini açıkladı

Kudüs’ün Başkent ilan edilmesine Sancaktepe’de büyük tepki

kudusun-baskent-ilan-edilmesine-sancaktepede-buyuk-tepki ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması,Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Sancaktepe’de de protesto edildi.

Alper Yeğin, 2019’da Sancaktepe’yi kazanmak için adayım

alper-yegin-2019da-sancaktepeyi-kazanmak-icin-adayim Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yapılan adaylık açıklamasına İlçe Başkan adayı Alper Yeğin alkışlar arasında geldi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ