CHP SANCAKTEPE HABERLERİ

Akif Hamzaçebi “ İstanbul’u hak ettiği yönetime kavuşturacağız “

akif-hamzacebi--istanbulu-hak-ettigi-yonetime-kavusturacagiz-- Kısa adı TOKDEF olan Tokat İli Dernekler Federasyonu Sancaktepe Kadir Topbaş Kültür merkezinde Gençlik Kurultayı düzenledi.

Alper Yeğin Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

alper-yegin-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Alper Yeğin, Yerel Basın ile yaptığı basın toplantısında Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

CHP Sancaktepe’den Site ziyaretleri

chp-sancaktepeden-site-ziyaretleri Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Alper Yeğin, İlçe Başkan Yardımcıları Arslan Zor ve Sevim Aksu ile birlikte Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesinde bulunan siteleri ziyaret ettiler.

Sancaktepeli Ordulular AKÖRENDER pikniğinde buluştu

sancaktepeli-ordulular-akorender-pikniginde-bulustu Sancaktepeli Ordulular AKÖRENDER pikniğinde buluştu

Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde Kurban ve Aşure Lokması paylaşıldı

sancaktepe-yenidogan-cemevinde-kurban-ve-asure-lokmasi-paylasildi Sancaktepe Yenidoğan Cemevi, Kurban ve Aşure Lokması yoğun katılımla gerçekleşti

AKÖRENDER’den piknik etkinliği daveti

akorenderden-piknik-etkinligi-daveti Kısa adı AKÖRENDER olan Ordu İli Gürgentepe İlçesi Akören Mahallesi Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği piknik düzenliyor.

CHP Sancaktepe Birlik Cemevi’nde Muharrem orucu lokmasını paylaştı

chp-sancaktepe-birlik-cemevinde-muharrem-orucu-lokmasini-paylasti CHP Sancaktepe Birlik Cemevi’nde Muharrem orucu lokmasını paylaştı

CHP Sancaktepe’de yoğun tempo

chp-sancaktepede-yogun-tempo- CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı yoğun tempo ile çalışmalarına devam ediyor.

Sancaktepe’de yeni eğitim öğretim yılı başladı

sancaktepede-yeni-egitim-ogretim-yili-basladi Tüm yurt genelinde olduğu gibi Sancaktepe ilçesinde de öğrenciler ders başı yaptı.

Yılmaz Baydar ' Sancaktepe 'de Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı

yilmaz-baydar--sancaktepe-de-belediye-baskan-aday-adayi-oldugunu-acikladi Sancaktepe'li Yılmaz Baydar yaklaşan yerel seçimlerde Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu duyurdu.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin’den belediyeye acil tasarruf çağrısı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yeginden-belediyeye-acil-tasarruf-cagrisi CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, CHP Sancaktepe İlçe başkanlığında basın toplantısı düzenledi.

Alper Yeğin'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

alper-yeginin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, 30 Ağustos Zafer Bayarımı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

CHP Sancaktepe’de Bayramlaşma

chp-sancaktepede-bayramlasma CHP Sancaktepe’de Bayramlaşma

Belgüzar Öztürk’ün Kurban Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, yağmurun ardından geçmiş olsun dedi

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yegin-yagmurun-ardindan-gecmis-olsun-dedi Sancaktepe’de aşırı yağan yağmurun ardından CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, evlerini ve iş yerlerini su basan vatandaşlarla görüştü ve geçmiş olsun dedi.

CHP Sancaktepe 24 Temmuz Basın Bayramı Günü’nü unutmadı

chp-sancaktepe-24-temmuz-basin-bayrami-gununu-unutmadi CHP Sancaktepe İlçe Bakanı Alper Yeğin 24 Temmuz Basın Bayramı Günü dolayısıyla bölgenin yerel basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Sancaktepe’ye Bayramlaşmaya geliyor

cumhurbaskani-adayi-muharrem-ince-sancaktepeye-bayramlasmaya-geliyor Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Sancaktepe’ye Bayramlaşmaya geliyor

CHP SANCAKTEPE'NİN İFTARINA YOĞUN KATILIM

chp-sancaktepenin-iftarina-yogun-katilim- Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sarıgazi'de halk iftarı düzenledi.

CHP Sancaktepe’de yoğun seçim temposu

chp-sancaktepede-yogun-secim-temposu CHP Sancaktepe İlçe Örgütü 24 Haziran seçimlerine yoğun bir çalışma temposu ile hazırlanıyor

CHP Milletvekili Adayı Kabaoğlu Sancaktepe'yi ziyaret etti

chp-milletvekili-adayi-kabaoglu-sancaktepeyi-ziyaret-etti CHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. İbrahim Kabaoğlu Sancaktepe'yi ziyaret etti

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ