CHP SANCAKTEPE HABERLERİ

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

Sancaktepeli Dr. Gazi Karakurt “ Sesinizi duyurmak için yetki istiyorum” dedi

sancaktepeli-dr-gazi-karakurt---sesinizi-duyurmak-icin-yetki-istiyorum-dedi CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday adayı olan Dr. Gazi Karakurt aday adayı olduğunu düzenlediği bir kahvaltı programında dostları ile paylaştı.

Belgüzar Öztürk'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını yayınladığı bir mesajla kutladı.

Belgüzar Öztürk’ün 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

belguzar-ozturkun-18-mart-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Belgüzar Öztürk’ün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü mesajı

belguzar-ozturkun-8-mart-dunya-emekci--kadinlar-gunu-mesaji 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk bir mesaj yayınladı

İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin;“ Ardahanlılar Ticarette ve siyasette önemli mesafe aldı”

istanbul-milletvekili-gursel-tekin-ardahanlilar-ticarette-ve-siyasette-onemli-mesafe-aldi Sancaktepe Ardahan İl Derneği’nin düzenlediği Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz gecesi 1001 düğün salonunda düzenlendi. Geceye bir çok siyasetçi, işadamı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri

Sancaktepe’de Ardanlılar buluşmaya hazırlanıyor

sancaktepede-ardanlilar-bulusmaya-hazirlaniyor Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenliyor

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in yeni yıl mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yeginin-yeni-yil-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in yeni yıl mesajı

CHP Sancaktepe’de Alper Yeğin yeniden başkan seçildi

chp-sancaktepede-alper-yegin-yeniden-baskan-secildi CHP Sancaktepe’de Alper Yeğin yeniden başkan seçildi

CHP Sancaktepe’de Ersoy Soyer adaylıktan çekildiğini açıkladı

chp-sancaktepede-ersoy-soyer-adayliktan-cekildigini-acikladi CHP Sancaktepe’de Ersoy Soyer adaylıktan çekildiğini açıkladı

Kudüs’ün Başkent ilan edilmesine Sancaktepe’de büyük tepki

kudusun-baskent-ilan-edilmesine-sancaktepede-buyuk-tepki ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması,Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Sancaktepe’de de protesto edildi.

Alper Yeğin, 2019’da Sancaktepe’yi kazanmak için adayım

alper-yegin-2019da-sancaktepeyi-kazanmak-icin-adayim Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yapılan adaylık açıklamasına İlçe Başkan adayı Alper Yeğin alkışlar arasında geldi.

Alper Yeğin, CHP Sancaktepe’de İlçe Başkan adayı

alper-yegin-chp-sancaktepede-ilce-baskan-adayi Alper Yeğin, CHP Sancaktepe’de İlçe Başkan adayı

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper--yeginin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP Sancaktepe Muhtarları unutmadı

chp-sancaktepe-muhtarlari-unutmadi Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Samandıra tesislerinde düzenlediği kahvaltı ile Sancaktepe Muhtarlarını misafir etti.

CHP Sancaktepe'den Aşure ikramı

chp-sancaktepeden-asure-ikrami CHP Sancaktepe, Muharrem ayı nedeniyle her yıl geleneksel hale getirdiği aşure ikramına bu yılda devam etti.

Sancaktepe Yunus Emre Cemevi'nde lokmalar paylaşıldı

sancaktepe-yunus-emre-cemevinde-lokmalar-paylasildi Her yıl Muharrem ayında olduğu gibi bu yıl da Oruç lokmalarında binlerce kişiyi buluşturan Samandıra Yunus Emre Cemevi, birlik ve beraberliğin adresi oluyor.

Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde oruçlar dualarla açıldı

sancaktepe-yenidogan-cemevinde-oruclar-dualarla-acildi Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde oruçlar dualarla açıldı

Kılıçdaroğlu Sancaktepe’de Şehit Ailesini ziyaret etti

kilicdaroglu-sancaktepede-sehit-ailesini-ziyaret-etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Uzman Çavuş Selim Topal’ın ailesini ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, Sancaktepe’de Muhtarlar ve STK’larla buluştu

kilicdaroglu-sancaktepede-muhtarlar-ve-stklarla-bulustu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sancaktepe’de İlçesinde bulunan Damatris otelde Sancaktepe Muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticileri ile buluştu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ