CHP KARTAL HABERLERİ

KARTAL’DA HÜSNÜ SÜSLÜ RÜZGARI ESTİ!

kartalda-husnu-suslu-ruzgari-esti- Kartal’da CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Doç. Dr. Hüsnü Süslü, ‘Birlikte Yöneteceğiz Platformu’nun düzenlemiş olduğu etkinlikte yüzlerce Kartallı ile bir araya geldi.

Harun Özdemir, Kartal’da Belediye Başkan Aday Adayı

harun-ozdemir-kartalda-belediye-baskan-aday-adayi- Harun Özdemir 2019 yerel seçimlerinde CHP’den Kartal Belediye Başkan Aday Adayı olacağını söyledi.

BOSNA-SANCAK DERNEĞİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ

bosna-sancak-derneginden-iftar-yemegi İstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından Kartal Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen iftar yemeğinde binlerce vatandaş bir araya geldi.

BAŞKAN ALTINOK ÖZ’DEN ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK

baskan-altinok-ozden-ataturk-anitina-celenk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kartal’da coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreninde Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ezber bozdu.

İstanbul CHP İl Başkanı Murat Karayalçın ve Başkan Altınok Öz, CHP Kartal SKM açılışını yaptı

istanbul-chp-il-baskani-murat-karayalcin-ve-baskan-altinok-oz-chp-kartal-skm-acilisini-yapti Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Özgen Nama, Çekmeköy’de alkışlar arasında konuştu

ozgen-nama-cekmekoyde-alkislar-arasinda-konustu CHP’de önseçim hareketli geçiyor. CHP İstanbul 1.Bölge'de Milletvekili aday adayları çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Sancaktepe'de Meclis üyesi aday adaylarından Sarıgül'e destek

sancaktepede-meclis-uyesi-aday-adaylarindan-sarigule-destek CHP Kartal Belediye Meclis üyesi aday adayları Sancaktepe'de Sarıgül'ü desteklemeye geldiler

CHP Sancaktepe’den iktidara yürüyüş yemeği

chp-sancaktepeden-iktidara-yuruyus-yemegi Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sarıgazi Semazen‘de “Sancaktepe için el ele iktidara yürüyüş” yemeği düzenledi. Oldukça kalabalık geçen geceye ilginin büyük olduğu

Hüsnü Süslü, Daha da güçlü bir Kartal için adayım

husnu-suslu-daha-da-guclu-bir-kartal-icin-adayim CHP Kartal Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayan Yrd. Doç. Dr. Hüsnü Süslü, “Farkındalık yaratarak yepyeni bir Kartal hedefliyoruz.” dedi.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ