BİLİM FUARI HABERLERİ

Sancaktepe’de ortaokul öğrencilerinden Akıllı Ev projesi

sancaktepede-ortaokul-ogrencilerinden-akilli-ev-projesi Sancaktepe ilçesinin başarılı okullarından biri olan Şehit Er Hasan Genç Ortaokulu, “Geleceğin Mucitlerini Yetiştiriyoruz “ adlı Tübitak Bilim Fuarı düzenledi.

Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilim Fuarı düzenledi

eyup-sultan-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-bilim-fuari-duzenledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi alanında bu yıl ilk kez düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ile büyük beğeni topladı.

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu projeleri ile göz doldurdu

60-yil-sarigazi-ortaokulu-projeleri-ile-goz-doldurdu 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları çerçevesinde, 60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu gerçekleştirdiği projeleri sergiledi.

Sancaktepe’de 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Şenliği düzenlendi

sancaktepede-4006-tubitak-bilim-fuari-senligi-duzenlendi Sancaktepe Nermin Ahmet Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu’da Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi ile 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Şenliği düzenlendi.

Sancaktepe'de Samandıra Orta Okulu Bilim Fuarı düzenledi

sancaktepede-samandira-orta-okulu-bilim-fuari-duzenledi Sancaktepe ilçesinde okulların düzenlediği bilim fuarları serisine Samandıra Ortaokulu ile devam edildi.

Sancaktepe’de 60. Yıl Sarıgazi Orta Okulunda Bilim Fuarı düzenlendi

sancaktepede-60-yil-sarigazi-orta-okulunda-bilim-fuari-duzenlendi Sancaktepe İlçe Milli Eğitime bağlı okullarda yıl sonu etkinlikleri peş peşe yapılmaya başlandı.

Sancaktepe’de yiyeceklerdeki görünmez tehlike anlatıldı

sancaktepede-yiyeceklerdeki-gorunmez-tehlike-anlatildi Sancaktepe'de Öğrenciler sergiledikleri “Yiyeceklerdeki Görünmez Tehlike” adlı proje ile gıdaların içindeki katkı maddeleri bazı hastalıkları tetikler mi? sorusunu sordular.

Sancaktepe'nin Öğrencileri Asit Yağmurlarını inceledi

sancaktepenin-ogrencileri-asit-yagmurlarini-inceledi Öğrenciler sergiledikleri proje ile asit yağmurlarının doğada ve yapılarda ki zararını anlattılar.

Sancaktepe’de öğrenciler sigarının zararlarını gözler önüne serdi

sancaktepede-ogrenciler-sigarinin-zararlarini-gozler-onune-serdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi. Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “ Sigara Filtresinin Tutucu Etkisinin

Sancaktepe’nin öğrencilerinden “Soba Gazı Ölümlerine Son” projesi

sancaktepenin-ogrencilerinden-soba-gazi-olumlerine-son-projesi Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “Soba Gazı Ölümlerine Son” adlı proje oldu.

Sancaktepe’nin kimyacılarından 4006 Tübitak Bilim Fuarı

sancaktepenin-kimyacilarindan-4006-tubitak-bilim-fuari- Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi.

Sancaktepe'de Hüseyin Temizel Ortaokulu Bilim Fuarı düzenledi

sancaktepede-huseyin-temizel-ortaokulu-bilim-fuari-duzenledi Sancaktepe'de Hüseyin Temizel Ortaokulu Bilim Fuarı düzenledi

Samandıra Ortaokulu Bilim Fuarı düzenledi

samandira-ortaokulu-bilim-fuari-duzenledi Sancaktepe İlçe Milli Eğitime bağlı Samandıra Ortaokulu Bilim Fuarı düzenledi

Sancaktepe’de “BİZ HAZIRIZ ” dediler

sancaktepede-biz-haziriz--dediler Sancaktepe İlçesinin öğrencileri “Biz Hazırız” dedi.

Başakşehirli öğrenciler bilim fuarı düzenledi

basaksehirli-ogrenciler-bilim-fuari-duzenledi Başakşehir TOKİ Kayaşehir Ortaokulu ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’ düzenledi.

Bilim Fuarında Kaymakam Özcan öğrencileri tebrik etti

bilim-fuarinda-kaymakam-ozcan-ogrencileri-tebrik-etti Sancaktepe ilçesinde düzenlenen Bilim Fuarı öğrencilerin ne kadar imkan verilirse neler yapabileceklerinin göstergesi oldu.

Bilim Fuarında Kaymakam Özcan öğrencileri tebrik etti

bilim-fuarinda-kaymakam-ozcan-ogrencileri-tebrik-etti Sancaktepe ilçesinde düzenlenen Bilim Fuarı öğrencilerin ne kadar imkan verilirse neler yapabileceklerinin göstergesi oldu.

Sancaktepe’de TÜBİTAK Bilim Fuarı

sancaktepede-tubitak-bilim-fuari Sancaktepe ilçesinde düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı ile öğrenciler çalışmalarını sergileyecek

Ahmet Yesevi Ortaokulu'ndan TÜBİTAK Bilim Fuarı

ahmet-yesevi-ortaokulundan--tubitak-bilim-fuari Ahmet Yesevi Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı’nın açılışı yapıldı. 48 projenin bulunduğu fuar 15 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilecek.

Sancaktepe’li öğrencilerden bilim fuarı

sancaktepeli-ogrencilerden-bilim-fuari- Sancaktepe ilçesi Osmangazi Ortaokulu okulun bahçesinde Bilim Fuarı düzenledi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ