BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ERDEM HABERLERİ

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. vefat yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in Cumhuriyet Bayramı Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Cumhuriyetin ilanının 95,yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe’de Çorumlular Başkan İsmail Erdem’i ziyaret etti

sancaktepede-corumlular-baskan-ismail-erdemi-ziyaret-etti Sancaktepe ilçesinde yeni kurulan Sancaktepe Çorumlular Platformu, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’i ziyaret etti .

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemden-yeni-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'den Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemden-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı İsmail Erdem’den 24 Temmuz Basın Bayramı kutlama mesajı

belediye-baskani-ismail-erdemden-24-temmuz-basin-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 24 Temmuz Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü kapsamında bir mesaj yayınlayarak, yazılı, görsel ve işitsel yayın kuruluşlarında görev alan tüm çalışanların

Belediye Başkanı İsmail Erdem'in 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

belediye-baskani-ismail-erdemin-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. vefat yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan İsmail Erdem'in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

baskan-ismail-erdemin-19-eylul--gaziler-gunu-mesaji 19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı İsmail Erdem, vatan uğruna savaşan gazilerimizin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in Kurban Bayramı mesajı

Sancaktepeli Öğrencilerin, Başkan İsmail Erdem’den istekleri var

sancaktepeli-ogrencilerin-baskan-ismail-erdemden-istekleri-var Sancaktepe İlçesinde okulların kapanmaya yakın olduğu şu günlerde peş peşe düzenlenen bilim fuarlarında ilginç ve bir o kadarda çarpıcı çalışmalar sergileniyor.

Belediye Başkanı İsmail Erdem'in, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

belediye-baskani-ismail-erdemin-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

Sinoplular Sancaktepe’de kahvaltıda buluştu

sinoplular-sancaktepede-kahvaltida-bulustu Kısa adı SİYAD olan Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Sancaktepe İlçesi Motta tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Sancaktepe'de Arı Yetiştiriciliği kursu sertifika dağıtım töreni yapıldı

sancaktepede-ari-yetistiriciligi-kursu-sertifika-dagitim-toreni-yapildi Sancaktepe Belediyesi Kent Konseyi ve Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Arı Yetiştirciliği kursu sertifika töreni düzenlendi.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'den Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemden-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe'de yıl sonu sergisi

sancaktepede-yil-sonu-sergisi Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Nene Hatun ve Zübeyde Hanım Kurs Merkezinin yılsonu sergisine katıldı

Sancaktepe Belediyesi'nden Sancaktepe'ye muhteşem eser

sancaktepe-belediyesinden-sancaktepeye-muhtesem-eser Çanakkale Zaferi’nin 101’inci yılında Sancaktepe’de 10 dönüm üzerine inşa edilecek olan ‘1915 Çanakkale Panorama’nın temeli atıldı.

Sancaktepe’de Tokat Rüzgarı Nilüfer Sarıtaş ile esti

sancaktepede-tokat-ruzgari-nilufer--saritas-ile-esti Sancaktepe’de bir düğün salonunda düzenlenen Tokatspor Taraftar Buluşması’nda Türk Halk Müziği Sanatçısı Nilüfer Sarıtaş damgasını vurdu.

Sancaktepe’de Muhteşem Proje hayata geçiyor

sancaktepede-muhtesem-proje-hayata-geciyor Sancaktepe ilçesi muhteşem bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor

Sancaktepeli Tokatlılardan Başkana ziyaret

sancaktepeli-tokatlilardan-baskana-ziyaret Sancaktepe Tokatlılar Dostluk Grubu Başkanı Mustafa Günal ve üyeleri Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’i makamında ziyaret ettiler.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ