BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HABERLERİ

ÖZGEN NAMA GAZETECİLERLE BULUŞTU

ozgen-nama-gazetecilerle-bulustu Program Merkezdenhaber.com haber sitesi ve Gazete Belediye´nin gazetecilere hazırladığı onur belgelerinin verildiği kahvaltıda CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama Gazetecilerle buluştu.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama’nın yeni yıl mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-ozgen-namanin-yeni-yil-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama’nın yeni yıl mesajı

KARTAL’DA HÜSNÜ SÜSLÜ RÜZGARI ESTİ!

kartalda-husnu-suslu-ruzgari-esti- Kartal’da CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Doç. Dr. Hüsnü Süslü, ‘Birlikte Yöneteceğiz Platformu’nun düzenlemiş olduğu etkinlikte yüzlerce Kartallı ile bir araya geldi.

Alper Yeğin’den Sancaktepe Belediye Meclisi’ne çağrı

alper-yeginden-sancaktepe-belediye-meclisine-cagri Öneri, Sancaktepe Belediye Meclis üyesi ve CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Alper Yeğin’den geldi.

MHP Sancaktepe’de Güleryüz Başkan Aday Adayı

mhp-sancaktepede-guleryuz-baskan-aday-adayi Mart 2019 yerel seçimlere hazırlanan siyasi partilerde hareketli günler yaşanıyor. MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı bu gün Sinoplularla doldu taştı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Yılmaz Baydar, otobüste halkın içinde

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-yilmaz-baydar-otobuste-halkin-icinde CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Yılmaz Baydar, otobüste halkın içinde

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç'ın Öğretmenler Günü Mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-ogretmenler-gunu-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç'ın Mevlit Kandili mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-mevlit-kandili-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç'ın Mevlit Kandili mesajı

Ali Çolak, MHP’den Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı

ali-colak-mhpden-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi- Sancaktepe için belediye başkan aday adayı oldu.

Hamza Şayir'den görkemli müraacat

hamza-sayirden-gorkemli-muraacat Dilovası'nın sevilen yüzü Hamza Şayir, Belediye Başkan aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Osman Akbulut'a teslim etti.

İlçede ismi çok konuşulan Kemal Ayyıldız, Sancaktepe için başvurusunu yaptı

ilcede-ismi-cok-konusulan-kemal-ayyildiz-sancaktepe-icin-basvurusunu-yapti Mart 2019’ta yapılacak yerel seçimler için İsmi Sancaktepe ilçesinde çok konuşulan Sarıgazi Eski Belediye Başkanı Kemal Ayyıldız, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelip başkan aday adaylığı

Av. Yunus Ustahabipoğlu Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

av-yunus-ustahabipoglu-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Belediyesi Meclis üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili olan Av. Yunus Ustahabipoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanlığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

Tufan Yakar, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

tufan-yakar-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Tokatlılar Derneği Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Yönetim Kurulu üyesi olan Tufan Yakar, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu gerçekleştirdi.

Erbay Yağışan, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

erbay-yagisan-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına dostları ve sevenleri ile gelen Erbay Yağışan başvurusunu yaptı.

Sabri Balaman, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

sabri-balaman-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayligini-acikladi Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı ve Akit TV Program Moderatörü Sabri Balaman 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İstanbul/Sancaktepe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP’li Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, çay ve simit parasına siyaset yapacağım

chpli-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkic-cay-ve-simit-parasina-siyaset-yapacagim CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Merkezinde yaptığı basın açıklamasında alışılmışın dışında ezber bozan tavrı ile dikkat çekti.

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

OĞUZHAN KİPOĞLU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

oguzhan-kipoglu-aday-adayligini-acikladi Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olan Oğuzhan Kipoğlu, başvuru dosyasını teslim etti.

Mehmet Genç, Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

mehmet-genc-atasehir-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Mehmet Genç,Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

İŞADAMI YÜCEL AYDIN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

isadami-yucel-aydin-aday-adayligi-basvurusunu-yapti Sanayici ve işadamı Yücel Aydın, 31 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Ümraniye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ