BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HABERLERİ

İlçede ismi çok konuşulan Kemal Ayyıldız, Sancaktepe için başvurusunu yaptı

ilcede-ismi-cok-konusulan-kemal-ayyildiz-sancaktepe-icin-basvurusunu-yapti Mart 2019’ta yapılacak yerel seçimler için İsmi Sancaktepe ilçesinde çok konuşulan Sarıgazi Eski Belediye Başkanı Kemal Ayyıldız, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelip başkan aday adaylığı

Av. Yunus Ustahabipoğlu Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

av-yunus-ustahabipoglu-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Belediyesi Meclis üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili olan Av. Yunus Ustahabipoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanlığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

Tufan Yakar, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

tufan-yakar-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Tokatlılar Derneği Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Yönetim Kurulu üyesi olan Tufan Yakar, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu gerçekleştirdi.

Erbay Yağışan, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

erbay-yagisan-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına dostları ve sevenleri ile gelen Erbay Yağışan başvurusunu yaptı.

Sabri Balaman, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

sabri-balaman-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayligini-acikladi Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı ve Akit TV Program Moderatörü Sabri Balaman 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İstanbul/Sancaktepe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP’li Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, çay ve simit parasına siyaset yapacağım

chpli-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkic-cay-ve-simit-parasina-siyaset-yapacagim CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Merkezinde yaptığı basın açıklamasında alışılmışın dışında ezber bozan tavrı ile dikkat çekti.

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

OĞUZHAN KİPOĞLU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

oguzhan-kipoglu-aday-adayligini-acikladi Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olan Oğuzhan Kipoğlu, başvuru dosyasını teslim etti.

Mehmet Genç, Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

mehmet-genc-atasehir-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Mehmet Genç,Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

İŞADAMI YÜCEL AYDIN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

isadami-yucel-aydin-aday-adayligi-basvurusunu-yapti Sanayici ve işadamı Yücel Aydın, 31 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Ümraniye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

abdullah-bayram-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu- Samandıra eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

sevda-yilmaz-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu-- AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday adayı başvurusunda bulunan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

ÖZGEN NAMA, HAYALLERİNİZİ ZORLAYIN, BAŞKA BİR SANCAKTEPE MÜMKÜN..

ozgen-nama-hayallerinizi-zorlayin-baska-bir-sancaktepe-mumkun CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı başvurusu yapan Özgen Nama, niçin aday olduğunu açıkladı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday adayı Muharrem Dalkıç'ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-cumhuriyet-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Muharrem Dalkıç, Kızılay Sancaktepe Şubesi’ni ziyaret etti

muharrem-dalkic-kizilay-sancaktepe-subesini-ziyaret-etti CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, Sancaktepe Kızılay Şubesine nezaket ziyaretin de bulundu.

CHP Sancaktepe’de birlik beraberlik mesajları

chp-sancaktepede-birlik-beraberlik-mesajlari CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığında ilçe yöneticileri ve üyeleri ile bir arada, kısa süren sohbette birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Orhan Ülker, CHP den Üsküdar belediye başkanlığına aday adayı

orhan-ulker-chp-den-uskudar-belediye-baskanligina-aday-adayi İşadamı Orhan Ülker CHP den Üsküdar Belediye başkanı adaylığı için başvurusunu yaptı.

Sancaktepe’de Başkan Aday Adayı Alper Yeğin, Sancaktepeli Muhtarlarla buluştu

sancaktepede-baskan-aday-adayi-alper-yegin-sancaktepeli-muhtarlarla-bulustu Sancaktepe’de Başkan Aday Adayı Alper Yeğin, Sancaktepeli Muhtarlarla buluştu

Alper Yeğin Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

alper-yegin-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Alper Yeğin, Yerel Basın ile yaptığı basın toplantısında Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Harun Özdemir, Kartal’da Belediye Başkan Aday Adayı

harun-ozdemir-kartalda-belediye-baskan-aday-adayi- Harun Özdemir 2019 yerel seçimlerinde CHP’den Kartal Belediye Başkan Aday Adayı olacağını söyledi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar