BAYRAMLAŞMA HABERLERİ

Türkiye Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma!..

turkiye-sampiyonu-1907-fenerbahce-engelli-yildizlar-spor-kulubunde-bayramlasma Tekerlekli Sandalye Basketbol Türkiye ve Avrupa Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma

DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ’NCE BOĞAZ TURLU BAYRAMLAŞMA!..

dusler-dunyasi-ve-kardeslik-yoruk-turkmen-dernegince--bogaz-turlu-bayramlasma Kurban Bayramının 2. günü Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu ve Kardeşlik Kültür Dayanışma Yörük Türkmen Derneği İstanbul Boğazı’nda mavi sularda gerçekleşen bayramlaşma bir araya geldi.

KARTEPE´DE COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

kartepede-coskulu-kent-bayramlasmasi Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Bayramlaşması büyük bir katılımla gerçekleşti.

Tekirdağ Protokolü ve Vatandaşlar Bayramlaştı

tekirdag-protokolu-ve-vatandaslar-bayramlasti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılarak Tekirdağ protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

BEYLİKDÜZÜ BAYRAMLAŞTI

beylikduzu-bayramlasti Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın Beylikdüzü Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Resmi Bayramlaşma Töreni, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Beylikdüzü Öğretmenevi’nde gerçekleşti.

AYVALIK BELEDİYESİ'NDE BAYRAMLAŞMA

ayvalik-belediyesinde-bayramlasma- Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları daire amirleri ve çalışanları Kurban Bayramı’nı kutlamak üzere Orhan Peker Sanat Galerisi’nde buluştu.

Sancaktepe Belediyesi’nde Bayramlaşma

sancaktepe-belediyesinde-bayramlasma- Sancaktepe Belediyesi’nde gelenekselleşen Personel Bayramlaşması, Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün katılımı ile mesainin son günü gerçekleşti.

CHP Sancaktepe’de Bayramlaşma

chp-sancaktepede-bayramlasma CHP Sancaktepe’de Bayramlaşma

AK Parti Sancaktepe’de Bayramlaşma

ak-parti-sancaktepede-bayramlasma- AK Parti Sancaktepe’de Bayramlaşma

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Kaymakamlık Personeli ile Bayramlaştı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-kaymakamlik-personeli-ile-bayramlasti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle Sancaktepe Kaymakamlığı personeli ile bayramlaştı.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Sancaktepe’ye Bayramlaşmaya geliyor

cumhurbaskani-adayi-muharrem-ince-sancaktepeye-bayramlasmaya-geliyor Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Sancaktepe’ye Bayramlaşmaya geliyor

GÖZDER, gönüllü ve üyeleri ile buluştu

gozder-gonullu-ve-uyeleri-ile-bulustu GÖZDER (Görme Özürlüler Derneği) Bakırköy Binasında, Gözder gönüllüleri ve üyeleri ile bayram sonrası bir araya gelerek geleneksel bayram kutlamasını gerçekleştirdi.

CHP Sancaktepe’de bayramlaşma

chp-sancaktepede-bayramlasma CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığında Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşmada partililer bir araya geldi

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ'NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

trakya-universitesinde-bayramlasma-toreni-gerceklestirildi Trakya Üniversitesinde Bayramlaşma Töreni 01 Temmuz 2016 tarihinde Balkan Kongre Merkezi Fuaye Salonu’nda gerçekleştirildi.

Milletvekili Adayı Azmi Ekinci, Sancaktepe'de bayramlaştı

milletvekili-adayi-azmi-ekinci-sancaktepede-bayramlasti- AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Azmi Ekinci, Sancaktepelilerle Bayramlaştı.

CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’DE BAYRAMLAŞMA

chp-edremit-ilce-orgutude-bayramlasma CHP Edremit İlç Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle ilçe merkezi ve mahalle temsilciliklerinde ayrı ayrı bayramlaşma düzenlendi.

EDREMİT’TE BAYRAMLAŞMA

edremitte-bayramlasma Edremit’te Kaymakamlık tarafından düzenlenen bayramlaşma programı gerçekleşti

EDREMİT’TE SICAK BAYRAMLAŞMA

edremitte-sicak-bayramlasma Ramazan Bayramı nedeniyle Edremit Belediyesi tarafından Merkez Hizmet Binası ve şubelerinde ayrı ayrı bayramlaşma düzenlendi

ALBAYRAK'DAN BAYRAM ZİYARETİ

albayrakdan-bayram-ziyareti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,Ramazan Bayramı dolayısıyla 18 Temmuz 2015 Cumartesi günü saat 16.00'da CHP Malkara İlçe Binasına gelerek bayram ziyaretinde bulundu.

NKÜ’de Bayramlaşma Töreni Yapıldı

nkude--bayramlasma-toreni-yapildi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, akademik ile idari personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ