BAŞKAN KADİR ALBAYRAK HABERLERİ

Başkan Kadir Albayrak’tan Süleymanpaşalı Balıkçılara Ziyaret

baskan-kadir-albayraktan-suleymanpasali-balikcilara-ziyaret Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Balık Hali’ni ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya geldi.

Başkan Kadir Albayrak; “Kurban Bayramı Kutlu Olsun”

baskan-kadir-albayrak-kurban-bayrami-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kurban Bayramı tebrik mesajı yayınladı.

İlk Yardım Eğitimleri Malkara İlçesi İle Devam etti

ilk-yardim-egitimleri-malkara-ilcesi-ile-devam-etti Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ilk yardım eğitimleri Malkara ilçesi ile devam etti.

Başkan Albayrak İnecik Mahallesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

baskan-albayrak-inecik-mahallesinde-vatandaslarla-bir-araya-geldi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa İlçesine bağlı İnecik Mahallesini ziyaret etti.

Tekirdağ'da Yol Yapım Çalışmaları Hızla Tamamlanıyor

tekirdagda-yol-yapim-calismalari-hizla-tamamlaniyor Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı il genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Başkan Kadir Albayrak'ın Ramazan Bayramı mesajı

baskan-kadir-albayrakin-ramazan-bayrami-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

18-mart-canakkale-zaferinin-103-yil-donumu-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çanakkale Zaferi'nin 103’üncü yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Kadir Albayrak, Tıp Bayramı Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-tip-bayrami-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Çorlu’da Yatırımlar Değerlendirildi

corluda-yatirimlar-degerlendirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ilçesindeki, çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Tekirdağ'da Deprem Farkındalık Semineri düzenlendi

tekirdagda-deprem-farkindalik-semineri-duzenlendi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü ev sahipliğinde Deprem Farkındalık Semineri ve Temel Saha

Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesinden Başkan Albayrak’a Ziyaret

yesilay-dernegi-tekirdag-subesinden-baskan-albayraka-ziyaret Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı Şener Çelikayar ve Başkan Yardımcısı Sadık Baş, derneğim yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yeşilay Haftası öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye

Başkan Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Marmaraereğlisi İlçesinin Hizmet ve Yatırımları Değerlendirildi

marmaraereglisi-ilcesinin-hizmet-ve-yatirimlari-degerlendirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Marmaraereğlisi Meclis Üyesi Doğan Özman ile bir araya geldi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'dan Ziyaret

tekirdag-il-emniyet-muduru-mustafa-aydindan-ziyaret Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'dan Ziyaret

Başkan Albayrak’tan Ali Rıza Eti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

baskan-albayraktan-ali-riza-etiye-hayirli-olsun-ziyareti Başkan Albayrak’tan Ali Rıza Eti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Kadir Albayrak Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şubesini ziyaret etti

baskan-kadir-albayrak-ataturkcu-dusunce-dernegi-saray-subesini-ziyaret-etti Tekirdağ Büyükşehir Başkanı Kadir Albayrak Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şubesini ziyaret etti.

Başkan Albayrak Karla Mücadelede Özverili çalışan Personele Teşekkür Etti

baskan-albayrak-karla-mucadelede-ozverili-calisan-personele-tesekkur-etti 06 Ocak ile 13 Ocak arasında yağan yoğun kar yağışı sırasında kurulan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi “Kriz Masası” nın yaptığı karla mücadele çalışmalarıyla ilgili değerlendirme toplantısı

Başkan Albayrak mahalle ziyaretlerinde

baskan-albayrak-mahalle-ziyaretlerinde- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kazandere Mahallesini ziyaret etti.

Başkan Kadir Albayrak'ın Öğretmenler Günü mesajı

baskan-kadir-albayrakin-ogretmenler-gunu-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Tekirdağ'da bozulan yollara geçici değil kalıcı çözümler getiriliyor

tekirdagda-bozulan-yollara-gecici-degil-kalici-cozumler-getiriliyor Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi “2016 Atılım Yılı” kapsamında yapılan yolların korunması ve uzun ömürlü olması için bir uygulamaya daha başladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ