BAŞKAN İSMAİL ERDEM HABERLERİ

Dünya Çocukları Sancaktepe Çocuk Festivali’nde Buluştu

dunya-cocuklari-sancaktepe-cocuk-festivalinde-bulustu Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası Çocuk Festivali'nde çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşadı.

Sancaktepe Fatih Mahallesi’ne Yeni Ortaokul'un temeli atıldı

sancaktepe-fatih-mahallesine-yeni-ortaokulun-temeli-atildi Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde yaptırılacak ortaokulun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-torenleri Sancaktepe İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Başkan İsmail Erdem'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji- Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili olarak mesaj yayımladı.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ziyaretleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-ziyaretleri- Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrenciler ve okul müdürleri ziyaretlerde bulundular.

Sancaktepe'de Akpınar Mahallesi Mahalle Muhtarlığı ve Taziye Evi Hizmete Açıldı

sancaktepede-akpinar-mahallesi-mahalle-muhtarligi-ve-taziye-evi-hizmete-acildi Her alanda gerçekleştirdiği atılımlarla "örnek bir ilçe" olan Sancaktepe Belediyesi, yatırımalarına hız kesmeden devam ediyor.

El Bab şehidi Selim Topal’ın adı er meydanında yaşatılacak

el-bab-sehidi-selim-topalin-adi-er-meydaninda-yasatilacak Fırat Kalkanı Harekatı sırasında El Bab Bölgesinde yürütülen operasyonda şehit düşen Şehit Selim Topal’ın adı İstanbul Sancaktepe'de yapılacak olan er meydanında yaşatılacak.

Türkiye’nin ilk çizgi roman okulu, Sancaktepe’de açıldı.

turkiyenin-ilk-cizgi-roman-okulu-sancaktepede-acildi Türkiye’nin ilk çizgi roman okulu, padişahlardan oluşan çizgi roman sergisi eşliğinde Sancaktepe’de açıldı.

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Servisi hizmete açıldı

sehit-prof-dr-ilhan-varank-sancaktepe-egitim-ve-arastirma-hastanesi-cocuk-acil-servisi-hizmete-acildi Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Servisi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Sancaktepe’de, ‘Teknolojide Milli ve Yerli Dönüşüm’ konuşuldu

sancaktepede-teknolojide-milli-ve-yerli-donusum-konusuldu Sancaktepe Belediyesi, ‘Teknolojide Milli ve Yerli Dönüşüm’ konulu panel düzenledi. Alanında uzman kişilerin katıldığı panelde, teknolojide milli ve yerli dönüşüme dikkat çekildi.

Sancaktepe’de Sporcu performans Laboratuvarı Karne töreni düzenlendi

sancaktepede-sporcu-performans-laboratuvari-karne-toreni-duzenlendi Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem sporculara karneleri birlikte verdi.

“Medeniyet Yolcuları Vakfı” Eğitim Kampında Buluştu

medeniyet-yolculari-vakfi-egitim-kampinda-bulustu Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in öncülüğünde hayat bulan büyük ödüllü ‘Medeniyet Yolcuları Vakfı’ 7.istişare toplantısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı AK Parti Bursa

Sancaktepe Belediyesi’nden 204 Kursiyere KOSGEB Sertifikaları Verildi

sancaktepe-belediyesinden-204-kursiyere-kosgeb-sertifikalari-verildi Sancaktepe Belediyesi KOSGEB işbirliği ile sertifika töreni düzenlendi. Kursiyerlere sertifikalarını Belediye Başkanı İsmail Erdem verdi.

Sancaktepe'de “Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm” Eğitim Seminerleri Başladı

sancaktepede-sifir-atik-ve-geri-donusum-egitim-seminerleri-basladi İsrafın önlenmesi,kaynakların daha verimli kullanılması amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hanımefendinin öncülüğünde başlatılan “Sıfır Atık ve Geri

Meclis Mahallesi’ne üç önemli eser daha

meclis-mahallesine-uc-onemli-eser-daha Sancaktepe Belediyesi, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Şanlıurfa’lı Öğrencilerin Sancaktepe ziyareti

sanliurfali-ogrencilerin-sancaktepe-ziyareti Cumhurbaşkanlığı himayesinde İçişleri Bakanlığı öncülüğünde yürütülen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Şanlıurfa’dan gelen öğrenciler ilçede misafir oldu.

Sancaktepe'de Çizgi Roman Okulu Açıldı

sancaktepede-cizgi-roman-okulu-acildi Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü gençlerin milli ve manevi duygularını pekiştirmek için bir dizi çalışmaya imza atıyor.

Prof. Dr. İlber Ortaylı Liderlik Akademisi Finalinde Sancaktepe'de Gençlerle Buluştu

prof-dr-ilber-ortayli-liderlik-akademisi-finalinde-sancaktepede-genclerle-bulustu Genç Gelecek 6.Liderlik Akademisi Zirve Programı 17 Mart Cumartesi günü Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın katılımıyla Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılı Sancaktepe’de kutlandı

canakkale-deniz-zaferinin-103-yili-sancaktepede-kutlandi Çanakkale Şehitleri, 1915 Çanakkale Panorama ve Muhsin Yazıcıoğlu Şehitlik Parkı'nda Düzenlenen Törenle Anıldı

AK Parti Sancaktepe 4. Olağan Kongresini gerçekleştirdi

ak-parti-sancaktepe-4-olagan-kongresini-gerceklestirdi Sancaktepe Taha Akgül Spor Kompleksi'nde düzenlenen Sancaktepe 4. Olağan İlçe Kongresi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ