BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL HABERLERİ

BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’DEN GAZİLERE ZİYARET

baskan-gokhan-yukselden-gazilere-ziyaret- Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesini ziyaret etti.

BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

baskan-gokhan-yuksel-sehit-ve-gazi-aileleri-ile-bir-araya-geldi Kartal Belediyesi, “19 Eylül Gaziler Günü” kapsamında şehit yakınları, gaziler ve aileleri onuruna yemek programı düzenledi.

Başkan Gökhan Yüksel'den "Askıda Fatura" Kampanyasına Destek

baskan-gokhan-yukselden-askida-fatura-kampanyasina-destek Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ekonomik sıkıntı yaşayan İstanbullular için başlattığı “Askıda Fatura” kampanyasına destek oldu.

Başkan Gökhan Yüksel'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü mesajı

baskan-gokhan-yukselin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü mesajı

Kartallılar, Muharrem Orucu Sofralarında Buluşacak

kartallilar-muharrem-orucu-sofralarinda-bulusacak- Kartal Belediyesi, Muharrem Ayı’nın başlaması ile birlikte Muharrem orucu tutacak vatandaşlara, inançlarının gereğini huzurlu bir şekilde yerine getirebilmeleri için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

kartal-belediye-baskani-gokhan-yukselin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ