BAŞKAN AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ HABERLERİ

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi çocuklara tablet dağıtıldı

sancaktepede-ihtiyac-sahibi-cocuklara-tablet-dagitildi Sancaktepe Belediyesi, ilçede yaşayan öğrencilerin uzaktan eğitime kolay erişebilmeleri için tablet dağıttı.

Sancaktepe'de ders zili çaldı

sancaktepede-ders-zili-caldi Sancaktepe'de Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıflar için İlk Ders Zili Çaldı

SANCAKTEPE'DE KIR DÜĞÜNLERİ İÇİN 3 YENİ AÇIK HAVA MEKANI HAZIRLANDI

sancaktepede-kir-dugunleri-icin-3-yeni-acik-hava-mekani-hazirlandi Sancaktepe Belediyesi, kır düğünleri ve açık hava organizasyonları için 3 yeni mekanı vatandaşların hizmetine sundu.

Sancaktepe ’de Koronavirüs denetimleri devam ediyor

sancaktepe-de-koronavirus-denetimleri-devam-ediyor Sancaktepe ’de Koronavirüs denetimleri devam ediyor

BELEDİYE BAŞKANI AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ'NÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü 30 Ağustos Zafer Bayramının 98.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ruhu Sancaktepe’de Yaşatıldı

15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-ruhu-sancaktepede-yasatildi 15 Temmuz hain darbe girişiminde canı pahasına darbecilere direnen şehit ve gaziler, Sancaktepe'de düzenlenen program ile anıldı.

Sancaktepe ilçesinde çocuk bahçelerinin açılışı yapıldı

sancaktepe-ilcesinde-cocuk-bahcelerinin-acilisi-yapildi Sancaktepe Belediyesi tarafından Veysel Karani ve Sefa Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Çocuk bahçesi ve basketbol sahası ile Akpınar Mahallesi’nde yenileme çalışmaları biten parkların açılışını

Sancaktepe İletişim Ofisi Sarıgazi’de Hizmete Açıldı

sancaktepe-iletisim-ofisi-sarigazide-hizmete-acildi Bugüne kadar binlerce talebi çözüme kavuşturan Sancaktepe Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ulaşmak adına Sarıgazi Atatürk caddesi üzerinde yeni ofisini hizmete soktu.

400 Sağlıkçı Annenin İsmi Sahra Hastanesi’nin Bahçesinde Yeşerecek

400-saglikci-annenin-ismi-sahra-hastanesinin-bahcesinde-yeserecek Sağlık çalışanı anneler için Sancaktepe Belediyesi, annelerin isimlerinin verildiği ağaç dikim projesi gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye Sazlı Sözlü Teşekkür

sancaktepe-belediye-baskani-dogucuye-sazli-sozlu-tesekkur Sancaktepe Belediyesi Aşevi’nde her gün ihtiyaç sahibi aileler için 4 çeşit sıcak yemek pişiyor.

Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

sancaktepe-belediyesinden-saglik-calisanlarina-jest Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

SANCAKTEPE’DE PANİK YOK,TEDBİR VAR

sancaktepede-panik-yoktedbir-var Sancaktepe Belediyesi son 1 hafta içinde vatandaş ve personele yönelik bilgilendirme çalışmaları ile hijyen önlemlerini de arttırdı.

Sancaktepe’de Aile ve Spor ilişkisi konuşuldu

sancaktepede-aile-ve-spor-iliskisi-konusuldu Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü, Mustafa Öncel Kültür Merkezi’nde Spor da Ailenin Önemi konulu etkinlik düzenledi.

Sancaktepe, Hüma ve Tolga’ya umut oldu

sancaktepe-huma-ve-tolgaya-umut-oldu Sancaktepe halkı, ilik yetmezliği ve lösemi teşhisi konulan Hüma ve Tolga'ya umut olmak için seferber oldu. 2 gün boyunca süren kök hücre ve kan bağışı kampanyasına vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Başkan Döğücü, Sevgililer Günü’nde 30 çiftin nikahını kıydı

baskan-dogucu-sevgililer-gununde-30-ciftin-nikahini-kiydi Sancaktepe Belediyesi'ne 14 Şubat günü evlenmek için başvuran 30 çift, Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün kıydığı nikahla dünya evine girdi.

Sancaktepe'den Elazığ'a yardım Tırı yola çıkıyor

sancaktepeden-elaziga-yardim-tiri-yola-cikiyor Sancaktepe'den Elazığ'a yardım Tırı yola çıkıyor

Sancaktepe’de öğrenciler karnelerini aldı, yarıyıl tatiline çıktı

sancaktepede-ogrenciler-karnelerini-aldi-yariyil-tatiline-cikti- Sancaktepe’de, 2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılının 1.Dönemini geride bırakan 85 bin 784 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Sancaktepe'de Vatandaşlar Tapularına Kavuştu

sancaktepede-vatandaslar-tapularina-kavustu Sancaktepe Belediyesi ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçede tapu sorunları çözülen 33 kişiye düzenlenen törenle tapularını verdi.

Sancaktepe’de Sarıkamış Şehitleri anıldı

sancaktepede-sarikamis-sehitleri-anildi Sarıkamış Harekâtı'nda şehit düşen 90 bin asker harekâtın 105. yılında Sancaktepe'de düzenlenen programla saygı ve minnetle anıldı.

Sancaktepe’de Erzurum Kahramanlarını anma programı düzenlendi

sancaktepede-erzurum-kahramanlarini-anma-programi-duzenlendi Sancaktepe’de Erzurum Kahramanlarını anma programı düzenlendi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ