AYVALIK BELEDİYESİ HABERLERİ

AYVALIK ESKİ VERGİ DAİRESİ "BELEDİYE HİZMET BİNASI" OLARAK HİZMET VERECEK

ayvalik-eski-vergi-dairesi-belediye-hizmet-binasi-olarak-hizmet-verecek Ayvalık Belediyesinin daha sağlıklı koşullarda çalışabilmesi ve belediyenin tüm birimlerine halkın daha rahat ulaşabilmesi için belediye birimlerini aynı çatı altında toplamak amacıyla yaptığı

AYVALIK BELEDİYESİ'NDE BAYRAMLAŞMA

ayvalik-belediyesinde-bayramlasma- Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları daire amirleri ve çalışanları Kurban Bayramı’nı kutlamak üzere Orhan Peker Sanat Galerisi’nde buluştu.

AYVALIK BELEDİYESİ TÜM YEREL-SEN ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

ayvalik-belediyesi-tum-yerel-sen-arasinda-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi Başkan Mesut Ergin, eğitim ve öğretime önem veren çalışmalarına devam ediyor. Ayvalık Belediyesi memurlarının okuyan çocuklarına eğitim yardımı yapılacak.

AYVALIK BELEDİYESİ, TÜM KENTTE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

ayvalik-belediyesi-tum-kentte-temizlik-seferberligi-baslatti ‘’Başkan Gençer’in talimatıyla Ayvalık’taki tüm okullara çöp kovası, geri dönüşüm kutuları ve temizlik malzemeleri esnafa faraş ve süpürge dağıtıldı’’

ZAMANIN GÖLGELERİ TUVALLERDE

zamanin-golgeleri-tuvallerde- Ayvalık Belediyesi Orhan Peker Sanat Galerisi’nde, Türkiye’de geometrik sanatının tanınmış isimlerinden Çetin Erokay’ın ‘Zamanın gölgeleri’ başlıklı resim sergisi açıldı.

Ayvalık Belediyesi 2018 yılı ocak ayı ilk olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi

ayvalik-belediyesi-2018-yili-ocak-ayi-ilk-olagan-meclis-toplantisi-gerceklestirildi Ayvalık Belediyesi 2018 yılı ocak ayı ilk olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

AYVALIK'TA 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

ayvalikta-4-ekim-hayvanlari-koruma-gunu Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliğinde tam gün etkinlik düzenlendi.

Kentin en gösterişli, en kaliteli işletmesi olacak

kentin-en-gosterisli-en-kaliteli-isletmesi-olacak Ayvalık Belediyesi Paşa Limanı’nda çalışmalarda sona gelindi ve Kurban Bayramı’nda hizmete açılması planlanıyor.

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ BAHAR HAZIRLIKLARINA ERKEN BAŞLADI

park-ve-bahceler-mudurlugu-bahar-hazirliklarina-erken-basladi Cumhuriyet Meydanı ve Askerlik Şubesi karşısındaki palmiyelerden (fenix) başlayan ekipler, kısa süre içersin de kent geneline yaymayı planlıyor.

AYVALIK BELEDİYESİ PERSONELİNE SEMİNER VERDİ

ayvalik-belediyesi-personeline-seminer-verdi Ayvalık Belediyesi daha sistemli hizmet vermek adına, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Ayvalık Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı

ayvalik-belediye-meclisi-olaganustu-toplandi Ayvalık Belediyesi Şubat Ayı Olağanüstü Meclisinde iki madde görüşüldü.

Ayvalık Belediyesinden dere kenarına yağmur suyu kanalları

ayvalik-belediyesinden-dere-kenarina-yagmur-suyu-kanallari Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Çamlık'ta bir kez daha sel felaketi yaşanmaması için çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Zeytin ve Zeytinyağı üreticilerinden Başkan Gençer'e ziyaret

zeytin-ve-zeytinyagi-ureticilerinden-baskan-gencere-ziyaret Dünya’nın en önemli zeytin ve zeytinyağı merkezlerinden Edremit Körfezi'nde yer alan ilçeler Ayvalık, Edremit, Havran, Gömeç ve Burhaniye’de kurulan Zeytin ve Zeytinyağı Üreticileri Başkan Rahmi

Ayvalık’ta, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları

ayvalikta-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamalari Ayvalık İlçe Kaymakamlık Binası’nda başlayan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk bırakma töreniyle devam etti

AYVALIK, 1 AYDA ÜÇ HALI SAHAYA KAVUŞACAK

ayvalik-1-ayda-uc-hali-sahaya-kavusacak Ayvalık Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliğiyle Ayvalık’a üç tane halı saha kazandırma çalışmaları, üç farklı ekiple sürüyor.

AYVALIK BELEDİYESİ, VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURUMSALLIĞINI TAMAMLADI

ayvalik-belediyesi-veteriner-isleri-mudurlugu-kurumsalligini-tamamladi Ogan Cemal Can Tedavi Merkezi’nin faaliyete geçmesiyle teknik anlamda güçlenen Veteriner İşleri Müdürlüğü kurumsallaşma yolunda büyük yol kat etti.

Ayvalık Belediyesi, çocukları lunapark'a götürüyor

ayvalik-belediyesi-cocuklari-lunaparka-goturuyor Ayvalık Belediyesi’nin ikincisini düzenlediği kırsal mahallelerde yaşayan çocukları Lunapark’a götürme projesi, devam ediyor

DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU

-deniz-kum-gunes-festivali-renkli-goruntulerle-son-buldu- Ayvalık Belediyesi Ramazan Etkinlileri kapsamında hazırladığı etkinlerden 4 Günlük Halk oyunları festivalinde sona gelindi.

AYVALIK, TÜRKİYE 1. WİNDSURF LİGİ’NE HAZIRLANIYOR

ayvalik-turkiye-1-windsurf-ligine-hazirlaniyor Ayvalık Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu 1.Windsurf Ligi, 1. Ayağına ev sahipliği yapacak.

BAŞKAN GENÇER’’KÖKLERİMİZİ HATIRLAMAK VE GELECEK NESİLLERE ÖĞRETMEK ZORUNDAYIZ’’

baskan-gencerkoklerimizi-hatirlamak-ve-gelecek-nesillere-ogretmek-zorundayiz Ayvalık Belediyesi ile Alibey (Cunda) Adası Kalkındırma ve Koruma Derneği, 93 yıl önce yaşanan mübadele sonucunda, gidenlerin ve gelenlerin anılarını yaşatmak üzere hazırladığı mübadele günleri

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ