AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ HABERLERİ

Sancaktepe ilçesinde çocuk bahçelerinin açılışı yapıldı

sancaktepe-ilcesinde-cocuk-bahcelerinin-acilisi-yapildi Sancaktepe Belediyesi tarafından Veysel Karani ve Sefa Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Çocuk bahçesi ve basketbol sahası ile Akpınar Mahallesi’nde yenileme çalışmaları biten parkların açılışını

Sarıgazi’de Kurban Satış Pazarı kurulmuyor

sarigazide-kurban-satis-pazari-kurulmuyor Sancaktepe Meclis Mahallesi sakinlerinin isteği oldu. Sarıgazi Lojmanlar mevki olarak yere Çekmeköy Belediyesi Kurban Satış Pazarı kurmuyor.

Sancaktepe İletişim Ofisi Sarıgazi’de Hizmete Açıldı

sancaktepe-iletisim-ofisi-sarigazide-hizmete-acildi Bugüne kadar binlerce talebi çözüme kavuşturan Sancaktepe Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ulaşmak adına Sarıgazi Atatürk caddesi üzerinde yeni ofisini hizmete soktu.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

Belediye Başkanı Döğücü’nün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

belediye-baskani-dogucunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

400 Sağlıkçı Annenin İsmi Sahra Hastanesi’nin Bahçesinde Yeşerecek

400-saglikci-annenin-ismi-sahra-hastanesinin-bahcesinde-yeserecek Sağlık çalışanı anneler için Sancaktepe Belediyesi, annelerin isimlerinin verildiği ağaç dikim projesi gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediye Ekipleri Berber ve Kuaför Salonlarını Dezenfekte Etti

sancaktepe-belediye-ekipleri-berber-ve-kuafor-salonlarini-dezenfekte-etti Sancaktepe Belediye Ekipleri Berber ve Kuaför Salonlarını Dezenfekte Etti

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye Sazlı Sözlü Teşekkür

sancaktepe-belediye-baskani-dogucuye-sazli-sozlu-tesekkur Sancaktepe Belediyesi Aşevi’nde her gün ihtiyaç sahibi aileler için 4 çeşit sıcak yemek pişiyor.

Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

sancaktepe-belediyesinden-saglik-calisanlarina-jest Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

SANCAKTEPE’DE PANİK YOK,TEDBİR VAR

sancaktepede-panik-yoktedbir-var Sancaktepe Belediyesi son 1 hafta içinde vatandaş ve personele yönelik bilgilendirme çalışmaları ile hijyen önlemlerini de arttırdı.

BAŞKAN DÖĞÜCÜ'NÜN ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

baskan-dogucunun-sehitleri-anma-gunu-mesaji- Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe Belediyesi'nden Vatandaşların dikkatine

sancaktepe-belediyesinden-vatandaslarin-dikkatine Sancaktepe Belediyesi'nden Vatandaşların dikkatine

Sancaktepe’de Aile ve Spor ilişkisi konuşuldu

sancaktepede-aile-ve-spor-iliskisi-konusuldu Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü, Mustafa Öncel Kültür Merkezi’nde Spor da Ailenin Önemi konulu etkinlik düzenledi.

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İNŞALLAH KADIN BAŞKAN SAYISI ARTAR”

baskan-imamoglu-insallah-kadin-baskan-sayisi-artar İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 28’nci ilçe belediyesi ziyaretini Sancaktepe’ye gerçekleştirdi.

Sancaktepe, Hüma ve Tolga’ya umut oldu

sancaktepe-huma-ve-tolgaya-umut-oldu Sancaktepe halkı, ilik yetmezliği ve lösemi teşhisi konulan Hüma ve Tolga'ya umut olmak için seferber oldu. 2 gün boyunca süren kök hücre ve kan bağışı kampanyasına vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Başkan Döğücü, Sevgililer Günü’nde 30 çiftin nikahını kıydı

baskan-dogucu-sevgililer-gununde-30-ciftin-nikahini-kiydi Sancaktepe Belediyesi'ne 14 Şubat günü evlenmek için başvuran 30 çift, Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün kıydığı nikahla dünya evine girdi.

Sancaktepe'den Elazığ'a yardım Tırı yola çıkıyor

sancaktepeden-elaziga-yardim-tiri-yola-cikiyor Sancaktepe'den Elazığ'a yardım Tırı yola çıkıyor

Sancaktepe’de öğrenciler karnelerini aldı, yarıyıl tatiline çıktı

sancaktepede-ogrenciler-karnelerini-aldi-yariyil-tatiline-cikti- Sancaktepe’de, 2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılının 1.Dönemini geride bırakan 85 bin 784 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Sancaktepe’de “Leyla ile Mecnun” tiyatro severlerle buluştu

sancaktepede-leyla-ile-mecnun-tiyatro-severlerle-bulustu Sancaktepe Belediyesi’nin kültür sanat çalışmaları devam ediyor. Leyla İle Mecnun adlı tiyatro oyunu Sancaktepeli tiyatro severlerle buluştu.

Sancaktepe'de Vatandaşlar Tapularına Kavuştu

sancaktepede-vatandaslar-tapularina-kavustu Sancaktepe Belediyesi ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçede tapu sorunları çözülen 33 kişiye düzenlenen törenle tapularını verdi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ