AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ HABERLERİ

Sancaktepe ’de Engelli İstihdamı İçin Örnek Proje:SETGEM

sancaktepe-de-engelli-istihdami-icin-ornek-projesetgem Sancaktepe Belediyesi Engelli bireylerin eğitim ve istihdamı konusunda önemli bir projeyi daha hayata geçiriyor.

Sancaktepe Belediyesi, Engelli Vatandaşlara Boğaz Turu Yaptırdı

sancaktepe-belediyesi-engelli-vatandaslara-bogaz-turu-yaptirdi Sancaktepe Belediyesi’ne bağlı Engelliler dinlenme Evi (EDEV) engelliler ile ailelerini boğaz turuna çıkardı.

Başkan Döğücü, Öğretmenler onuruna yemek verdi

baskan-dogucu-ogretmenler-onuruna-yemek-verdi Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler onuruna yemek verdi.

Başkan Döğücü:”Kadına Şiddet, İnsanlığa da Bir İhanettir”.

baskan-dogucukadina-siddet-insanliga-da-bir-ihanettir Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 'kadınlarımızın her türlü psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kalmamaları için irademizi ortaya koyarak elimizden gelen he türlü çalışmayı

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulundu.

Sancaktepe ’de Kıbrıs Gazilerine Milli Mücadele Madalyası verildi

sancaktepe-de-kibris-gazilerine-milli-mucadele-madalyasi--verildi Sancaktepe ’de 37 Kıbrıs Gazisi için Milli Mücadele Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni Düzenlendi

Başkan Döğücü, “Sancaktepe’de tüm seslere kulak vermeye devam edeceğiz”

baskan-dogucu-sancaktepede-tum-seslere-kulak-vermeye-devam-edecegiz Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe ilçesinde tüm seslere kulak verip, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Döğücü, Şehir Hastanesinin İhalesi yapılacak

baskan-dogucu-sehir-hastanesinin-ihalesi-yapilacak Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü ulusal ve yerel basının önemli isimleri onuruna verdiği yemekte gazetecilerle bir araya geldi.

Londra’da terör örgütü yandaşları Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye saldırdı

londrada-teror-orgutu-yandaslari-sancaktepe-belediye-baskani-dogucuye-saldirdi Londra’da terör örgütü yandaşları Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye saldırdı

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Cumhuriyet Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe’li Gençler Vatan Nöbetine Uğurlandı

sancaktepeli-gencler-vatan-nobetine-ugurlandi Sancaktepe Belediyesi’nin düzenlediği asker uğurlama programı “ Uğurlar Ola Mehmedim” sloganı ile Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nin yanındaki meydanda gerçekleştirildi.

Sancaktepe’de 2019-2020 kültür-sanat sezonunun açılışı “REİSBEY”isimli oyunla açıldı

sancaktepede-2019-2020-kultur-sanat-sezonunun-acilisi-reisbeyisimli-oyunla-acildi Sancaktepe’de 2019-2020 kültür-sanat sezonunun açılışı “REİSBEY”isimli oyunla açıldı

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, haftaya Bayrak Töreni ile başladı

sancaktepe-belediye-baskani-dogucu-haftaya-bayrak-toreni-ile-basladi Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, haftaya Bayrak Töreni ile başladı.

Başkan Döğücü, Sancaktepe’de Çocukların Yüzü Gülecek

baskan-dogucu-sancaktepede-cocuklarin-yuzu-gulecek Sancaktepe Belediyesi Hilal Mahallesi'de çocuk parkının temelini atarken Meclis Mahallesi ve Osmangazi Mahallesi’nde yapımları biten parkların açılışı gerçekleştirdi.

Başkan Döğücü, Sancaktepe’lilerle Birlikte Pedal Çevirdi

baskan-dogucu-sancaktepelilerle-birlikte-pedal-cevirdi Avrupa Komisyonu tarafından her yıl, 16-22 Eylül tarihleri arasında kentleri ve belediyeleri sürdürülebilir ulaşım tedbirleri almaya ve desteklemeye teşvik eden hareketlilik haftası Sancaktepe'de

Sancaktepe Spor Kulübü Sezon açılışını yaptı

sancaktepe-spor-kulubu-sezon-acilisini-yapti Sancaktepe’de bulunan amatör spor kulüplerinden biri olan Sancaktepe Spor, sezon açılışını Sarıgazi Stadında gerçekleştirdi.

Sancaktepe Kitap Fuarı açıldı

sancaktepe-kitap-fuari-acildi Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen, Sancaktepe Kitap Fuarı’nın, açılışı gerçekleşti.

Sancaktepe'de Şehit ve Gazi Yakınları Onuruna Yemek verildi

sancaktepede-sehit-ve-gazi-yakinlari-onuruna-yemek-verildi Sancaktepe'de Şehit ve Gazi Yakınları Onuruna Yemek verildi

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Sancaktepe'de Kitap Fuarı başlıyor

sancaktepede-kitap-fuari-basliyor Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 8.si gerçekleştirilecek Sancaktepe Kitap Fuarı’nda bu yıl da birçok yazar ve şair; söyleşi, şiir dinletisi ve imza günleri ile okurlarıyla bir araya gelecek.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ