ALPER YEĞİN HABERLERİ

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

Kas-Der Sancaktepe Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı

kas-der-sancaktepe-subesi-olagan-genel-kurul-toplantisini-yapti Kas-Der Sancaktepe Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı

İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin;“ Ardahanlılar Ticarette ve siyasette önemli mesafe aldı”

istanbul-milletvekili-gursel-tekin-ardahanlilar-ticarette-ve-siyasette-onemli-mesafe-aldi Sancaktepe Ardahan İl Derneği’nin düzenlediği Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz gecesi 1001 düğün salonunda düzenlendi. Geceye bir çok siyasetçi, işadamı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri

Sancaktepe Ardahan İl Derneği Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenledi

sancaktepe-ardahan-il-dernegi-ardahanin-kurtulusu-ve-kaz-gecesi-duzenledi Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Salon 1001’de Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenledi.

Sancaktepe’de Ardanlılar buluşmaya hazırlanıyor

sancaktepede-ardanlilar-bulusmaya-hazirlaniyor Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenliyor

Sanatçı Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti

sanatci-nuray-hafiftas-hayatini-kaybetti-- Sanatçı Nuray Hafiftaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından Sancaktepe ilçesinde de sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajları paylaşıldı.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in yeni yıl mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yeginin-yeni-yil-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in yeni yıl mesajı

CHP Sancaktepe’de Alper Yeğin yeniden başkan seçildi

chp-sancaktepede-alper-yegin-yeniden-baskan-secildi CHP Sancaktepe’de Alper Yeğin yeniden başkan seçildi

CHP Sancaktepe’de Ersoy Soyer adaylıktan çekildiğini açıkladı

chp-sancaktepede-ersoy-soyer-adayliktan-cekildigini-acikladi CHP Sancaktepe’de Ersoy Soyer adaylıktan çekildiğini açıkladı

SANİAD, Belediye Başkanı İmamoğlu’nu ağırladı

saniad-belediye-baskani-imamoglunu-agirladi Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği , Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ağırladı.

Kudüs’ün Başkent ilan edilmesine Sancaktepe’de büyük tepki

kudusun-baskent-ilan-edilmesine-sancaktepede-buyuk-tepki ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması,Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Sancaktepe’de de protesto edildi.

Alper Yeğin, 2019’da Sancaktepe’yi kazanmak için adayım

alper-yegin-2019da-sancaktepeyi-kazanmak-icin-adayim Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yapılan adaylık açıklamasına İlçe Başkan adayı Alper Yeğin alkışlar arasında geldi.

Alper Yeğin, CHP Sancaktepe’de İlçe Başkan adayı

alper-yegin-chp-sancaktepede-ilce-baskan-adayi Alper Yeğin, CHP Sancaktepe’de İlçe Başkan adayı

CHP Sancaktepe Muhtarları unutmadı

chp-sancaktepe-muhtarlari-unutmadi Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Samandıra tesislerinde düzenlediği kahvaltı ile Sancaktepe Muhtarlarını misafir etti.

Sancaktepe’de Kerbela Şehitleri ve Muharrem Özel Programı Düzenlendi

sancaktepede-kerbela-sehitleri-ve-muharrem-ozel-programi-duzenlendi Sancaktepe Kent Konseyi Muharrem ayı vesilesiyle "Kerbela Şehitleri ve Muharrem Özel Programı" düzenledi.

CHP Sancaktepe'den Aşure ikramı

chp-sancaktepeden-asure-ikrami CHP Sancaktepe, Muharrem ayı nedeniyle her yıl geleneksel hale getirdiği aşure ikramına bu yılda devam etti.

Sancaktepe Yunus Emre Cemevi'nde lokmalar paylaşıldı

sancaktepe-yunus-emre-cemevinde-lokmalar-paylasildi Her yıl Muharrem ayında olduğu gibi bu yıl da Oruç lokmalarında binlerce kişiyi buluşturan Samandıra Yunus Emre Cemevi, birlik ve beraberliğin adresi oluyor.

Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde oruçlar dualarla açıldı

sancaktepe-yenidogan-cemevinde-oruclar-dualarla-acildi Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde oruçlar dualarla açıldı

Kılıçdaroğlu Sancaktepe’de Şehit Ailesini ziyaret etti

kilicdaroglu-sancaktepede-sehit-ailesini-ziyaret-etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Uzman Çavuş Selim Topal’ın ailesini ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, Sancaktepe’de Muhtarlar ve STK’larla buluştu

kilicdaroglu-sancaktepede-muhtarlar-ve-stklarla-bulustu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sancaktepe’de İlçesinde bulunan Damatris otelde Sancaktepe Muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticileri ile buluştu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ