AK PARTİ SANCAKTEPE HABERLERİ

Kadınlar Av. Şeyma Döğücü için ‘Kadının gücü Şeyma Döğücü’ dedi

kadinlar-av-seyma-dogucu-icin-kadinin-gucu-seyma-dogucu-dedi AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde ‘Kadın Bir Yaşam Çiçeği’ söyleşisi ve ‘Sevgi Yürüyüşü’ programlarına katıldı.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü: Sancaktepeliler spora doyacak

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-av-seyma-dogucu-sancaktepeliler-spora-doyacak- Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av.Şeyma Döğücü, projelerini bir bir sıralıyor.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-saniadda-kahvaltiya-katildi- Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı.

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-kastamonulularla-kahvaltida-bulustu Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

Sancaktepe’de Erzurumluları buluşturan gece

sancaktepede-erzurumlulari-bulusturan-gece Erzurum Şenkaya Yanıkkaval Köyü Derneğinin düzenlediği yemekli gece neşe içinde geçti.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü Mahalle sakinlerini dinliyor

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-mahalle-sakinlerini-dinliyor AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe’de mahalle toplantılarına devam ediyor.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucu-sarigazi-cemevini-ziyaret-etti AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı Av. Şeyma Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti. Ziyarete Sancaktepe'de sevilen isim olan Kemal Ayyıldız’da katıldı.

Kemal Ayyıldız, Sancaktepe'de

kemal-ayyildiz-sancaktepede Kemal Ayyıldız’ın sahaya inmesi ile özellikle Sarıgazi ve Yenidoğan’da seçimin kaderinde etkili olacağı konuşuluyor

Belediye Başkan Adayı Döğücü Sancaktepe’de Kastamonulularla bir araya geldi

belediye-baskan-adayi-dogucu-sancaktepede-kastamonulularla-bir-araya-geldi AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Kas-Der Sancaktepe Şubesinde Kastamonulularla bir araya geldi.

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, gazetecilere projelerini anlattı

belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-gazetecilere-projelerini-anlatti- Sancaktepe Ak Parti belediye başkan adayı Şeyma Döğücü, Sancaktepe Yavuzbey tesislerinde gazetecilerle bir araya geldi.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü'den nezaket ziyareti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucuden-nezaket-ziyareti Cumhur İttifakı Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Sancaktepe’den MHP Sancaktepe’ye ziyaret

ak-parti-sancaktepeden-mhp-sancaktepeye-ziyaret Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette her iki ilçe başkanı bir birlerine başarılar dilediler.

Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ziyaretlere başladı

sancaktepe-ak-parti-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-ziyaretlere-basladi- Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ziyaretlere başladı

Süleyman Doğan’ın Yeni yıl mesajı

suleyman-doganin-yeni-yil--mesaji Sancaktepe Belediye AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Süleyman Doğan, yeni yıl mesajı yayınladı.

Kadir Arkutcu’nun yeni yıl mesajı

kadir-arkutcunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Kadir Arkutcu, yeni yıl mesajı yayınladı.

Salih Şimşek’in yeni yıl mesajı

salih-simsekin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Salih Şimşek Yeni yıl mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı belli oldu.

sancaktepede-ak-parti-sancaktepe-belediye-baskan-adayi-belli-oldu İstanbul Sinan Erdem Spor Salonunda yapılan tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve İlçe Belediye Başkan Adaylarını

Murat Ateş, el emeği işleri yapanları takdir etmek lazım

murat-ates-el-emegi-isleri-yapanlari-takdir-etmek-lazim Sancaktepe ilçesinin genç iş adamlarından Proje Danışmanı olan ve aynı zamanda AK Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Murat Ateş, Sancaktepe Kent Life sitesinde açılan Hediye Dükkanını

Murat Ateş, Sancaktepe ilçesinde hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız

murat-ates-sancaktepe-ilcesinde-hizmet-etmenin-mutlulugunu-yasayacagiz Murat Ateş, 1982 Gaziantep doğumlu, Yapı sektöründe proje danışmanı olarak çalışıyor. 30 Yıldır Samandıra’da yaşıyor. İlk, Orta ve Lise eğitimini Samandıra’da tamamlamış bir Sancaktepeli.

Kadir Arkutcu,Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

kadir-arkutcusancaktepe-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Adalet ve Kalkınma Partisine başvuru yapan İş Adamı Kadir Arkutcu 1989 yılından bu yana Sancaktepe Yunus emre Mahallesinde ikamet ediyor.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ