AK PARTİ SANCAKTEPE HABERLERİ

Kadir Arkutcu,Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

kadir-arkutcusancaktepe-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Adalet ve Kalkınma Partisine başvuru yapan İş Adamı Kadir Arkutcu 1989 yılından bu yana Sancaktepe Yunus emre Mahallesinde ikamet ediyor.

Tahir Karanfil, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

tahir-karanfil-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe Siirtliler Dernek Başkanı ve İş Adamı olan Tahir Karanfil, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adaylığı için

Seyit Arslan, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

seyit-arslan-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanı Seyit Arslan, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adayı başvurusunu yaptı.

Sancaktepeli Gazi İlhami Çil, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

sancaktepeli-gazi-ilhami-cil-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe ilçesinde AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor.

Samandıralı esnaf Hüsamettin Aytekin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

samandirali-esnaf-husamettin-aytekin-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Samandıralı esnaf Hüsamettin Aytekin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

SANCAKTEPE'DE NECATİ ERKEK’E KANAAT ÖNDERLERİNDEN DESTEK

sancaktepede-necati-erkeke-kanaat-onderlerinden-destek Necati Erkek, Ak Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Süleyman Doğan, Sinop Rüzgarı ile Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

suleyman-dogan-sinop-ruzgari-ile-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe ilçesinde Belediye Meclis üyeliği için aday adaylarının başvuruları devam ediyor.

Sancaktepe'de Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

sancaktepede-salih-simsek-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe'de Tokatlıların sevdiği isim Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Murat Sarı, Sancaktepe sevdamız sürüyor

murat-sari-sancaktepe--sevdamiz-suruyor Sancaktepe Belediyesi eski Meclis Üyesi olan Murat Sarı, Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden belediye meclis üyesi olmak için başvuruda bulundu.

İlçede ismi çok konuşulan Kemal Ayyıldız, Sancaktepe için başvurusunu yaptı

ilcede-ismi-cok-konusulan-kemal-ayyildiz-sancaktepe-icin-basvurusunu-yapti Mart 2019’ta yapılacak yerel seçimler için İsmi Sancaktepe ilçesinde çok konuşulan Sarıgazi Eski Belediye Başkanı Kemal Ayyıldız, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelip başkan aday adaylığı

Av. Yunus Ustahabipoğlu Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

av-yunus-ustahabipoglu-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Belediyesi Meclis üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili olan Av. Yunus Ustahabipoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanlığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

Tufan Yakar, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

tufan-yakar-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Tokatlılar Derneği Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Yönetim Kurulu üyesi olan Tufan Yakar, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu gerçekleştirdi.

Erbay Yağışan, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

erbay-yagisan-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına dostları ve sevenleri ile gelen Erbay Yağışan başvurusunu yaptı.

Sabri Balaman, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

sabri-balaman-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayligini-acikladi Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı ve Akit TV Program Moderatörü Sabri Balaman 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İstanbul/Sancaktepe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

abdullah-bayram-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu- Samandıra eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

sevda-yilmaz-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu-- AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday adayı başvurusunda bulunan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Aydın, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Kandemir’i davet etti

siyad-sancaktepe-sube-baskani--aydin-ak-parti-sancaktepe-ilce-baskani-kandemiri-davet-etti SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Aydın, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Kandemir’i davet etti

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Sancaktepe'de bu yılda Samandıra Meydanı’nda on binlerce aşure dağıtıldı

sancaktepede-bu-yilda-samandira-meydaninda-on-binlerce-asure-dagitildi Her yıl Muharrem ayında halka aşure dağıtan Sancaktepe Belediyesi, geleneği bu yıl da devam ettirdi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ