ADİL KANDEMİR HABERLERİ

Başkan Döğücü, Sancaktepe’lilerle Birlikte Pedal Çevirdi

baskan-dogucu-sancaktepelilerle-birlikte-pedal-cevirdi Avrupa Komisyonu tarafından her yıl, 16-22 Eylül tarihleri arasında kentleri ve belediyeleri sürdürülebilir ulaşım tedbirleri almaya ve desteklemeye teşvik eden hareketlilik haftası Sancaktepe'de

Sancaktepe Kitap Fuarı açıldı

sancaktepe-kitap-fuari-acildi Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen, Sancaktepe Kitap Fuarı’nın, açılışı gerçekleşti.

Sancaktepe’de Muharrem Ayı Aşure İle Bereketlendi

sancaktepede-muharrem-ayi-asure-ile-bereketlendi Sancaktepe Belediyesi Muharrem Ayı dolayısıyla aşure dağıttı.

Binali Yıldırım, Sancaktepe'de vatandaşlarla buluştu

binali-yildirim-sancaktepede-vatandaslarla-bulustu AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, Sancaktepe'de vatandaşlarla buluştu

Sancaktepe'de Sinoplular SİYAD iftarında buluştu

sancaktepede-sinoplular-siyad-iftarinda-bulustu Kısa adı SİYAD olan Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Sancaktepe Şubesi Yenidoğan’da iftar programı düzenledi.

Sancaktepeliler Gönülden Gönüle iftar Sofrasında buluştu

sancaktepeliler-gonulden-gonule-iftar-sofrasinda-bulustu Sancaktepe Belediyesi, Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları programını Sarıgazi Meclis Mahallesinde gerçekleştirdi.

Sancaktepe’de Yücel Aydın SANİAD’ın yeni Başkanı oldu

sancaktepede-yucel-aydin-saniadin-yeni-baskani-oldu Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını Sancaktepe Motta Tesislerinde bir kahvaltı ile gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-saniadda-kahvaltiya-katildi- Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı.

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-kastamonulularla-kahvaltida-bulustu Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü Mahalle sakinlerini dinliyor

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-mahalle-sakinlerini-dinliyor AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe’de mahalle toplantılarına devam ediyor.

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, gazetecilere projelerini anlattı

belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-gazetecilere-projelerini-anlatti- Sancaktepe Ak Parti belediye başkan adayı Şeyma Döğücü, Sancaktepe Yavuzbey tesislerinde gazetecilerle bir araya geldi.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü'den nezaket ziyareti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucuden-nezaket-ziyareti Cumhur İttifakı Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Sancaktepe’den MHP Sancaktepe’ye ziyaret

ak-parti-sancaktepeden-mhp-sancaktepeye-ziyaret Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette her iki ilçe başkanı bir birlerine başarılar dilediler.

Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ziyaretlere başladı

sancaktepe-ak-parti-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-ziyaretlere-basladi- Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ziyaretlere başladı

Tahir Karanfil, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

tahir-karanfil-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe Siirtliler Dernek Başkanı ve İş Adamı olan Tahir Karanfil, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adaylığı için

Seyit Arslan, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

seyit-arslan-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanı Seyit Arslan, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adayı başvurusunu yaptı.

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Aydın, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Kandemir’i davet etti

siyad-sancaktepe-sube-baskani--aydin-ak-parti-sancaktepe-ilce-baskani-kandemiri-davet-etti SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Aydın, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Kandemir’i davet etti

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Sancaktepe'de bu yılda Samandıra Meydanı’nda on binlerce aşure dağıtıldı

sancaktepede-bu-yilda-samandira-meydaninda-on-binlerce-asure-dagitildi Her yıl Muharrem ayında halka aşure dağıtan Sancaktepe Belediyesi, geleneği bu yıl da devam ettirdi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ