SANCAKTEPE HABERLERİ

Kızılay Sancaktepe Şubesi Yeni Hizmet Binasının açılışı yapıldı

kizilay-sancaktepe-subesi-yeni-hizmet-binasinin-acilisi-yapildi Türk Kızılayı Sancaktepe Şubesi Yeni Hizmet Binası, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun katılımıyla hizmete açıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-cengiz-topel-ilkokulunu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

akpinar-mahallesi-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

MHP Sancaktepe’ye görkemli başvuru

mhp-sancaktepeye-gorkemli-basvuru Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday olmak isteyenlerin siyasi partilere başvuruları devam ediyor.

Sancaktepe'de Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

sancaktepede-salih-simsek-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe'de Tokatlıların sevdiği isim Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Sancaktepe’de 120 bin ziyaretçiyi misafir etti

sancaktepede-120-bin-ziyaretciyi-misafir-etti Sancaktepe Bilim Merkezi planetaryum, gözlemevi ve deney aletleri olmak üzere üç bölümden oluşmakta. Üçünün bir arada olduğu bölgedeki tek merkez olması sebebiyle yoğun bir talep görmekte.

Murat Sarı, Sancaktepe sevdamız sürüyor

murat-sari-sancaktepe--sevdamiz-suruyor Sancaktepe Belediyesi eski Meclis Üyesi olan Murat Sarı, Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden belediye meclis üyesi olmak için başvuruda bulundu.

CHP’li Erol Kamış, Sancaktepe’de sevgi kazansın

chpli-erol-kamis-sancaktepede-sevgi-kazansin CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Erol Kamış, Sancaktepe ilçesinde sevgi kazansın istiyorum dedi.

Masal Anaokulu öğrencileri, Sancaktepe Bilim Merkezini gezdi

masal-anaokulu-ogrencileri-sancaktepe-bilim-merkezini-gezdi- Sancaktepe Bilim Merkezi, minik öğrencileri misafir etti.

İlçede ismi çok konuşulan Kemal Ayyıldız, Sancaktepe için başvurusunu yaptı

ilcede-ismi-cok-konusulan-kemal-ayyildiz-sancaktepe-icin-basvurusunu-yapti Mart 2019’ta yapılacak yerel seçimler için İsmi Sancaktepe ilçesinde çok konuşulan Sarıgazi Eski Belediye Başkanı Kemal Ayyıldız, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelip başkan aday adaylığı

Av. Yunus Ustahabipoğlu Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

av-yunus-ustahabipoglu-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Belediyesi Meclis üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili olan Av. Yunus Ustahabipoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanlığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

Tufan Yakar, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

tufan-yakar-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Tokatlılar Derneği Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Yönetim Kurulu üyesi olan Tufan Yakar, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu gerçekleştirdi.

Erbay Yağışan, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

erbay-yagisan-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına dostları ve sevenleri ile gelen Erbay Yağışan başvurusunu yaptı.

Sabri Balaman, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

sabri-balaman-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayligini-acikladi Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı ve Akit TV Program Moderatörü Sabri Balaman 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İstanbul/Sancaktepe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP’li Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, çay ve simit parasına siyaset yapacağım

chpli-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkic-cay-ve-simit-parasina-siyaset-yapacagim CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Merkezinde yaptığı basın açıklamasında alışılmışın dışında ezber bozan tavrı ile dikkat çekti.

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

Sancaktepe Kızılay yeni yerinde açılışa hazırlanıyor

sancaktepe-kizilay-yeni-yerinde-acilisa-hazirlaniyor- Kızılay Sancaktepe Şube Başkanlığının Şube Yerleşkesinin 17 Kasım 2018 tarihinde açılışı gerçekleşecek.

Sancaktepe’de Cumhuriyet Kupasını Sancaktepe Siirtliler Derneği kazandı

sancaktepede-cumhuriyet-kupasini--sancaktepe-siirtliler-dernegi-kazandi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının düzenlediği Sancaktepe İl Dernekleri Arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasının final maçı Sarıgazi Stadyumunda oynandı.

Sancaktepeli Muhtarın jesti stadyumda alkışlandı

sancaktepeli-muhtarin-jesti--stadyumda-alkislandi Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Emek Mahallesinde bulunan Sarıgazi stadyumunda oynanan İl Dernekleri arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasına katıldı.

Mehmet Genç, Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

mehmet-genc-atasehir-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Mehmet Genç,Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar