SANCAKTEPE HABERLERİ

Muharrem Dalkıç'ın 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

muharrem-dalkicin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Muharrem Dalkıç 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı

CHP Sancaktepe’de yoğun tempo

chp-sancaktepede-yogun-tempo- CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı yoğun tempo ile çalışmalarına devam ediyor.

2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2018--2019-egitim-ogretim-yili-guvenlik-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe’de 2018-2019 eğitim öğretim yılı güvenlik değerlendirme toplantısı, Kaymakam Adnan Çakıroğlu başkanlığında gerçekleştirildi

Sancaktepe‘de Kastamonu rüzgarı esti

sancaktepede-kastamonu-ruzgari-esti Sancaktepe ilçesinin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Kas-Der Sancaktepe Şubesi düzenlediği piknik ile sadece Sancaktepe ilçesinde yaşayan Kastamonuluları değil İstanbul genelinde ses

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

‘’Çocuklar İçin Gezen Sinema’’ projesinin ilk gösterimi Sancaktepe'de gerçekleştirdi

cocuklar-icin-gezen-sinema-projesinin-ilk-gosterimi-sancaktepede-gerceklestirdi Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür Turizm Bakanlığı’nın işbirliği ile çocukların kültürel gelişime katkı sunmak amacıyla organize edilen “Çocuklar İçin Gezen Sinema” projesinin tanıtım

Sancaktepe’de yeni eğitim öğretim yılı başladı

sancaktepede-yeni-egitim-ogretim-yili-basladi Tüm yurt genelinde olduğu gibi Sancaktepe ilçesinde de öğrenciler ders başı yaptı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Birlik Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokması verdi

mhp-sancaktepe-ilce-baskanligi-sancaktepe-birlik-cemevinde-muharrem-oruc-lokmasi-verdi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Birlik Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokması verdi

Sancaktepe Güvenç Abdal Derneğinde 12 İmamlar Yas-ı Matem Orucu lokmaları paylaşıldı

sancaktepe-guvenc-abdal-derneginde-12-imamlar-yas-i-matem-orucu-lokmalari-paylasildi Sancaktepe Güvenç Abdal Derneğinde 12 İmamlar Yas-ı Matem Orucu lokmaları paylaşıldı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-2018-2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-2018--2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-2018--2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemden-yeni-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan İsmail Erdem, Sancaktepelileri Kitap Fuarına davet etti

baskan-ismail-erdem-sancaktepelileri-kitap-fuarina-davet-etti 7. Kez düzenlenecek olan Sancaktepe Kitap Fuarı 21 Eylül - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

MHP Sancaktepe Emek Cemevi’nde lokmalarını paylaştı

mhp-sancaktepe-emek-cemevinde-lokmalarini-paylasti Muharrem ayı orucu, ilçede bulunan tüm Cemevleri’nde olduğu gibi Sancaktepe Emek Cemevi’nde de lokmalar canlarla paylaşıldı.

Salih Şimşek'in Muharrem Ayı ve Hicri Yılbaşı mesajı

salih-simsekin-muharrem-ayi-ve-hicri-yilbasi-mesaji Sancaktepe Yenidoğan bölgesinin sevilen esnaflarından Elektrik Teknisyeni Salih Şimşek Muharrem ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Emrah Danacıoğlu'nun Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı mesajı

emrah-danacioglunun-hicri-yilbasi-ve-muharrem-ayi-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Yılmaz Baydar ' Sancaktepe 'de Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı

yilmaz-baydar--sancaktepe-de-belediye-baskan-aday-adayi-oldugunu-acikladi Sancaktepe'li Yılmaz Baydar yaklaşan yerel seçimlerde Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu duyurdu.

Sancaktepe Belediyespor tek golle kazandı

sancaktepe-belediyespor-tek-golle-kazandi Bölgesel Gelişim U19 Liginin şampiyonluk adayı takımlarından Sancaktepe Belediyespor, sezonun ilk maçında deplasmanda Alibeyköyspor ile karşılaştı.

Ataşehirgücüspor’dan Başkan Mehmet Genç’e ziyaret

atasehirgucuspordan-baskan-mehmet-gence-ziyaret Ataşehir ilçesini 1. Amatör Ligde temsil edecek Ataşehirgücüspor Yönetim Kurulu Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı ve Sancaktepe Belediyespor Başkanı Mehmet Genç'i ziyaret etti.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ