SANCAKTEPE HABERLERİ

Emrah Danacıoğlu “ Bizim sevdamız memlekettir, millettir, Sancaktepe’dir " dedi

emrah-danacioglu--bizim-sevdamiz-memlekettir-millettir-sancaktepedir--dedi MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “ Bizim sevdamız memlekettir, millettir, Sancaktepe’dir” dedi.

Başkan Erdem, Sancaktepe’yi adım adım geziyor

baskan-erdem-sancaktepeyi-adim-adim-geziyor Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, şafak yürüyüşlerine tüm hızıyla aralıksız devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana, Cuma sabahları gün doğmadan Sancaktepe’yi adım adım gezen Başkan

Bosnalı Öğretmenler Sancaktepe 'de misafir oldu

bosnali-ogretmenler-sancaktepe-de--misafir-oldu Bosnalı 45 öğretmen ve eşleriyle birlikte Sancaktepe'de kahvaltı programına katıldı.

Kırkpınar Şampiyonları Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

kirkpinar-sampiyonlari-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti 657. Tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde Altın Madalya kazanan Batuhan Kucur ve Cengizhan Ramazan Doğan, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

Sancaktepe'de 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti

sancaktepede-15-temmuz-demokrasi-nobeti Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin 2'inci yıl dönümünde düzenlediği etkinliklerle darbe şehitlerini anarak demokrasi nöbeti tuttu. 7'den 70'e tüm Sancaktepeli meydanda 15 Temmuz'u andı.

Sancaktepe’de Şehitlerin Kabirleri ziyaret edildi dualar okundu

sancaktepede-sehitlerin-kabirleri-ziyaret-edildi-dualar-okundu 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinleri Kapsamında Sancaktepe bulunan Şehitlerin kabirleri ziyaret edildi.

Sancaktepe’de 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri onuruna yemek verildi

sancaktepede-15-temmuz-sehitleri-ve-gazileri-onuruna-yemek-verildi- Sancaktepe Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Sancaktepe ilçesinde bulunan şehit ailelerine ve gaziler onuruna yemek verdi.

Sinan Culfa’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

sinan-culfanin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sinan Culfa’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Ercan Öztürk’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

ercan-ozturkun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Ercan Öztürk’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Cavit Eryaktı’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

cavit-eryaktinin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Cavit Eryaktı’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Hakan Yılmaz’ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

hakan-yilmazin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Hakan Yılmaz’ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Bayram Zorgül’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

bayram-zorgulun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Soğanlık Spor Kulübü Başkanı Bayram Zorgül, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan İsmail Erdem'in 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

baskan-ismail-erdemin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem,15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı yayınladı.

Emrah Danacıoğlu'nun 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası Mesajı

emrah-danacioglunun-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-haftasi-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası Mesajı

huseyin-aydogdunun-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-haftasi-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu,15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de markalı konutların adresi İMP Gayrimenkul

sancaktepede-markali-konutlarin-adresi--imp-gayrimenkul IMP Gayrimenkul Sancaktepe ilçesinde bulunan prestijli konutlardan Aydos Country ve Bizimtepe Aydos’ta kiralık ve satılık konutları tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Sancaktepe’de Açık Kapı Bürosu hizmete açıldı

sancaktepede-acik-kapi-burosu-hizmete-acildi Geçtiğimiz günlerde Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu tarafından son incelemeleri yapılan “Açık Kapı Milletin Kapısı” Sancaktepe Bürosu hizmete açıldı.

Sancaktepe'de Haziran ayı muhtarlar toplantısı yapıldı

sancaktepede-haziran-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Erdem’den Filistin’li Sporculara Ziyaret

baskan-erdemden-filistinli-sporculara-ziyaret Sancaktepe Belediyesi, Filistin Tekvando Milli Takımı’nın sporcularını misafir etti.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ