SANCAKTEPE HABERLERİ

Sancaktepeli Anneler Bilecik’te misafir oldu

sancaktepeli-anneler-bilecikte-misafir-oldu Merkezi Sancaktepe ilçesinde bulunan Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği ( UGADER) Başkanı Sevda Yılmaz ve beraberindeki İstanbul Sancaktepe’li Anneler ile çocukları, Dirilişin Şehri Bilecik’e misafir

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-saniadda-kahvaltiya-katildi- Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı.

Sancaktepe’den Ağrı’ya sevgilerle

sancaktepeden-agriya-sevgilerle Sancaktepe’de bulunan Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okulda başlattıkları yardımlaşma ve dayanışma duygusunu gerçeğe dönüştürüp yaptıkları çalışma ile Ağrı’da bir ortaokula

Sancaktepe’de Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anlamlı bir projeye imza attı

sancaktepede-samandira-kiz-anadolu-imam-hatip-lisesi-anlamli-bir-projeye-imza-atti Sancaktepe’de Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anlamlı bir projeye imza attı

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-kastamonulularla-kahvaltida-bulustu Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

Muhtar Murat Bilikli çalışmaları ile ilgili video hazırladı

muhtar-murat-bilikli-calismalari-ile-ilgili-video-hazirladi Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Murat Bilikli çalışmaları hakkında video hazırladı.

Sancaktepe’de Erzurumluları buluşturan gece

sancaktepede-erzurumlulari-bulusturan-gece Erzurum Şenkaya Yanıkkaval Köyü Derneğinin düzenlediği yemekli gece neşe içinde geçti.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü Mahalle sakinlerini dinliyor

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-mahalle-sakinlerini-dinliyor AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe’de mahalle toplantılarına devam ediyor.

“SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN 9 ŞUBAT BİR DÖNÜM NOKTASI OLSUN”

sigarayi-birakmak-icin-9-subat-bir-donum-noktasi-olsun Yeşilay Sancaktepe Şube Başkanı Dr.Abdullah İNAN: “SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN 9 ŞUBAT BİR DÖNÜM NOKTASI OLSUN”

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucu-sarigazi-cemevini-ziyaret-etti AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı Av. Şeyma Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti. Ziyarete Sancaktepe'de sevilen isim olan Kemal Ayyıldız’da katıldı.

Sancaktepe’de Anket sonuçlandı

sancaktepede-anket-sonuclandi Sancaktepe’de kimi belediye başkanı görmek istiyorsunuz soru ile sosyal medya üzerinde yapılan anket sonuçlandı.

Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem'den bowling şov

atasehir-belediye-baskan-adayi-ismail-erdemden-bowling-sov Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem'den bowling şov

Sancaktepe Müftülüğü, Gençlik Futbol Turnuvası Düzenlendi

sancaktepe-muftulugu-genclik-futbol-turnuvasi-duzenlendi Sancaktepe Müftülüğü Tarafından Camiler ve Kuran Kursları Arası Gençlik Futbol Turnuvası Düzenlendi

Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Önel, Mahallemizin örnek mahalle olmasını istiyorum

meclis-mahallesi-muhtar-adayi-onel-mahallemizin-ornek-mahalle-olmasini-istiyorum Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel “ Mahallemizin örnek bir mahalle olmasını istiyorum” dedi.

Mehmet Polat “ CHP ve Sancaktepe sevdasını birleştirmek için adayım”

mehmet-polat--chp-ve-sancaktepe-sevdasini-birlestirmek-icin-adayim- CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Polat “ CHP ve Sancaktepe sevdasını birleştirmek için adayım” dedi.

Türkiye Alevi Bektaşi Akademisi ilk etkinliğini yaptı

turkiye-alevi-bektasi-akademisi-ilk-etkinligini-yapti Türkiye Alevi Bektaşi Akademisi Çalışmalarına başladı. Etkinlik Sarıgazi Cemevi Başkanı Erdal Sağır’ın açılış konuşması ile başladı.

Sancaktepeli Muhtar Taçyıldız’ın mutlu günü

sancaktepeli-muhtar-tacyildizin--mutlu-gunu- Sancaktepe Atatürk Mahallesi Muhtarı Cennet Taçyıldız’ın oğlu Halit Deniz Taçyıldız sünnet oldu.

Tokat Yenisu Köyü Derneği Gençlik Kolları Başkanı Turan Karakaya

tokat-yenisu-koyu-dernegi--genclik-kollari-baskani-turan-karakaya- Tokat Yenisu Köyü Derneği Gençlik Kolları Başakşehir Cemevi'nde kahvaltılı toplantıda buluştu

Şampiyon Sancaktepespor, Süper Amatör’de

sampiyon-sancaktepespor-super-amatorde Sancaktepe ilçesinin amatör spor kulüplerinden biri olan Sancaktepespor grubunda Şampiyon oldu.

Kemal Ayyıldız, Sancaktepe'de

kemal-ayyildiz-sancaktepede Kemal Ayyıldız’ın sahaya inmesi ile özellikle Sarıgazi ve Yenidoğan’da seçimin kaderinde etkili olacağı konuşuluyor

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ