SANCAKTEPE HABERLERİ

Avrupa Güreş Şampiyonu, Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

avrupa-gures-sampiyonu-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti 14-16 Mayıs tarihleri arasında Makedonya’da yapılan Avrupa yıldızlar serbest güreş şampiyonasında 51 kiloda Altın Madalya kazanarak; ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Adem Burak UZUN, Kaymakam Adnan

Muharrem Dalkıç'ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

muharrem-dalkicin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Muharrem Dalkıç'ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Cemal Geyik'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

cemal-geyikin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Geyik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını bir mesajla kutladı.

Hüseyin Aydoğdu'nun 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

huseyin-aydogdunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu´nun 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Başkan İsmail Erdem’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

-kaymakam-adnan-cakiroglunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni düzenledi

fehmi-yilmaz-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-mezuniyet-toreni-duzenledi Sancaktepe Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni düzenledi.

Sancaktepeli öğrenciler çalışmaları ile takdir topluyor

sancaktepeli-ogrenciler-calismalari-ile-takdir-topluyor- 75. Yıl Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Grafik ve Fotoğraf bölümü öğrencileri, çalışmalarını açtıkları sergi tanıttılar.

Osmangazi İlkokulu’nun bahçesinde ki ağaçlara kimlik takıldı

osmangazi-ilkokulunun-bahcesinde-ki-agaclara-kimlik-takildi “Ağaçların Adları İstanbul” projesi, kapsamında gerçekleştirilen çalışmada okulun bahçesinde bulunan ağaçların kimliklerini anlatan levhalar takıldı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Ramazan Ayı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-ramazan-ayi-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Başkan İsmail Erdem'in Ramazan Ayı mesajı

baskan-ismail-erdemin-ramazan-ayi-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ramazan Ayı nedeniyle yayımladığı mesajında Ramazan Ayı'nın tüm İslam âlemi tarafından özlemle beklenen ay olduğunu söyledi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Ramazan ayı mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-ayi-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu yayınladığı mesajda "Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gençlik Haftası etkinlikleri

sancaktepe-eyup-sultan-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesinde-genclik-haftasi-etkinlikleri Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gençlik haftası nedeniyle hafta boyunca sürecek olan bir dizi etkinlik düzenledi.

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

Göksu Sürücü Kursu 5. şubesini Sancaktepe'de açtı

goksu-surucu-kursu-5-subesini-sancaktepede-acti Sürücü kursu sektöründe marka haline gelen Göksu Sürücü Kursu’nun 5. şubesi Sancaktepe’de açıldı.

Sivas Vadi Kupasını Taşbayır Köyü kazandı

sivas-vadi-kupasini-tasbayir-koyu-kazandi İstanbul’da 10. defa düzenlenen ‘Sivas Vadi Kupası Futbol Turnuvası’ Sarıgazi Stadında oynanan final maçı ile sona erdi.

MHP Sancaktepe, Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi

mhp-sancaktepe-birlik-ve-beraberlik-gecesi-duzenledi Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Samandıra Kültür Merkezi’nde Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu, Resfebe çalışmasını sergiledi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulu-resfebe-calismasini-sergiledi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu'nda Sancaktepeli öğrencilerin yaptığı Resfebe çalışmaları sergilendi.

Sancaktepe Rizeliler Derneği ilçe de örnek olmaya devam ediyor

sancaktepe-rizeliler-dernegi-ilce-de-ornek-olmaya-devam-ediyor- Sancaktepe Rize İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gerçekleştirdiği proje ile ilçe genelinde örnek olacak çalışmalarına devam ediyor.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun Anneler Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-anneler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ