SANCAKTEPE EYÜP SULTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HABERLERİ

Sancaktepe’de öğretmenlere yönelik seminer düzenlendi

sancaktepede-ogretmenlere-yonelik-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmenlere yönelik seminerler düzenlendi

Sancaktepe’den yola çıktılar Ardahan’da gönülleri fethettiler

sancaktepeden-yola-ciktilar-ardahanda-gonulleri-fethettiler- Sancaktepe’den Ardahan’a giden Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibi Ardahan Çıldır’da bulunan kardeş okulda sevgi ile karşılandı.

Sancaktepe’den Ardahan’a Kardeş okula gidiyorlar

sancaktepeden-ardahana-kardes-okula-gidiyorlar Kardeş Okul projesi çerçevesinde Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden bir ekip Ardahan’a gidecek.

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gençlik Haftası etkinlikleri

sancaktepe-eyup-sultan-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesinde-genclik-haftasi-etkinlikleri Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gençlik haftası nedeniyle hafta boyunca sürecek olan bir dizi etkinlik düzenledi.

Sancaktepeli anneler İstanbul Boğazı’nı gezdi

sancaktepeli-anneler-istanbul-bogazini-gezdi İstanbul’da yaşamak, her gün bir yerlere koşuşturmak, trafik tıkanıklığı ile kalabalık içinde kaybolan saatler ve günler arasında geçen zaman demek.

Sancaktepe’de 80’li yıllar sergisi açıldı

sancaktepede-80li--yillar--sergisi-acildi- Sancaktepe ilçesinde peş peşe düzenlenen etkinliklerle bir çok alanda sosyal farkınladıklar oluşturuluyor.

Tüketici Sorunları Dernek Başkanı Dr. Deniz Öner Sancaktepe’de seminer verdi

tuketici-sorunlari-dernek-baskani-dr-deniz-oner-sancaktepede-seminer-verdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , “Tüketicilerin Sağlık ve Güvenlik Hakkı” konulu seminer düzenledi. Düzenlenen semineri Tüketici Sorunları Dernek Başkanı Dr. Deniz Öner verdi.

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

sancaktepede-kimya-ogrencileri-calismalarini-sergiledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

Sancaktepe'de Farklı Beyinler ve Sınıf Yönetmek konulu seminer düzenlendi

sancaktepede-farkli-beyinler-ve-sinif-yonetmek-konulu-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerde Farklı Beyinler ve Sınıfı Yönetmek konuları işlendi.

Sancaktepe’de “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi

sancaktepede-bir-ergenin-anne-babasi-olmak-konulu-seminer-verildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Yar. Dr. Oktay Aydın tarafından “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi.

Sancaktepe’de bilinçli veli bilinçli öğrenci semineri

sancaktepede-bilincli-veli-bilincli-ogrenci-semineri Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin gelişimlerinin desteklenmesi haricinde, veli ve öğretmenlerin desteklenmesi için çalışmalar yapılıyor

Sancaktepe’de yiyeceklerdeki görünmez tehlike anlatıldı

sancaktepede-yiyeceklerdeki-gorunmez-tehlike-anlatildi Sancaktepe'de Öğrenciler sergiledikleri “Yiyeceklerdeki Görünmez Tehlike” adlı proje ile gıdaların içindeki katkı maddeleri bazı hastalıkları tetikler mi? sorusunu sordular.

Sancaktepe'nin Öğrencileri Asit Yağmurlarını inceledi

sancaktepenin-ogrencileri-asit-yagmurlarini-inceledi Öğrenciler sergiledikleri proje ile asit yağmurlarının doğada ve yapılarda ki zararını anlattılar.

Sancaktepe’de öğrenciler sigarının zararlarını gözler önüne serdi

sancaktepede-ogrenciler-sigarinin-zararlarini-gozler-onune-serdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi. Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “ Sigara Filtresinin Tutucu Etkisinin

Sancaktepe’nin öğrencilerinden “Soba Gazı Ölümlerine Son” projesi

sancaktepenin-ogrencilerinden-soba-gazi-olumlerine-son-projesi Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “Soba Gazı Ölümlerine Son” adlı proje oldu.

Sancaktepe’nin kimyacılarından 4006 Tübitak Bilim Fuarı

sancaktepenin-kimyacilarindan-4006-tubitak-bilim-fuari- Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ