SANCAKTEPE EYÜP SULTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HABERLERİ

Sancaktepe ‘de 3 binden fazla öğrenci ilgi bekliyor

sancaktepe-de-3-binden-fazla-ogrenci-ilgi-bekliyor- Sancaktepe ilçesinde bulunan ve bir kampüsü andıran yan yana bulunan okulların ulaşım sorunu var.

Sancaktepe’de pandemiyle mücadeleye destek veren okul

sancaktepede-pandemiyle-mucadeleye-destek-veren-okul Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yöneticileri ve öğretmenleri bu süreçte kolları sıvayıp mevcut imkanları içerisinde koronavirüs salgınına karşı mücadeleye ortak oldular.

SANCAKTEPE EĞİTİMDE DE ÜRETİM DE DE HIZ KESMİYOR

sancaktepe-egitimde-de-uretim-de-de-hiz-kesmiyor Korona virüsle mücadele kapsamında uzaktan eğitim sürecinde Sancaktepe’de eğitim faaliyetleri hız kesmiyor.

Sancaktepe’de öğretmenlere yönelik seminer düzenlendi

sancaktepede-ogretmenlere-yonelik-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmenlere yönelik seminerler düzenlendi

Sancaktepe’den yola çıktılar Ardahan’da gönülleri fethettiler

sancaktepeden-yola-ciktilar-ardahanda-gonulleri-fethettiler- Sancaktepe’den Ardahan’a giden Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibi Ardahan Çıldır’da bulunan kardeş okulda sevgi ile karşılandı.

Sancaktepe’den Ardahan’a Kardeş okula gidiyorlar

sancaktepeden-ardahana-kardes-okula-gidiyorlar Kardeş Okul projesi çerçevesinde Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden bir ekip Ardahan’a gidecek.

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gençlik Haftası etkinlikleri

sancaktepe-eyup-sultan-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesinde-genclik-haftasi-etkinlikleri Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gençlik haftası nedeniyle hafta boyunca sürecek olan bir dizi etkinlik düzenledi.

Sancaktepeli anneler İstanbul Boğazı’nı gezdi

sancaktepeli-anneler-istanbul-bogazini-gezdi İstanbul’da yaşamak, her gün bir yerlere koşuşturmak, trafik tıkanıklığı ile kalabalık içinde kaybolan saatler ve günler arasında geçen zaman demek.

Sancaktepe’de 80’li yıllar sergisi açıldı

sancaktepede-80li--yillar--sergisi-acildi- Sancaktepe ilçesinde peş peşe düzenlenen etkinliklerle bir çok alanda sosyal farkınladıklar oluşturuluyor.

Tüketici Sorunları Dernek Başkanı Dr. Deniz Öner Sancaktepe’de seminer verdi

tuketici-sorunlari-dernek-baskani-dr-deniz-oner-sancaktepede-seminer-verdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , “Tüketicilerin Sağlık ve Güvenlik Hakkı” konulu seminer düzenledi. Düzenlenen semineri Tüketici Sorunları Dernek Başkanı Dr. Deniz Öner verdi.

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

sancaktepede-kimya-ogrencileri-calismalarini-sergiledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

Sancaktepe'de Farklı Beyinler ve Sınıf Yönetmek konulu seminer düzenlendi

sancaktepede-farkli-beyinler-ve-sinif-yonetmek-konulu-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerde Farklı Beyinler ve Sınıfı Yönetmek konuları işlendi.

Sancaktepe’de “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi

sancaktepede-bir-ergenin-anne-babasi-olmak-konulu-seminer-verildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Yar. Dr. Oktay Aydın tarafından “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi.

Sancaktepe’de bilinçli veli bilinçli öğrenci semineri

sancaktepede-bilincli-veli-bilincli-ogrenci-semineri Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin gelişimlerinin desteklenmesi haricinde, veli ve öğretmenlerin desteklenmesi için çalışmalar yapılıyor

Sancaktepe’de yiyeceklerdeki görünmez tehlike anlatıldı

sancaktepede-yiyeceklerdeki-gorunmez-tehlike-anlatildi Sancaktepe'de Öğrenciler sergiledikleri “Yiyeceklerdeki Görünmez Tehlike” adlı proje ile gıdaların içindeki katkı maddeleri bazı hastalıkları tetikler mi? sorusunu sordular.

Sancaktepe'nin Öğrencileri Asit Yağmurlarını inceledi

sancaktepenin-ogrencileri-asit-yagmurlarini-inceledi Öğrenciler sergiledikleri proje ile asit yağmurlarının doğada ve yapılarda ki zararını anlattılar.

Sancaktepe’de öğrenciler sigarının zararlarını gözler önüne serdi

sancaktepede-ogrenciler-sigarinin-zararlarini-gozler-onune-serdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi. Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “ Sigara Filtresinin Tutucu Etkisinin

Sancaktepe’nin öğrencilerinden “Soba Gazı Ölümlerine Son” projesi

sancaktepenin-ogrencilerinden-soba-gazi-olumlerine-son-projesi Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “Soba Gazı Ölümlerine Son” adlı proje oldu.

Sancaktepe’nin kimyacılarından 4006 Tübitak Bilim Fuarı

sancaktepenin-kimyacilarindan-4006-tubitak-bilim-fuari- Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ