SANCAKTEPE EYÜP SULTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HABERLERİ

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

sancaktepede-kimya-ogrencileri-calismalarini-sergiledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

Sancaktepe'de Farklı Beyinler ve Sınıf Yönetmek konulu seminer düzenlendi

sancaktepede-farkli-beyinler-ve-sinif-yonetmek-konulu-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerde Farklı Beyinler ve Sınıfı Yönetmek konuları işlendi.

Sancaktepe’de “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi

sancaktepede-bir-ergenin-anne-babasi-olmak-konulu-seminer-verildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Yar. Dr. Oktay Aydın tarafından “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi.

Sancaktepe’de bilinçli veli bilinçli öğrenci semineri

sancaktepede-bilincli-veli-bilincli-ogrenci-semineri Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin gelişimlerinin desteklenmesi haricinde, veli ve öğretmenlerin desteklenmesi için çalışmalar yapılıyor

Sancaktepe’de yiyeceklerdeki görünmez tehlike anlatıldı

sancaktepede-yiyeceklerdeki-gorunmez-tehlike-anlatildi Sancaktepe'de Öğrenciler sergiledikleri “Yiyeceklerdeki Görünmez Tehlike” adlı proje ile gıdaların içindeki katkı maddeleri bazı hastalıkları tetikler mi? sorusunu sordular.

Sancaktepe'nin Öğrencileri Asit Yağmurlarını inceledi

sancaktepenin-ogrencileri-asit-yagmurlarini-inceledi Öğrenciler sergiledikleri proje ile asit yağmurlarının doğada ve yapılarda ki zararını anlattılar.

Sancaktepe’de öğrenciler sigarının zararlarını gözler önüne serdi

sancaktepede-ogrenciler-sigarinin-zararlarini-gozler-onune-serdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi. Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “ Sigara Filtresinin Tutucu Etkisinin

Sancaktepe’nin öğrencilerinden “Soba Gazı Ölümlerine Son” projesi

sancaktepenin-ogrencilerinden-soba-gazi-olumlerine-son-projesi Düzenlenen Bilim Fuarında dikkat çeken projelerden biride “Soba Gazı Ölümlerine Son” adlı proje oldu.

Sancaktepe’nin kimyacılarından 4006 Tübitak Bilim Fuarı

sancaktepenin-kimyacilarindan-4006-tubitak-bilim-fuari- Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü 4006 Tübitak Bilim Fuarı düzenledi.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ