SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ HABERLERİ

Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını yaptı

sancaktepe-belediyesi-yenilenen-demokrasi-caddesinin-acilisini-yapti Sancaktepe Belediyesi,yenilenen yüzüyle Demokrasi caddesini Sancaktepe halkının hizmetine açtı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

SANCAKTEPE’DE UZAKTAN EĞİTİME YAKINDAN DESTEK PROJESİ

sancaktepede-uzaktan-egitime-yakindan-destek-projesi Sancaktepe’de Belediyesi uzaktan eğitime giremeyen interneti veya tableti olmayan öğrenciler için örnek bir projeye imza attı.

“Sağlık İçin Hepimiz İçin” Sloganı ile Sancaktepe ‘de Denetimler Devam Ediyor

saglik-icin-hepimiz-icin-slogani-ile-sancaktepe-de-denetimler-devam-ediyor Türkiye'de "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimler, Sancaktepe ’de de eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü Kurban Bayramı mesajı yayımladı.

Sarıgazi’de Kurban Satış Pazarı kurulmuyor

sarigazide-kurban-satis-pazari-kurulmuyor Sancaktepe Meclis Mahallesi sakinlerinin isteği oldu. Sarıgazi Lojmanlar mevki olarak yere Çekmeköy Belediyesi Kurban Satış Pazarı kurmuyor.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

Belediye Başkanı Döğücü’nün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

belediye-baskani-dogucunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Sancaktepe Belediye Ekipleri Berber ve Kuaför Salonlarını Dezenfekte Etti

sancaktepe-belediye-ekipleri-berber-ve-kuafor-salonlarini-dezenfekte-etti Sancaktepe Belediye Ekipleri Berber ve Kuaför Salonlarını Dezenfekte Etti

BAŞKAN DÖĞÜCÜ'NÜN ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

baskan-dogucunun-sehitleri-anma-gunu-mesaji- Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İNŞALLAH KADIN BAŞKAN SAYISI ARTAR”

baskan-imamoglu-insallah-kadin-baskan-sayisi-artar İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 28’nci ilçe belediyesi ziyaretini Sancaktepe’ye gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulundu.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Cumhuriyet Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, Sancaktepe'de Yıldırım Gibi Çarpmalıyız

-mhp-genel-baskan-yardimcisi-yonter-sancaktepede-yildirim-gibi-carpmaliyiz MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde iftar programı düzenledi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün 23 Nisan Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-23-nisan-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü,Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 99. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ