SANCAKTEPE ‘DE HABERLERİ

Sancaktepe ‘de Koronovirüs denetimleri aralıksız sürüyor

sancaktepe-de-koronovirus-denetimleri-araliksiz-suruyor Sancaktepe'de denetimler kapsamında ilçede bulunan lokanta, restoran ve kafeler denetleniyor.

“Sağlık İçin Hepimiz İçin” Sloganı ile Sancaktepe ‘de Denetimler Devam Ediyor

saglik-icin-hepimiz-icin-slogani-ile-sancaktepe-de-denetimler-devam-ediyor Türkiye'de "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimler, Sancaktepe ’de de eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

Sancaktepe ‘de 3 binden fazla öğrenci ilgi bekliyor

sancaktepe-de-3-binden-fazla-ogrenci-ilgi-bekliyor- Sancaktepe ilçesinde bulunan ve bir kampüsü andıran yan yana bulunan okulların ulaşım sorunu var.

Sancaktepe ‘de okul müdürleri toplantısı İl Müdürü Yelkenci’nin katılımı ile yapıldı

sancaktepe-de-okul-mudurleri-toplantisi-il-muduru-yelkencinin-katilimi-ile-yapildi Sancaktepe ‘de okul müdürleri toplantısı İl Müdürü Yelkenci’nin katılımı ile yapıldı

Sancaktepe ‘de çayınızı türkü dinlerken içebilirsiniz

sancaktepe-de-cayinizi-turku-dinlerken-icebilirsiniz Sancaktepe ilçesinde bir çok işletme açılmakta ve hizmetlerini artık klasik anlayışların dışında geliştirmekteler. İşte bu işletmelerden biri olan Coffee TAXI’de canlı müzik yapılıyor.

Sancaktepe ‘de AK Parti’den MHP’ye nezaket ziyareti

sancaktepe-de-ak-partiden-mhpye-nezaket-ziyareti AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir ve Yönetim kurulu üyeleri, MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundular.

Sancaktepe ‘de 10 Bin kişilik Ramazan kumanyaları dağıtıldı

sancaktepe-de-10-bin-kisilik-ramazan-kumanyalari-dagitildi Bölgede bulunan iş adamlarının desteği ile oluşturulan Ramazan kumanyaları, ilçedeki ailelere ulaştırıldı.

CHP Sancaktepe ‘den 23 Nisan kutlaması

chp-sancaktepe-den--23-nisan-kutlamasi Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe örgütü, resmi törenin bitmesinin ardından Atatürk Anıtına Çelenk koydu.

Sancaktepe ‘de okullar çalışmalarını sergiliyor

sancaktepe-de-okullar-calismalarini-sergiliyor İlçe okullarında yapılan resim, elişi, gibi benzer çalışmaların Kaymakamlık binası girişinde sergilenecek.

Sancaktepe ‘de öğrencilere kıyafet dağıtımı

sancaktepe-de--ogrencilere-kiyafet-dagitimi Sancaktepe Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Sancaktepeli öğrencilere kışlık kıyafet yardımı yaptı.

Sancaktepe ‘de Çanakkale Sergisi

sancaktepe-de--canakkale-sergisi Sancaktepe Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu’nda, “Çanakkale Şehitleri Temaları” konulu serginin bu yıl ikincisi düzenlendi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ