OSMANGAZİ İLKOKULU HABERLERİ

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Osmangazi İlkokulu’nun bahçesinde ki ağaçlara kimlik takıldı

osmangazi-ilkokulunun-bahcesinde-ki-agaclara-kimlik-takildi “Ağaçların Adları İstanbul” projesi, kapsamında gerçekleştirilen çalışmada okulun bahçesinde bulunan ağaçların kimliklerini anlatan levhalar takıldı.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu, Resfebe çalışmasını sergiledi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulu-resfebe-calismasini-sergiledi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu'nda Sancaktepeli öğrencilerin yaptığı Resfebe çalışmaları sergilendi.

Osmangazi İlkokulu çalışmaları ile takdir topluyor

osmangazi-ilkokulu-calismalari-ile-takdir-topluyor Sancaktepe ilçesinin aktif okullarından biri olan Osmangazi İlkokulu, 2017 Eğitim Öğretim yılını iyi değerlendiren okullardan biri olma özelliğini koruyor.

Dünyagöz Sultanbeyli Öğretmenler Günü’nü unutmadı

dunyagoz-sultanbeyli-ogretmenler-gununu-unutmadi Dünyagöz Sultanbeyli Öğretmenler Günü’nü unutmadı

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’na Öğretmenler Günü ziyareti

sancaktepe-osmangazi-ilkokuluna-ogretmenler-gunu-ziyareti Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’na Öğretmenler Günü ziyareti

Sancaktepe’de Osmangazi İlkokulu eğitime hazır

sancaktepede-osmangazi-ilkokulu-egitime-hazir 18 Eylül 2017 tarininde 2017- 2018 Eğitim öğretim yılının ilk ders zili çalacak. Tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe Okullarında da büyük bir telaşla hazırlıklar devam ediyor

Sancaktepeli minik yazarlar kitaplarını imzaladı

sancaktepeli-minik-yazarlar-kitaplarini-imzaladi Osmangazi İlkokulu öğrencileri değerler üzerine duygu ve düşüncelerini kaleme aldı.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’ndan Halk Oyunları Şenliği

sancaktepe-osmangazi-ilkokulundan-halk-oyunlari-senligi Sancaktepe İlçe Milli Eğitime bağlı Osmangazi İlkokulu ilk defa kültür merkezinde gerçekleştirdiği Halk Oyunları Şöleni ile göz doldurdu.

Sancaktepe’de 3 boyutlu maketlerle deyimleri anlattılar

sancaktepede-3-boyutlu-maketlerle-deyimleri-anlattilar Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’nda yapılan projede “ Bizim Gözümüzden Deyimler” 3 boyutlu olarak sergilendi.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’ndan yardımlaşma ve paylaşma projesi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulundan-yardimlasma-ve-paylasma-projesi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’nda veli, öğrenci ve öğretmen işbirliği ile hazırlanan yardımlaşma ve paylaşma projesi hedefine ulaştı.

Sancaktepeli Muhtar Başkan oldu

sancaktepeli-muhtar--baskan-oldu Sancaktepe İlçesi Merkez Mahalle Muhtarı Göker Göktaş, Osmangazi İlkokulunda Okul Aile Birliği Başkanlığı için gerçekleştirilen seçimde başkan oldu.

Sancaktepe’de Okul Aile Birliği Aşure yaptı, Meclis Üyesi dağıttı

sancaktepede-okul-aile-birligi-asure-yapti-meclis-uyesi-dagitti Sancaktepe ilçesinde bulunan Osmangazi İlkokulu’nda Muharrem Ayı nedeniyle kazanlarla aşure yapıldı ve okulun tüm öğrencilerine dağıtıldı.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulunda Kütüphane açıldı

sancaktepe-osmangazi-ilkokulunda-kutuphane-acildi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Osmangazi İlkokulu hedeflediği kütüphanesine sonunda kavuştu.

Sancaktepe'de öğrenci, öğretmen dayanışmasını sergileyen okul

sancaktepede-ogrenci-ogretmen-dayanismasini-sergileyen-okul Sancaktepe ilçesinde öğrenci, öğretmen dayanışmasının en güzel örneğini veren okullardan biri Osmangazi İlkokulu oldu.

Sancaktepe’de öğrencilere karneleri Başkan Erdem Verdi

sancaktepede-ogrencilere-karneleri-baskan-erdem-verdi 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının sona erdiği günde Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, öğrencilerin karne dağıtım törenine katılarak karne

Sancaktepe’de öğrencilere trafik semineri

sancaktepede--ogrencilere-trafik-semineri- Sancaktepe’de Trafik Güvenliği ve Eğitim Haftası’nda okullarda seminerler veriliyor.

Sancaktepe’de İlçe Milli Eğitim Müdürü İdil Ayça Bayram oldu

sancaktepede--ilce-milli-egitim-muduru-idil-ayca-bayram-oldu Sancaktepe’de İlçe Milli Eğitim Müdürü İdil Ayça Bayram oldu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ