MUHTAR ADAYI HABERLERİ

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, Safa Mahallesi için en iyisini yapacağız

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesi-icin-en-iyisini-yapacagiz Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen iddialı konuştu.

Muhtar Adayı Sedattin Önel’den Meclis Mahallesi Esnafına teşekkür

muhtar-adayi-sedattin-onelden-meclis-mahallesi-esnafina-tesekkur 31 Mart 2019 Yerel Seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin ve muhtar adaylarının seçim çalışmaları da devam ediyor.

Sancaktepe’de Kuşlara Bir Damla Umut oldular

sancaktepede-kuslara-bir-damla-umut-oldular Sancaktepe İlçesinde minik öğrencilerin gerçekleştirdiği Kuşlara Bir Damla Umut projesi Muhtarlık bahçesinde hayat buldu.

Muhtar Hasan Ağtepe’nin yeni yıl mesajı

muhtar-hasan-agtepenin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe ilçesi Meclis Mahallesi Muhtarı ve tekrar Muhtar Adayı olan Hasan Ağtepe, yeni yıl mesajı yayınladı.

Muhtar Şaban Özel’in yeni yıl mesajı

muhtar-saban-ozelin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Hilal Mahallesi Muhtarı Şaban Özel yeni yıl mesajı yayınladı

Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin’in yeni yıl mesajı

muhtar-adayi-nilufer-kantekinin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe İnönü Mahallesi Muhtar adayı Nilüfer Kantekin, yeni yıl mesajı yayınladı.

Muhtar Adayı İmren Gücükşerbetci’nin yeni yıl mesajı

muhtar-adayi-imren-gucukserbetcinin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Gücükşerbetci, yeni yıl mesajı yayınladı.

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen’in yeni yıl mesajı

muhtar-adayi-cengiz-dikmenin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe ilçesi Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, yeni yıl mesajı yayınladı.

Muhtar Hasan Ağtepe Mahallesinin Nöbetçisi

muhtar-hasan-agtepe-mahallesinin-nobetcisi--- Muhtarlığın kolay olmadığını, fedakarlık istediğini söyleyen Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe Mart 2019 Yerel seçimlerinde tekrar mahallesinde aday olacağını söyledi.

Sancaktepe’de Muhtar adayı oldu ama mahallesi yok

sancaktepede-muhtar-adayi-oldu-ama-mahallesi-yok Sancaktepe’de Muhtar adayı oldu ama mahallesi yok

Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetci’ye Kastamonu desteği

muhtar-adayi-imren-gucukserbetciye-kastamonu-destegi Sancaktepe İlçesi Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı olan İmren Güçükşerbetci, Kas-Der Sancaktepe Şubesi’nin düzenlediği Sancaktepe’de Kastamonulu Esnaf Buluşmasına katıldı.

Sedattin Önel, Sancaktepe Meclis Mahallesine Muhtar Adayı oldu

sedattin-onel-sancaktepe-meclis-mahallesine-muhtar-adayi-oldu Sancaktepe ilçesinde 19 Mahalle bulunuyor. Her mahalleden bir çok kişi muhtar adayı oldu ve olmaya da devam ediyor

Sancaktepeli Muhtarın jesti stadyumda alkışlandı

sancaktepeli-muhtarin-jesti--stadyumda-alkislandi Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Emek Mahallesinde bulunan Sarıgazi stadyumunda oynanan İl Dernekleri arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasına katıldı.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin-biz-haziriz--dedi Sancaktepe İlçesi İnönü Mahalle Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin “ Çocuklar bizim geleceğimiz”

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin--cocuklar-bizim-gelecegimiz- Sancaktepe ilçesi İnönü Mahallesi Muhtar Adayı olan, güler yüzü, yardım severliği ile çevresinde tanınan Nilüfer Kantekin’e her geçen gün ilgi giderek artıyor.

Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre'nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

osmangazi-mahallesi-muhtar-adayi-kahraman-baytorenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi’nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

mevlana-mahallesi-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

safa-mahallesi-muhtar-adayi-cengiz-dikmenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

osmangazi-mahallesi-muhtar-adayi-harun-dagin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar adayı Harun Dağ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ