MUHTAR ADAYI HABERLERİ

Sancaktepeli Muhtarın jesti stadyumda alkışlandı

sancaktepeli-muhtarin-jesti--stadyumda-alkislandi Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Emek Mahallesinde bulunan Sarıgazi stadyumunda oynanan İl Dernekleri arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasına katıldı.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin-biz-haziriz--dedi Sancaktepe İlçesi İnönü Mahalle Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin “ Çocuklar bizim geleceğimiz”

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin--cocuklar-bizim-gelecegimiz- Sancaktepe ilçesi İnönü Mahallesi Muhtar Adayı olan, güler yüzü, yardım severliği ile çevresinde tanınan Nilüfer Kantekin’e her geçen gün ilgi giderek artıyor.

Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre'nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

osmangazi-mahallesi-muhtar-adayi-kahraman-baytorenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi’nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

mevlana-mahallesi-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

safa-mahallesi-muhtar-adayi-cengiz-dikmenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

osmangazi-mahallesi-muhtar-adayi-harun-dagin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar adayı Harun Dağ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Muhtar Adayı Harun Dağ “ Osmangazi Mahallesinin evladıyım “

muhtar-adayi-harun-dag--osmangazi-mahallesinin-evladiyim- Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ, Muhtarlık seçimin de Sevginin galip geleceğini söylüyor.

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak”

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesinde-yasamak-bir-ayricalik-olacak Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “ Çok kısa ve net bir şekilde ifade ediyorum. Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak. Benim Muhtar adayı olarak hedefim bu." dedi.

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

Sancaktepe'de Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,“Tek işim muhtarlık olacak “

sancaktepede-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcitek-isim-muhtarlik-olacak- Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi “ Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.”

Muhtar Adayı Kahraman Baytöre’nin Kurban Bayramı mesajı

muhtar-adayi-kahraman-baytorenin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Muhtar Kazım Özmen’in Kurban Bayramı mesajı

muhtar-kazim-ozmenin-kurban-bayrami-mesaji Kemal Türkler Mahalle Muhtarı Kazım Özmen, Kurban Bayramı mesajı yayınladı

Muhtar Hasan Ağtepe’nin Kurban Bayramı mesajı

muhtar-hasan-agtepenin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesinin sevilen muhtarlarından olan Meclis Mahalle Muhtarı Hasan Ağtepe, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Murat Bilikli “Sorunları Biliyoruz çözümlerle geliyoruz”

murat-bilikli-sorunlari-biliyoruz-cozumlerle-geliyoruz Sancaktepe İlçesi Emek Mahalle Muhtar Adayı Murat Bilikli “Sorunları biliyoruz, çözümlerle geliyoruz”dedi

Muhtar Ağatepe, Muhtarın siyasi partisi olmaz

muhtar-agatepe-muhtarin-siyasi-partisi-olmaz Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Hasan Ağatepe’yi sevenleri yalnız bırakmıyor.

Sancaktepe’de Muhtar adayının azaları kadın

sancaktepede-muhtar-adayinin-azalari-kadin Sancaktepe’de Muhtar adayının azaları kadın

Abdurrahmangazi'de Bahar Çatalkaya muhtar adayı

abdurrahmangazide-bahar-catalkaya-muhtar-adayi Abdurrahmangazi Mahallesi Muhtar adayı Bahar Çatalkaya “ Tüm kadınların kreş sorununu ve ihtiyaçlarını çözmek için yoğun bir şekilde çalışacağız” dedi.

Muhtar Adayı Bilikli “Her şey Emek Mahallesi” için dedi kolları sıvadı.

muhtar-adayi-bilikli--her-sey--emek-mahallesi-icin-dedi-kollari-sivadi Sancaktepe’de seçim zamanı yaklaştıkça siyasi partilerin seçim yarışının yanı sıra mahallelerde muhtar adayı olanlarında yarışı başladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar