MHP SANCAKTEPE HABERLERİ

Ali Çolak, MHP’den Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı

ali-colak-mhpden-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi- Sancaktepe için belediye başkan aday adayı oldu.

MHP Sancaktepe’ye görkemli başvuru

mhp-sancaktepeye-gorkemli-basvuru Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday olmak isteyenlerin siyasi partilere başvuruları devam ediyor.

Sancaktepe’de Cumhuriyet Kupasını Sancaktepe Siirtliler Derneği kazandı

sancaktepede-cumhuriyet-kupasini--sancaktepe-siirtliler-dernegi-kazandi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının düzenlediği Sancaktepe İl Dernekleri Arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasının final maçı Sarıgazi Stadyumunda oynandı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

MHP Sancaktepe'den Sancaktepeli sporseverlere davet

mhp-sancaktepeden-sancaktepeli-sporseverlere-davet MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı ilçe genelinde güzel bir projeye imza atıyor.

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Emrah Danacıoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe’de ilk defa MHP Sancaktepe düzenledi

sancaktepede-ilk-defa-mhp-sancaktepe-duzenledi Cumhuriyetimizin 95 .Yılı nedeniyle MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası düzenledi.

MHP İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu " Biz Sancaktepeliyiz ve Sancaktepe’yi seviyoruz"

mhp-ilce-baskani-emrah-danacioglu--biz-sancaktepeliyiz-ve-sancaktepeyi-seviyoruz Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ile samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede sorularımıza içtenlikle cevap verdi.

İstanbul Milletvekili Bülent Karataş MHP Sancaktepe'de partililerle görüştü

istanbul-milletvekili-bulent-karatas-mhp-sancaktepede-partililerle-gorustu Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Bülent Karataş, MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti

Emrah Danacıoğlu,Şükür Kurbanı ve Aşure Lokmasına katıldı

emrah-danacioglusukur-kurbani-ve-asure-lokmasina-katildi MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Yenidoğan Cemevinde Tokat Zile Kozdere Derneği tarafından düzenlenen Şükür Kurbanı ve Aşure Lokmasına katıldı.

MHP Sancaktepe, Sancaktepe Bayburtla dostça 5-5

mhp-sancaktepe-sancaktepe-bayburtla-dostca-5-5 Sancaktepe ilçesinde bir ilk, içinde iddiası olmayan, ödülü olmayan, bir tepsi baklavası olmayan ama adı dostluk olan bir maç oynandı.

MHP Sancaktepe, Yunus Emre Cemevi’nde Muharrem Lokmasını paylaştı

mhp-sancaktepe--yunus-emre-cemevinde-muharrem-lokmasini-paylasti MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Yunus Emre Cemevi’nde Muharrem lokmasını canlarla paylaştı.

Sancaktepe’de yeni eğitim öğretim yılı başladı

sancaktepede-yeni-egitim-ogretim-yili-basladi Tüm yurt genelinde olduğu gibi Sancaktepe ilçesinde de öğrenciler ders başı yaptı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Birlik Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokması verdi

mhp-sancaktepe-ilce-baskanligi-sancaktepe-birlik-cemevinde-muharrem-oruc-lokmasi-verdi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Birlik Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokması verdi

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-2018--2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe Emek Cemevi’nde lokmalarını paylaştı

mhp-sancaktepe-emek-cemevinde-lokmalarini-paylasti Muharrem ayı orucu, ilçede bulunan tüm Cemevleri’nde olduğu gibi Sancaktepe Emek Cemevi’nde de lokmalar canlarla paylaşıldı.

Emrah Danacıoğlu'nun Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı mesajı

emrah-danacioglunun-hicri-yilbasi-ve-muharrem-ayi-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe'den Iğdır Emniyet Müdürüne tebrik ziyareti

mhp-sancaktepeden-igdir-emniyet-mudurune-tebrik-ziyareti- MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 15 Temmuz Kahramanı Iğdır İl Emniyet Müdürü Melih Ekici'ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ