KAYMAKAMI ADNAN ÇAKIROĞLU HABERLERİ

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, okul ziyaretlerine devam ediyor

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-okul-ziyaretlerine-devam-ediyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması sebebiyle düzenlenen Okul Ziyaretleri kapsamında ilçedeki 7 okulu daha ziyaret etti

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-2018--2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Kaymakamlık Personeli ile Bayramlaştı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-kaymakamlik-personeli-ile-bayramlasti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle Sancaktepe Kaymakamlığı personeli ile bayramlaştı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramını bir mesajla kutladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU’nun Kadir Gecesi Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-kadir-gecesi-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Muhtarları ile buluştu

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-sancaktepe-muhtarlari-ile-bulustu 31 Mayıs Perşembe günü düzenlenen toplantıya Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu’nun yanı sıra Kamu Kurum Müdür ve Amirleri, Sancaktepe’de görev yapan Mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.

Sancaktepe’de Şehit ve Gazi Aileleri Kaymakamlığın düzenlediği iftarda buluştu

sancaktepede-sehit-ve-gazi-aileleri-kaymakamligin-duzenledigi-iftarda-bulustu Sancaktepe Kaymakamlığı,Ramazan ayı nedeniyle Şehit ve Gazi Ailelerine iftar verdi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, iftar çadırında yemek dağıttı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-iftar-cadirinda-yemek-dagitti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesine kurulan iftara çadırında yemek dağıttı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Ramazan ayı mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-ayi-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu yayınladığı mesajda "Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Anneler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-anneler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Anneler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-yil-sonu-sergisi-acildi Sancaktepe Halk eğitim Merkezi 2017-2018 öğretim yılı geleneksel yılsonu sergisi Sarıgazi Kültür Merkezi'nde açıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya geldi

MHP Sancaktepe'den Kaymakam Adnan Çakıroğlu'na nezaket ziyareti

mhp-sancaktepeden-kaymakam-adnan-cakirogluna-nezaket-ziyareti Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun yeni yıl mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun yeni yıl mesajı yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Ramazan Bayramı Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de SANİAD üyeleri iftarda buluştu

sancaktepede-saniad-uyeleri-iftarda-bulustu- Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Samandıra Motta tesislerinde üyelerine iftar daveti verdi.

Kaymakam Çakıroğlu'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

kaymakam-cakiroglunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakirogluna-hayirli-olsun-ziyaretleri-devam-ediyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar