KAYMAKAM ADNAN ÇAKIROĞLU HABERLERİ

Sancaktepe Müftülüğü, Gençlik Futbol Turnuvası Düzenlendi

sancaktepe-muftulugu-genclik-futbol-turnuvasi-duzenlendi Sancaktepe Müftülüğü Tarafından Camiler ve Kuran Kursları Arası Gençlik Futbol Turnuvası Düzenlendi

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Bağımlılıkla Mücadele Konusunu değerlendirdi

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-bagimlilikla-mucadele-konusunu-degerlendirdi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Bağımlılıkla Mücadele Konusunda ilçede yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Sancaktepe’de öğrenciler ilk dönem karnelerini aldı

sancaktepede-ogrenciler-ilk-donem-karnelerini-aldi 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi ile öğrenciler ve veliler karne heyecanı yaşadı. Tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe İlçesinde de 81 583 öğrenci karnelerini alarak yarı yıl

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018 Yılını değerlendirdi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-2018-yilini-degerlendirdi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, ilçe de 2018 Yılı İçerisinde Yapılan Sosyal Yardımları değerlendirdi

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sancaktepe'de Okuma Yazma Seferberliği değerlendirme toplantısı yapıldı

sancaktepede-okuma-yazma-seferberligi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe ilçesinde Okuma Yazma Seferberliği kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmaların değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, yeni yıl mesajı yayınladı.

Başkan İsmail Erdem’den kamu kurumlarına nezaket ziyaretleri

baskan-ismail-erdemden-kamu-kurumlarina-nezaket-ziyaretleri Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İlçedeki kamu kurumlarına bir dizi nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Sancaktepe’ye bir okula daha geliyor

sancaktepeye-bir-okula-daha-geliyor Sancaktepe Yenidoğan Mahallesinde yapılacak olan okulda Lise, Ortaokul ve İlkokul bulunacak.

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü Hakan Şen'den Kaymakam Çakıroğlu'na ziyaret

sancaktepe-ilce-emniyet-muduru-hakan-senden-kaymakam-cakirogluna-ziyaret Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Hakan Şen, Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,yapımı devam eden okulları inceledi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakirogluyapimi-devam-eden-okullari-inceledi Yapımı devam eden 5 okul inşaatını yerinde inceleyen Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,okulların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Sancaktepe'de Engelliler Günü için program düzenlendi

sancaktepede-engelliler-gunu-icin-program-duzenlendi Sancaktepe Engelli Dinlenme Evi (EDEV) tarafından düzenlenen Dünya Engelliler Günü Özel Programında, engelli vatandaşlarımız ve aileleri bir araya geldi.

Sancaktepe'de öğretmenler yemekte buluştu

sancaktepede-ogretmenler-yemekte-bulustu 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında Sancaktepe Belediyesinin ev sahipliğinde akşam yemeği düzenlendi.

Sancaktepe Şehitlerimiz Memleketlerine Uğurlandı

sancaktepe-sehitlerimiz-memleketlerine-ugurlandi Sancaktepe’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 askerimizin cenazesi, İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Mahalle Muhtarlarına Teşekkür Belgesi verdi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-mahalle-muhtarlarina-tesekkur-belgesi-verdi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,ilçede görev yapan 19 Mahalle Muhtarına “Teşekkür Belgesi” verdi.

Kızılay Sancaktepe Şubesi Yeni Hizmet Binasının açılışı yapıldı

kizilay-sancaktepe-subesi-yeni-hizmet-binasinin-acilisi-yapildi Türk Kızılayı Sancaktepe Şubesi Yeni Hizmet Binası, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun katılımıyla hizmete açıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-cengiz-topel-ilkokulunu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

akpinar-mahallesi-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ