KAYMAKAM ADNAN ÇAKIROĞLU HABERLERİ

Kızılay Sancaktepe Şubesi Yeni Hizmet Binasının açılışı yapıldı

kizilay-sancaktepe-subesi-yeni-hizmet-binasinin-acilisi-yapildi Türk Kızılayı Sancaktepe Şubesi Yeni Hizmet Binası, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun katılımıyla hizmete açıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-cengiz-topel-ilkokulunu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

akpinar-mahallesi-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesinden Kaymakam Çakıroğlu’na ziyaret

turkiye-gaziler-ve-sehit-aileleri-vakfi-istanbul-subesinden-kaymakam--cakirogluna-ziyaret Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesi, Kaymakam Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

Başkan İsmail Erdem, Okul Aile Birliği Başkanları ve Yöneticileri İle Buluştu

baskan-ismail-erdem-okul-aile-birligi-baskanlari-ve-yoneticileri-ile-bulustu Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri ve kent merkezindeki okul müdürleri ve okul aile birliği Başkan ve aileleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

İki mahallede daha Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

iki-mahallede-daha-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sarıgazi Mahallesi ve Emek Mahallesi'nde Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sancaktepe'de Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantıları devam ediyoı

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantilari-devam-ediyoi Sancaktepe'de İnönü Mahallesi ve Meclis Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sancaktepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

sancaktepede-29-ekim-cumhuriyet-bayrami- Tüm Yurtta olduğu gibi Sancakepe ilçesinde de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu'nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Paşaköy ve Hilal Mahallesinde

sancaktepe-bagimlilik-danisma-birimi-pasakoy-ve-hilal-mahallesinde Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Paşaköy Mahallesi ve Hilal Mahallesi değerlendirme toplantısı yapıldı.

Sancaktepe 15 Temmuz Stadyumu'nda gol yağmuru

sancaktepe-15-temmuz-stadyumunda-gol-yagmuru- Kendi sahası ve seyircisi önünde maça hızlı başlayan Sancaktepe Belediyespor, Hacette’yi farklı yendi.

Sancaktepe’de Bağımlılıkla Mücadele toplantısı yapıldı

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-toplantisi-yapildi Madde Bağımlılığına karşı koruyucu ve önleyici çalışmalar kapsamın Sancaktepe’de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, okul ziyaretlerini sürdürüyor

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-okul-ziyaretlerini-surduruyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,ilçedeki okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, öğrencilerle bir araya geldi

kaymakam-adnan-cakiroglu-ogrencilerle-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması sebebiyle düzenlenen Okul Ziyaretleri kapsamında ilçedeki 6 okulu ziyaret ederek; öğretmen ve öğrencilerle bir araya

Sancaktepe’de İslam Tarihinde Muharrem Ayının Önemi Konulu Program düzenlendi

sancaktepede-islam-tarihinde-muharrem-ayinin-onemi-konulu-program-duzenlendi Sancaktepe Kent Konseyi Muharrem ayı vesilesiyle “ İslam Tarihinde Muharrem Ayının Önemi” isimli bir program gerçekleştirdi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, okul ziyaretlerine devam ediyor

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-okul-ziyaretlerine-devam-ediyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması sebebiyle düzenlenen Okul Ziyaretleri kapsamında ilçedeki 7 okulu daha ziyaret etti

Sancaktepe'de bu yılda Samandıra Meydanı’nda on binlerce aşure dağıtıldı

sancaktepede-bu-yilda-samandira-meydaninda-on-binlerce-asure-dagitildi Her yıl Muharrem ayında halka aşure dağıtan Sancaktepe Belediyesi, geleneği bu yıl da devam ettirdi.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, 6 Okulu Ziyaret Etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-6-okulu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ile okul ziyaretlerine başladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ