KARTEPE BELEDİYESİ HABERLERİ

‘’Kentleşme ve Mutlu Şehirler’’ Zirve’de konuşulacak

kentlesme-ve-mutlu-sehirler-zirvede-konusulacak 25-27 Ekim’de düzenlenecek Kartepe Zirvesi 2019’un ana teması yaşadığımız şehirlerin çağında “Kentleşme ve Mutlu Şehir” olarak belirlendi

KOCAMAN’DAN ÇERKES KÜLTÜR DERNEĞİNE ZİYARET

kocamandan-cerkes-kultur-dernegine-ziyaret- Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ketenciler Çerkes Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

KARTEPE´DE COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

kartepede-coskulu-kent-bayramlasmasi Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Bayramlaşması büyük bir katılımla gerçekleşti.

BAŞKAN KOCAMAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-kocamandan-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman'dan 19 Mayıs 100.Yıl kutlaması

kartepe-belediye-baskani-avmmustafa-kocamandan-19-mayis-100yil-kutlamasi Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yıl dönümünü kutladı.

KARTEPE’DE TÜRKİYE ATV ENDURO ŞAMPİYONASI

kartepede-turkiye-atv-enduro-sampiyonasi Yarışlara Akdeniz ve Ege bölgesinden 150’ye yakın sporcu katılacak.

KARTEPELİ ÇOCUKLARIN ORMANYA KEYFİ

kartepeli-cocuklarin-ormanya-keyfi Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü Yunus Emre Bilgi Evi öğrencileri ve velileri Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyüğü Ormanya’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Kartepeli çocuklar ile aileleri keyifli

KARTEPE’DE 2017 YILINDA 2 BİN ÇÖP KONTEYNERIN BAKIMI YAPILDI

kartepede-2017-yilinda-2-bin-cop-konteynerin-bakimi-yapildi Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde çevre temizliği ve sağlığı için arazideki çalışmalarını hız kesmeden gerçekleştiriyor.

Kartepe Belediyesi Karayolları ile Protokol İmzaladı

kartepe-belediyesi-karayollari-ile-protokol-imzaladi Kartepe Belediyesi, Maşukiye- Sapanca yolu yaya tretuvarı yapımı konusunda Karayolları Müdürlüğü ile bir protokol imzaladı.

Kartepe, Doğa ve Spor Turizminde de İddialı

kartepe-doga-ve-spor-turizminde-de-iddiali Kartepe’yi turizm cazibe merkezi ve marka kentlerden biri konuma taşımak için yola çıkan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’ye değer katacak projeleri yakından takip ederek adım adım izlemeye ve

Kartepe Belediyesi’nden 400 kadına girişimcilik eğitimi

kartepe-belediyesinden-400-kadina-girisimcilik-egitimi Kartepe Belediyesi’nin öncülüğünde , İşkur ve Kosgeb işbirliği ile organize edilen “Kadın ve Girişimcilik” konulu seminer, Kartepeli hanımların yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Kartepe’nin Parkları Kamelyalarla Donatılıyor

kartepenin-parklari-kamelyalarla-donatiliyor Kartepe Belediyesi ilçe genelinde park ve oyun alanlarında insanların dinlenebilmeleri ve sosyalleşerek keyifli vakit geçirmeleri adına kendi ekip ve ekipmanları ile imal ettiği kamelyalarla donatmaya devam

Kartepe AGM’yi Türkiye Örnek Alıyor

kartepe-agmyi-turkiye-ornek-aliyor Kartepe Belediyesi Atık Getirme Merkezi il ve ilçelerden konukları ağırlamaya devam ediyor.

Kartepe’de kar küreme çalışmalarında durmak yok

kartepede-kar-kureme-calismalarinda-durmak-yok Kar yağışının etkili olduğu Kartepe ilçesinde kar küreme, süpürme ve tuzlama çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kartepe Belediyesi’nden Tatil Ruhsatları için Son Uyarı

kartepe-belediyesinden-tatil-ruhsatlari-icin-son-uyari Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, hafta sonları ve resmi tatil günleri ticari faaliyetine devam etmek isteyen iş yeri sahiplerinin kanun gereği belirlenen harçları ödemek suretiyle Hafta Tatili

Kartepe Alo Evlat Hattı Gönülleri Mest Etti

kartepe-alo-evlat-hatti-gonulleri-mest-etti Kartepe’deki ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların yanlarında olmaya, gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Kartepe’de Minik Gazeteciler Yetişiyor

kartepede-minik-gazeteciler-yetisiyor Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri Basın ve Gazetecilik Kulübü öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ile röportaj yaptı.

Kartepe Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

kartepe-belediyesi-sokak-hayvanlarini-unutmadi Kartepe Belediyesi, ilçede yaşanan yoğun kar yağışı neticesinde aç kalan sokak hayvanlarına yem ve yiyecek verdi

Kartepe’de Geyiklerin de Karnı Doyuyor

kartepede-geyiklerin-de-karni-doyuyor Kartepe Sultaniye Mahallesi’nin yüksek kesimlerinde görülen ve doğal yaşamda kar nedeniyle aç kalan geyiklere belediye ekipleri, mahalle muhtarı iş birliği ile yem bıraktı.

Başkan Üzülmez Özel Öğrencileri Unutmuyor

baskan-uzulmez-ozel-ogrencileri-unutmuyor Kartepe Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren Köseköy Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini özel günler dışında da hatırlayarak, özel eğitim alan öğrenciler için bir motivasyon etkinliği gerçekleştirdi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ