EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI HABERLERİ

BAŞKAN HASAN ARSLAN, KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

baskan-hasan-arslan-kurban-bayramini-kutladi Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı.

Başkan Arslan: Akıllı Belediyecilik Anlayışını Benimseyeceğiz

baskan-arslan-akilli-belediyecilik-anlayisini-benimseyecegiz Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Sampaş Holding'in Ankara'da düzenlediği “Akıllı Şehircilik ve Yeni Nesil Belediyeler” konulu sempozyuma katıldı.

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, BASINLA BULUŞTU

edremit-belediye-baskani-kamil-saka-basinla-bulustu Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı´nın 110. yılı dolayısı ile bölgede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN 30 AĞUSTOS MESAJI

baskan-kamil-sakadan-30-agustos-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 94. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

edremit-belediye-baskani-kamil-sakadan-anneler-gunu-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, bu yıl 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BALIKESİR SANAYİ ODASI 7. İSTİŞARE TOPLANTISI EDREMİT’TE YAPILDI

balikesir-sanayi-odasi-7-istisare-toplantisi-edremitte-yapildi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Balıkesir Sanayi Odası'nın Edremit’te düzenlediği 7. Ekonomik İstişare Toplantısına katıldı.

EDREMİT DEVLET HASTANESİ’NE BÜYÜK DESTEK

edremit-devlet-hastanesine-buyuk-destek Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Fikri Dabağoğlu Vakfı tarafından Edremit Devlet Hastanesi’ne bağışı yapılan otoklavın (buhar sterilizatörü) açılışını yaptı.

EDREMİT’TE BİR TOPLUMSAL SORUNA DAHA EL ATILIYOR

edremitte-bir-toplumsal-soruna-daha-el-atiliyor Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, başkanlığında Çocuk Koruma Kanunu’na göre verilen koruyucu ve destekleyici tedbir kararlarının uygulanması amacıyla kurulan merkezi İl ve İlçe koordinasyonları

BAŞKAN SAKA: 2016 YILINDA DA HIZ KESMEDEN HİZMETE DEVAM

baskan-saka-2016-yilinda-da-hiz-kesmeden-hizmete-devam Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni yılın ilk haftasında belediyede görevli daire müdürleri ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

BAŞKAN SAKA’DAN GÜRESPOR’A MORAL YEMEĞİ

baskan-sakadan-gurespora-moral-yemegi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, TKBL Federasyon Kupası final maçları öncesi Edremit Belediyesi Gürespor oyuncuları ve yönetimiyle moral yemeğinde bir araya geldi.

ESNAF ODA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET

esnaf-oda-baskanlarindan-baskan-sakaya-ziyaret Edremit ilçesinde ki Esnaf Oda Başkanları yeni yılın ilk mesai gününde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret eti.

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI

edremit-belediye-baskani-kamil-saka-personelin-yeni-yilini-kutladi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, tek tek belediye birimlerini dolaşarak personelin yeni yılını kutladı.

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN YENİ YIL MESAJI

baskan-kamil-sakadan-yeni-yil-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak Edremit’lilerin yeni yılını kutladı.

Birlik Başkanlığı’na Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka seçildi.

birlik-baskanligina-edremit-belediye-baskani-kamil-saka-secildi- Edremit Termal Turizm Alt Yapı Hizmet Birliği (ETTAB) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

BAŞKAN SAKA; “ENGELLERİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

baskan-saka-engelleri-ortadan-kaldirmak-icin-calisiyoruz Hamiyyet-Feridun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından 03 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile kermes düzenlendi.

BAŞKAN KAMİL SAKA, DAİRE MÜDÜRLERİ İLE DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

baskan-kamil-saka-daire-mudurleri-ile-durum-degerlendirmesi-yapti Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye bünyesinde görev yapan Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

BAŞKAN SAKA’DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

baskan-sakadan-cumhuriyet-bayrami-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU KÜLTÜR VAKFI’NDAN AŞURE HAYRI..

haci-bektas-veli-anadolu-kultur-vakfindan-asure-hayri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçenin Zeytinli Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı tarafından düzenlenen aşure hayrına katıldı. Başkan Saka, yapılan

BAŞKAN SAKA, ALTINOLUK’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

baskan-saka-altinolukta-incelemelerde-bulundu Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Altınoluk Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyip denetimlerde bulundu.

BAŞKAN SAKA, ALÇEV’İ ZİYARET ETTİ

baskan-saka-alcevi-ziyaret-etti Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit İlçesi Altınoluk Mahallesi’nde eğitim alanında faaliyet gösteren Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı’nı (ALÇEV) ziyaret etti.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ