30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI HABERLERİ

Salih Karlı’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

salih-karlinin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Salih Karlı’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-hale-bagce-ozbasin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

kartal-belediye-baskani-gokhan-yukselin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

'30 Ağustos Zafer Bayramı' etkinliklerine tüm Malkaralıları davet etti

30-agustos-zafer-bayrami-etkinliklerine-tum-malkaralilari-davet-etti Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 30 Ağustos 2019 Cuma günü düzenlenecek olan ve Türk tarihinin en önemli dönüm noktası olan '30 Ağustos Zafer Bayramı' etkinliklerine tüm Malkaralıları davet etti.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Alper Yeğin'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

alper-yeginin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, 30 Ağustos Zafer Bayarımı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan İsmail Erdem'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-30-agustos-zafer-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Hüseyin Aydoğdu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan İsmail Erdem'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Belgüzar Öztürk’ün 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-30-agustos-zafer-bayrami--mesaji Sancaktepe Belediye Meclis üyesi Belgüzar Öztürk, mesajında Büyük Zafer’in 95. Yıl dönümünü kutladı.

Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji- Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

SANİAD’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

saniadin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN NURİ TEKİN'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

baskan-nuri-tekinin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Alaplı Belediye Belediye Başkanı Nuri Tekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı

Başkan Üzülmez’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

baskan-uzulmezden-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü 94. Yıl dönümü nedeniyle, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez bir mesaj yayınladı.

Ekrem Uygun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı

ekrem-uygun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji-yayinladi Taşköprü Güney Kalın Kese Köyü Derneği Başkanı Ekrem Uygun , 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ekrem Uygun mesajında Büyük Zafer’in 94. Yıl dönümünü kutladı.

Başkan İsmail Erdem'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Necdet Özgürel’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

necdet-ozgurelin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Safran Yapı ve İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özgürel, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ