19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ HABERLERİ

BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

baskan-gokhan-yuksel-sehit-ve-gazi-aileleri-ile-bir-araya-geldi Kartal Belediyesi, “19 Eylül Gaziler Günü” kapsamında şehit yakınları, gaziler ve aileleri onuruna yemek programı düzenledi.

Sancaktepe'de 19 Eylül Gaziler Günü Düzenlenen Törenle Kutlandı

sancaktepede-19-eylul-gaziler-gunu-duzenlenen-torenle-kutlandi Sancaktepe'de 19 Eylül Gaziler Günü Düzenlenen Törenle Kutlandı

GAZİ OKTAY KAYA "19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN"

gazi-oktay-kaya-19-eylul-gaziler-gunu-kutlu-olsun Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya'nın Gaziler Günü mesajı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

istanbul-valisi-ali-yerlikayanin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji İstanbul Valisi Ali Yerlikaya 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

İYİ PARTİ'DEN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ ZİYARETİ

iyi-partiden-19-eylul-gaziler-gunu-ziyareti İYİ Parti heyeti Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası şubesini ziyaret ettiler.

Sancaktepe'de Şehit ve Gazi Yakınları Onuruna Yemek verildi

sancaktepede-sehit-ve-gazi-yakinlari-onuruna-yemek-verildi Sancaktepe'de Şehit ve Gazi Yakınları Onuruna Yemek verildi

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Sancaktepe'de 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı

sancaktepede-19-eylul-gaziler-gunu-kutlandi Sancaktepe Kaymakamlığı 19 Eylül Gaziler Günü Münasebetiyle Kahraman Gaziler ve Şehit Aileleri Onuruna Yemek Programı Düzenledi

Muharrem Dalkıç'ın 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

muharrem-dalkicin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Muharrem Dalkıç 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamlığı Gazileri ve Şehit yakınlarını ağırladı

sancaktepe-kaymakamligi-gazileri-ve-sehit-yakinlarini-agirladi Sancaktepe Kaymakamlığı düzenlediği programda Gazileri ve Şehit Yakınlarını ağırladı.

Başkan İsmail Erdem'in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

baskan-ismail-erdemin-19-eylul--gaziler-gunu-mesaji 19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı İsmail Erdem, vatan uğruna savaşan gazilerimizin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

Emrah Danacıoğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

emrah-danacioglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Gamze Öztürk'ün Gaziler Günü mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-gamze-ozturkun-gaziler-gunu-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı E. Gamze Öztürk 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Yaşar Özkan ‘ın Gaziler Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-yasar-ozkan-in-gaziler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Yaşar Özkan, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN SAKA’DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

baskan-sakadan-gaziler-gunu-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle ile bir mesaj yayınladı.

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'DAN GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

malkara-belediye-baskani-ulas-yurdakuldan-gaziler-gunu-kutlama-mesaji Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ