15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA HABERLERİ

ÜSKÜDAR’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA ETKİNLİĞİNDE DUYGULU ANLAR

uskudarda-15-temmuz-sehitlerini-anma-etkinliginde-duygulu-anlar 15 Temmuz Şehitlerimizi Anma Programı Çengelköy'de gerçekleştirildi. Sela ve Kur'an tilavetiyle başlayan program şehit ve gazi ailelerimize yönelik yemek ikramıyla devam etti.

Sancaktepe’de 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri onuruna yemek verildi

sancaktepede-15-temmuz-sehitleri-ve-gazileri-onuruna-yemek-verildi- Sancaktepe Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Sancaktepe ilçesinde bulunan şehit ailelerine ve gaziler onuruna yemek verdi.

Sinan Culfa’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

sinan-culfanin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sinan Culfa’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Ercan Öztürk’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

ercan-ozturkun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Ercan Öztürk’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Cavit Eryaktı’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

cavit-eryaktinin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Cavit Eryaktı’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Hakan Yılmaz’ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

hakan-yilmazin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Hakan Yılmaz’ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Bayram Zorgül’ün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

bayram-zorgulun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Soğanlık Spor Kulübü Başkanı Bayram Zorgül, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan İsmail Erdem'in 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

baskan-ismail-erdemin-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem,15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı yayınladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Şehit ve Gazi aileleri onuruna yemek düzenlendi

sancaktepede--sehit-ve-gazi-aileleri-onuruna-yemek-duzenlendi Sancaktepe Kaymakamlığı , 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Şehit ve Gazi ailelerine Sancaktepe Motta tesislerinde yemek verdi.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ