ŞAHMETTİN YÜKSEL HABERLERİ

Bu kez Uluslararası Kısa Film yarışması ödül aldı

bu-kez-uluslararasi-kisa-film-yarismasi-odul-aldi Çekmeköy Belediyesi’nin üçüncüsünü düzenlediği Uluslararası Kısa Film Yarışması, ödüle layık görüldü.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,hasta ziyareti gerçekleştirdi

cekmekoy-belediye-baskani-ahmet-poyrazhasta-ziyareti-gerceklestirdi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; sağlık problemleri yaşayan Mehmet amcayı Mimar Sinan Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dedi.

Çekmeköy'de Kültür Gezileri’nin ilk yolcuları yola çıktı

cekmekoyde-kultur-gezilerinin-ilk-yolculari-yola-cikti- Çekmeköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Kültür Gezileri’nin ilk yolcuları dualarla yola çıktı.

Çekmeköy'de üniformaları ile evlendiler

cekmekoyde-uniformalari-ile-evlendiler Çekmeköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan Zehra Kavşut ve Ferzande Taş üniformaları ile evlendi.

Çekmeköy'de aday tanıtım toplantısı

cekmekoyde-aday-tanitim-toplantisi- AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Çekmeköy Aday Tanıtım toplantısında Çekmeköy Belediye Başkanı ve yeni dönem Belediye Başkan Adayı Ahmet Poyraz ve Meclis Üyesi Adayları

Çekmeköy iki yeni parka daha kavuştu.

cekmekoy-iki-yeni-parka-daha-kavustu Çekmeköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan iki park, davetlilerin katıldığı törenlerle hizmete açıldı.

Çanakkale Şehitliği'ndeki iftarda buluştular

canakkale-sehitligindeki-iftarda-bulustular Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel ve beraberlerindeki ekip, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Çanakkale şehitliğinde yapılan iftara

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ