İHE HABERLERİ

İHE Satış Noktası Sancaktepe Sarıgazi’de açıldı

ihe-satis-noktasi-sancaktepe-sarigazide-acildi İstanbul Halk Ekmek Sancaktepe Sarıgazi Merkezde Oruç Unlu Mamullerinde satış noktası açtı.

İcradan çocuk teslimi bitiyor

icradan-cocuk-teslimi-bitiyor ÇOCUK tesliminin icra sisteminden çıkarılması amacıyla iki bakanlık tarafından yürütülen çalışmada sona gelindi.

TARİHE TANIKLIK EDEN BİNALAR!

tarihe-taniklik-eden-binalar Çağdaş Türk mimarisinin son 10 yılı fotoğraflarla belgelendi.

Kastamonulular ISO 9001 belgesi ile tarihe geçecek

kastamonulular-iso-9001-belgesi-ile-tarihe-gececek Tümkasder ISO 9001 Kalite Sistemine Giriyor

Başkan Eşkinat ismini tarihe yazdıran eski başkanlar buluşmasına katıldı

baskan-eskinat-ismini-tarihe-yazdiran-eski-baskanlar-bulusmasina-katildi Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ’ın kurtuluşu dolayısıyla düzenlenen Tekirdağ’a emeği geçen geçmiş dönem belediye başkanları ile yapılan başkanlar buluşmasına katıldı.

Bilgi Evlerinden Tarihe Yolculuk

bilgi-evlerinden-tarihe-yolculuk- Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği gezilerine devam ediyor. Bilgi Evleri’nin bu seferki durağı “Topkapı Sarayı” oldu.

HEM TAHİRE HEM TACİRE; ÖRNEK KADIN HZ. HATİCE

hem-tahire-hem-tacire-ornek-kadin-hz-hatice Kâğıthane Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri, her gün farklı bir mahallede düzenlenen sokak iftarları, söyleşiler, dinletiler ve geleneksel eğlencelerle devam ediyor.

Sancaktepe’nin gençlerinden tarihe keyifli bir yolculuk

sancaktepenin-genclerinden--tarihe-keyifli-bir-yolculuk Sancaktepe Genç Gelecek tarafından düzenlenen, Sanat tarihçi ve TV programcısı Talha Uğurluel’in rehberlik ettiği “Saray Sohbetleri” projesi kapsamında gençler Topkapı Sarayını gezdi.

Çalık, Milletimiz tarihe not düşmüştür

-calik-milletimiz-tarihe-not-dusmustur TÜMKASDER Genel Başkanı Murat Çalık, Milletimiz tarihe not düşmüştür

Tarihe Verilen Zararı 100 Yılda Düzeltemeyiz

tarihe-verilen-zarari-100-yilda-duzeltemeyiz 6.sı düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarında kitapseverler yazarlarla buluşmaya devam ediyor

Tarihe Ayna Tutan Mimari Projesi Tamamlanıyor

tarihe-ayna-tutan-mimari-projesi-tamamlaniyor Kırklareli Belediye Başkanlığı’na ait tarihi evin (Tescilli Taşınmaz Kültür Varlığı) rölöve, restitüsyon ve restorasyon projeleri hazırlandı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ