ÜCRETSİZ HABERLERİ

Öğretmenler İçin Uluslararası Ücretsiz Konferans

ogretmenler-icin-uluslararasi-ucretsiz-konferans Dünyada Öğretmenler Uzaktan Eğitimi Nasıl Yapıyor?

ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI BAŞLIYOR

ucretsiz-maske-dagitimi-basliyor Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri de PTT Kargo ile

29 EKİM’DE İSTANBUL’DA TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ

29-ekimde-istanbulda-toplu-ulasim-ucretsiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılını görkemli törenlerle kutlamaya hazırlanan İBB, bu milli bayramda toplu ulaşımın ücretsiz hizmet vermesini kararlaştırdı.

Sistem Global’den KOBİ’ye Ücretsiz Destek

sistem-globalden--kobiye-ucretsiz-destek Sistem Global Danışmanlık ekonomideki dalgalanmalardan KOBİ’lerin etkilenmemesi için bazı hizmetleri ücretsiz vereceğini duyurdu

Kocaeli'nde ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz

kocaelinde-ulasim-4-gun-boyunca-ucretsiz Büyükşehir, Kurban Bayramı süresince otobüs ve raylı sistemler ücretsiz, deniz ulaşımında ise yüzde 50 indirimli olarak hizmet verecek

Kocaeli'nde Parkomatlar, Kurban Bayramı süresince ücretsiz olacak

kocaelinde-parkomatlar-kurban-bayrami-suresince-ucretsiz-olacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda Belde A.Ş.’ye bağlı parkomatlı otoparklar ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet sunacak.

Kocaeli'nde Belediye Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım sağlıyor

kocaelinde-belediye-bayramda-mezarliklara-ucretsiz-ulasim-sagliyor Asri, Bağçeşme ve Kent Mezarlıklarına ziyaretine gidecek vatandaşların ulaşımları için arife günü, bayramın birinci ve ikinci günü ücretsiz servis sağlanıyor.

Bedava ve ücretsiz kelimeleri ile başlayan kampanyalara temkinli yaklaşın

bedava-ve-ucretsiz-kelimeleri-ile-baslayan-kampanyalara-temkinli-yaklasin Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Öğretim Üyesi Fatih Atmaca uyarıyor: “‘Ücretsiz’ yapılan bir ameliyatta kaliteli ekipman kullanılabilir mi?

KARTAL BELEDİYESİ ÜCRETSİZ YAZ OKULUNDA EĞİTİM DEVAM EDİYOR

kartal-belediyesi-ucretsiz-yaz-okulunda-egitim-devam-ediyor Kartal Belediyesi’nin, çocuklara yönelik çalışmalar kapsamında ‘Bu Yaz Çok Güzel Olacak’ temasıyla 17 Temmuz’da başlattığı Yaz Okulunda eğitim sürüyor.

Çekmeköylülere ücretsiz buz pisti

cekmekoylulere-ucretsiz-buz-pisti Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, belediye binasının bahçesinde1 ay boyunca 7’den 70’e tüm Çekmeköylülerin ücretsiz olarak kullanacağı buz pistini açtı.

Ücretsiz dil okulları başlıyor

ucretsiz-dil-okullari-basliyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Dil Okulları ile İngilizce ve Arapça dil eğitimleri başlıyor.

Büyükşehir’e ücretsiz spor okulları teşekkürü

buyuksehire-ucretsiz-spor-okullari-tesekkuru Ücretsiz Spor Okulları’nın faaliyet gösterdiği Vali İhsan Dede İlköğretim Okulu’ndan Büyükşehir’e teşekkür

KARTAL’A ÜCRETSİZ KABLOSUZ İNTERNET ERİŞİMİ HİZMETİ VERİLİYOR

kartala-ucretsiz-kablosuz-internet-erisimi-hizmeti-veriliyor Kartal halkına ücretsiz ve güvenli kablosuz internet erişimi hizmeti verilmeye başlandı.

ŞEHİT AİLELERİNİN ÇOCUKLARININ KİTAP VE KİRTASİYE İHTAYAÇLARI ÜCRETSİZ SAĞLANACAK

sehit-ailelerinin-cocuklarinin-kitap-ve-kirtasiye-ihtayaclari-ucretsiz-saglanacak Bakırköy Belediyesi ve Eray Kitabevi’nin beraber gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesiyle şehit ailelerinin çocuklarının her türlü kitap ve kırtasiye ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanacak.

Sancaktepe'de ücretsiz Kemik Ölçümü

sancaktepede-ucretsiz-kemik-olcumu- Sancaktepe ilçesinde belediye ve özel hastane işbirliği ile ücretsiz kemik ölçümü hizmeti veriliyor.

Ücretsiz servisler 37 bin kilometre yol kat etti

ucretsiz-servisler-37-bin-kilometre-yol-kat-etti Maltepe Belediyesi’nin geçen eylül ayında başlattığı ve günde ortalama 450 öğrencinin faydalandığı ücretsiz öğrenci servisleri, 5 ayda 37 bin 180 kilometre yol kat etti.

Sultangazi'de 10 plastik kapak veya 5 atık pil getiren buz pateni keyfini yaşayacak

sultangazide-10-plastik-kapak-veya-5-atik-pil-getiren-buz-pateni-keyfini-yasayacak 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak hizmet ile çevre duyarlılığının da arttırılması hedefleniyor.

Maltepe Belediyesi'nden 30 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmeti

maltepe-belediyesinden-30-bin-kisiye-ucretsiz-saglik-hizmeti Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, 2015 yılında 30 bin hastayı ücretsiz tedavi ederek sağlığına kavuştururken, halk sağlığı taramaları kapsamında 4 bin 702’i vatandaşa hizmet

KARTAL'DA KOAH SEMİNERİ VE ÜCRETSİZ SOLUNUM FONKSİYON TESTİ

kartalda-koah-semineri-ve-ucretsiz-solunum-fonksiyon-testi- Kartal Belediyesi, halkı sağlık konusunda bilgilendirmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor.

KARTAL'DA ÜCRETSİZ ŞEKER VE KİLO ÖLÇÜMÜ

kartalda-ucretsiz-seker-ve-kilo-olcumu- Kartal Belediyesi, uzun yıllar cerrahlık ve başhekimlik yapmış olan Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde vatandaşlara sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde kaliteli sağlık

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ